Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča kliče ženo 3x na dan ali več

Tašča kliče ženo 3x na dan ali več

Vsak dan, ko ju poslušam si mislim da ne ena ne druga nista gladki. Včasih jo kliče ona, včasih pa druga. Če se žena ne oglasi v roku pol ure dobim jaz klic kje je, da jo skrbi. Mislim da je moja žena nedonošenka, ki ni nikoli prekinila popkovine z materjo. A je to normalno da imata toliko stika?

Odgovor na objavo uporabnika
nora tašča, 08.03.2022 ob 15:54

Vsak dan, ko ju poslušam si mislim da ne ena ne druga nista gladki. Včasih jo kliče ona, včasih pa druga. Če se žena ne oglasi v roku pol ure dobim jaz klic kje je, da jo skrbi. Mislim da je moja žena nedonošenka, ki ni nikoli prekinila popkovine z materjo. A je to normalno da imata toliko stika?

taki odnosi so bolni

Pretirana navezanost ni normalna. Slabo vpliva na vajin odnos in vajino druzino.   Z leti žal ne bo nič bolje.

Jaz bi bil vesel, da se osredotoča nanjo in imaš ti mir pred njo.

Saj sam veš, da je bilo že od začetka tako.

Naj se pogovorita.Upam, da je kaj pametnega vmes.

Seveda je normalno. Jaz se z mami slisim vsaj 1x na dan. Ni pa normalno da vas tasca klice ce se ji ne oglasi na tel.

A drugače se kaj vidva pogovarjata? Da ne bo čudno.

Ne, ni normalno.

Tudi, če je otrok star 10 let in gre nekam na počitnice, tabor in ga mama 3x na dan klicari, ni normalno.

Meni je to čudno, pa sem tudi jaz mati, tašča.

Me je zadnjič prav šokiralo, ko je svakinja rekla, da jo 4-4x na dan pokliče, pa še sigurno 1x na dan obišče.

Kaj se menita ne vem, ker ne vprašam.

Mož gre tudi dnevno 1x na obisk, nič novega ne ve, ji pa hodi po trgovinah( živila, pijača, sadje).

To je dalec od normalnega. Vec/veliko klicev je potencialno normalno, ce gre za bolezen. Pa se tu gre obicajno za to, da ti poskrbis za starsa, ce ne bivas z njim in je izredna situacija.

Sicer pa ima normalen clovek svoje zivljenje in nima cajt po veckrat na dan viset na telefonu s svojimi starsi ali komerkoli drugim.

Odgovor na objavo uporabnika
super no, 08.03.2022 ob 15:55

taki odnosi so bolni

Čeprav še nisem slišala, da bi imela tašča ženo. Te poroke homičev so danes res čisto izkrivljene.

Kot omenjeno, to kaže na “nedonošenost”

Odgovor na objavo uporabnika
Ubbbb, 10.03.2022 ob 12:03

To je dalec od normalnega. Vec/veliko klicev je potencialno normalno, ce gre za bolezen. Pa se tu gre obicajno za to, da ti poskrbis za starsa, ce ne bivas z njim in je izredna situacija.

Sicer pa ima normalen clovek svoje zivljenje in nima cajt po veckrat na dan viset na telefonu s svojimi starsi ali komerkoli drugim.

a je res tako nenormalno, če imajo v kakšni družini normalne odnose?

se bi smeli mati in hči pogovarjati samo ob rojstnih dnevih in ob Božiču?

To ni normalno. Normalno je – stiki s starši oblasno. 1x tedensko-1x letno.Odvisno do familije.

Ti lepo posedi ženo za mizo in ji povej, da si se poročil z žensko, ki je nekako menda vedela, da je zdaj žena in mati – ne pa več samo hčerka. In da je za pričakovati, da bo svoj čas in energijo usmerjala v VAŠE odnose. Če tega ne razume – je ne potrebuješ. In si boš poiskal drugo, ki bo čas posvečala tebi, otrokom, tvoji družini. …..

Vsaka čustveno zrela ženska bo to razumela. Mamine maze ne bodo….in potem se vprašaj, če ti je še za biti v takem odnosu.

Če si emocionalno zrel moški – boš to ustavil, udaril po mizi in postavil pravila v svoji družini. Za to ni potrebno nobenega nasilja – samo odločo postavljanje meja.

Če si brezjajčna pičkica v moškem telesu pa boš sprejel, da ti tašča dominira nad familijo in da nimaš nobene besede. Tvoji izbranki še marsikaj ni jasno, kako funkcionirajo družine in kaj je zdrav odnos med partnerjema. Počasi je čas, da jo ti tega naučiš.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Barbara 50, 10.03.2022 ob 15:43

To ni normalno. Normalno je – stiki s starši oblasno. 1x tedensko-1x letno.Odvisno do familije.

Ti lepo posedi ženo za mizo in ji povej, da si se poročil z žensko, ki je nekako menda vedela, da je zdaj žena in mati – ne pa več samo hčerka. In da je za pričakovati, da bo svoj čas in energijo usmerjala v VAŠE odnose. Če tega ne razume – je ne potrebuješ. In si boš poiskal drugo, ki bo čas posvečala tebi, otrokom, tvoji družini. …..

Vsaka čustveno zrela ženska bo to razumela. Mamine maze ne bodo….in potem se vprašaj, če ti je še za biti v takem odnosu.

Če si emocionalno zrel moški – boš to ustavil, udaril po mizi in postavil pravila v svoji družini. Za to ni potrebno nobenega nasilja – samo odločo postavljanje meja.

Če si brezjajčna pičkica v moškem telesu pa boš sprejel, da ti tašča dominira nad familijo in da nimaš nobene besede. Tvoji izbranki še marsikaj ni jasno, kako funkcionirajo družine in kaj je zdrav odnos med partnerjema. Počasi je čas, da jo ti tega naučiš.

 

 

To ne bo šlo. Sem bil enkrat na tem in mamine hčerkice tega ne razumejo. Tam velja samo ati pa ati pa mami pa mami, ti nisi vreden nič. In bo prej tebe skenslala kot njih.

Odgovor na objavo uporabnika
ja pa ja, 10.03.2022 ob 15:45

To ne bo šlo. Sem bil enkrat na tem in mamine hčerkice tega ne razumejo. Tam velja samo ati pa ati pa mami pa mami, ti nisi vreden nič. In bo prej tebe skenslala kot njih.

 

Dajmo še enkrat….

Zakaj že bi nek čustveno zrel osel osebek vztrajal v odnosu z nekom, ki bo atija in mamico postavil pred partnerja?  Se pustil dajati v nič? Kaj točno je dodana vrednost takega odnosa?

Seveda bo šlo. Če imaš jajca izstopiti iz takega sranja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 10.03.2022 ob 15:19

a je res tako nenormalno, če imajo v kakšni družini normalne odnose?

se bi smeli mati in hči pogovarjati samo ob rojstnih dnevih in ob Božiču?

To da odrasli hceri mati 3x na dan visi za vratom (ali obratno) pac ni normalno. Al se hci ni osamosvojila oz postavila na lastne noge ali pa mati ne zna zivet oz nima kaj pametnega pocet, ko se otroci osamosvojijo. Ali oboje.

Koliko je normalno ne vem, 3x na dan si pa res nimas kaj govorit. Pa ja ne rabimo drug drugemu porocat za vsak korak ali sprasevat pri vsaki stvari za nasvet. Ko si odrasel imas za to sebe in pa partnerja (pa se tega ne sprasujes za vsako malenkost).

Nic nimam proti dobrim odnosom, samo tole ni znak teh.

pa sej to veste že prej a ne, saj so znaki jasni, da greste v veze z maminimi sinčki, hčerami…mislite, da ko ste poročeni z tako / takim, da se bo to prenehalo ? pol pa jamrate …daj, daj…že v startu veze se spozna – kje bodo mladi imeli mir za živet po svoje in kje se bodo ta stari non- stop petljali v vse !!! Ampak samo, da ste v vezi- tudi če ste papki…bo treba še delat na odnosih in dokončno odrast.

Moja je tudi taka, le da klicari takrat ko mene ni, torej ponoči / zvečer / zjutraj, tudi po 3x na dan.

Kaj pa, če sin (50 let) kliče mamo vsak dan en krat na dan, je v redu?

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa 1 krat na dan, 11.03.2022 ob 14:31

Kaj pa, če sin (50 let) kliče mamo vsak dan en krat na dan, je v redu?

Dober sin. Predvidevam, da je ne kliče zato, ker mu je zmanjkalo za pivo.

Bo dobil od žene:” Mama mi pomaga, gospodinji in nas financira, kaj pa imam od tebe? Nič. Samo delo pa jezo. Otroke si naredil, krediti so plačani, nakaži nam preživnino vsak mesec, za drugo pa te ne rabim. Bo mamica.”

Moja bivša je zanosila in ji je tašča vtupila v glavo, da naj ostane z otrokom vred pri njej, ji bo ona kuhala in skrbela za otroka, ženska pa naj denar raje špara, kaj bo ga za stanovanje dajala pa deda podpirala.  Sedaj je pri mamici z otrokom in onemogočata stike kjer in kolikor se le da. Preživnino pa naj le nakažem.

Je veliko takšnih zgodb kot si opisal -moja vd tašča- si bil samo darovalec semena, na potomca se je takoj vsedla tašča, žena kima vsemu, kar mati rečejo…ti pa nimaš prava do otroka, tako je …tega ni malo…primer od blizu, v zvezi z balkancem, brez vsega prišel k njim, kok ga ima rada…njegovi sploh ne pridejo do izraza…rodila in njena mati že navalila…njegovi ne vem , če so kaj v stikih, vse samo njena mama in ata…on pa se zgleda strinja z vsem ali se je pa primoran…tako, da otrok spoznava samo eno babi, dedija od njega ,pa kakor da ne obstajajo…a to te ženske načrtno zavohajo take tipe, da lahko upravljajo z njimi, dobri  samo za razplod…ostalo bosta pa moja mama pa ati rihtala…?!

In kaj je tukaj marobe ?

Z mojo mamo sva v odličnih odnosih slišiva se vsaki dan tudi po 3x na dan .

Na obisk grem z otroci tudi sigurnk 5x tedensko , z možem ali brez .

Kot družina smo zelo povezani – domov grem tudi mami pomagat delat ( družinsko podjetje )

Mož me pri tem podpira in celo sam reče da gremo na obisk ali kaj je narobe da se z mamo še nisva slišali.

A ti pa boš reko da ne ne slišiš z svojo mamo? No razen če nista v dobrih odnosih.

Mene pri vsem tem zmoti samo da kliče tebe če je z njeno hčerko vse vredu . Mogoče pa ima razlog 🤔 nwm samo razmišljam na glas

New Report

Close