Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča je postala nemogoča odkar je ločena

Tašča je postala nemogoča odkar je ločena

Uh,meni se zdiš ti večji hudič! Meni je bil moj tast tudi v redu človek,po napisanem pa za tebe ne morem rečti. Vse bodoče snahe in zeti so sigurno srečni,da se te izognejo.

Če so pa mladi ljudje pametni,pa ne imeti otrok, samo zato,ker bi starši radi postali stari starši!!!
Upokojenci kot so Grda resnica pa naj kar tečnarijo in pametujejo!
[/quote]
A mladi imajo otroke zato da tašče postanejo babice?
Gnoj od babe, ki ne more sam skuhati in poskrbeti za lastne otroke naj jih nima, ne pa da jih obesi kot praviš upokojencem.

ji je bilo dovolj igrati vašo sužnjo še naprej. Kaj si ona kuha ali ne kuha in kaj dela ali ne dela na njenem vrtu in s kom se druži v svoji bajti je to izključno njena stvar in se tebe nič ne tiče. Kdo si ti, da boš drugim diktirala kako naj živijo!

Skrb za tvoje otroke je izključno od tebe in tvojega moža, torej če nimaš časa (ali se ti ne da, ali se nista zmožna zorganizirat), si najamita varuško.

Drugače je zgleda tašča po tvojem opisu doživela čustven pretres, zato namesto, da gledaš samo na svojo rit (otroci so v tvojem zapisu samo manipulacija),, bi bila lahko malo bolj razumevajoča.

She bitch!

Ne zanašaj se na taščo ampak daj otrokom kar mora dati starš. Ti si tista, ki si odgovorna za svoj naraščaj. Ne obrekuj taščo in se zazri vase!

New Report

Close