Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi je za zajtrk dala krajce kruha

Tašča mi je za zajtrk dala krajce kruha

Bili smo pri tašči, s katero se sicer ne razumem najbolje, na zajtrku. Vsi smo jedli kruh z namazi. Tašča je vsakemu posebej dala dva kosa kruha. Vsem je dala lepe konce, meni pa dva krajca. Potem se je pa prav hinavsko (z očitnim tonom) opravičila, češ da je zmanjkalo kruha. Mož mi je sicer nato dal lep kos kruha, ker je tudi dojel, da mi tašča nagaja. Tašča se je ob tem namršila in skremžila. Prav lepo je bilo gledati njen zloben fris. Zadnjič sem šla k njej na zajtrk.

eh ja bolečina

ja boooga, krajc si dobila….

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Vsem ostalim pa lepe konce, 23.09.2022 ob 10:14

Bili smo pri tašči, s katero se sicer ne razumem najbolje, na zajtrku. Vsi smo jedli kruh z namazi. Tašča je vsakemu posebej dala dva kosa kruha. Vsem je dala lepe konce, meni pa dva krajca. Potem se je pa prav hinavsko (z očitnim tonom) opravičila, češ da je zmanjkalo kruha. Mož mi je sicer nato dal lep kos kruha, ker je tudi dojel, da mi tašča nagaja. Tašča se je ob tem namršila in skremžila. Prav lepo je bilo gledati njen zloben fris. Zadnjič sem šla k njej na zajtrk.

Moraš to z druge plati pogledat. Dala ti je začetek in konec kruha. Torej začetek in konec vsega imaš ti v roki, kar pomeni škarje in platno ter odločanje o usodi. No, si imela, dokler enega nisi dala možu.

Ne razumem, kaj je narobe s krajci. A to ni kruh? Kaj je manj lepega na njih? Sem že blizu penzije, a nikoli nisem bila pozorna na to, kakšen kruh dobim. Prav lahko, da sem pojedla že veliko krajcev. Ali to pomeni, da me ne marajo ne mož, otrok, snaha, prijatelji…? Verjetno me še starši niso marali in se tudi sama ne, ker jem krajce.

In zakaj ste bili tam pri zajtrku?

Tašče so hudič

Ti je pa mož dal in to je pomembno.

A ni krajec nekaj boljšega? Meni so od nekdaj všeč.

Da nauš drug tedn pisala da tud krajca nis dobila….

Jaz bi bila krajca najbolj vesela, pa nič slabega ne bi mislila. Res pa je, če tašče ne prebavljaš, le zakaj ste se nacrtali že na zajtrk. Upam, da ne boste še kosilo počakali.

Predlog: drugič, ko greste na zajtrk s seboj odnesi pol pekarne frišnih zadev.  Upam, da  ti kak suh rogljiček ali pa žemljo za drugič prihrani.

Sicer pa kaj pišem, tema je za treniranje prstov. kaj ne da?

Meni je pa nekako tuje, da vam mora nekdo odrasel, tudi odraslim sevirati kruh na talar. Ter št. kosov. Razrezana kruh se da na mizo, pol pa si vsak vzame, kolikor bo pojedel. Ne pa da se odrasle odrasel s številom kosov kruha servira. A v usta vam pa ne nosi? 🙄😂🤣😂☺☺☺

Pri nas se stepemo za krajc

Plačam dobro podkupnino za namig, kako pridt notr med mon pisatelje!

Nekomu drugemu je to kompliment, da dobi krajec.

Opazam, da imajo ljudje ful radi krajce, jaz jih pa sploh ne maram. Na mojo sreco ima struca samo 2 krajca.

Tašče rade drkajo snahe. Pravi dec se postavi za svojo žensko, mamini sinkoji pa se ne upajo ali nočejo, da ne užalijo mamice…če jim je pa vseeno pa tako ni nič vreden… Mogoče je mamica jezna na tebe, ker si ji sinkoja speljala in hinavščino fura. Mogoče nisi vsega naredila po njenih regelcih ali se dovolj klečeplazila okoli nje. Mogoče ne more manipulirati s sinkojem kot bi si želela pa tebe kriv, ker nima nadzora nad vama…ker sinko premalo skače okoli nje (ene bi rade, da jih sinkoji vsakodnevno obiskujejo). Kako pa ima kaj odnos z možem urejen? Sta kaj skupaj, delata kaj skupaj ali sta samo za mizo skupaj?

Moj mož bi pa v taki situaciji znorel, pa ne zato, da bi branil mene, ker ve, da me boli pajapatak kakšen kos kruha je… ampak zato, ker jih ni dobil on, za krajce se on grebe 🙂

Moja žena ima najraje krajce.
Od vsake štruce najprej krajce stran poreže in poje.

Kle je princip, dobiš krajc in prvo rezino. Ne pa, da ti da dve po možnosti zažgani š-pički kruha. Če tud gledamo sorazmerno, sta nekako 2 krajca enako 1povprečen kos kruha.

 

Tema je itak blabla, sam če ste že kle, moja ne mara krajciv, včas ceu hleb “olupim” ko sir krajca. Pa mejte vse enake kose.

 

 

Pol pa piska, da se bo sušil…..nkol prav .

Tudi jaz se stepem za krajce, bodi vesela. Vmesnih kosov kruha sploh ne maram. Zlato taščo imaš!

    Jaz pa imam najraje krajc

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 23.09.2022 ob 11:01

A ni krajec nekaj boljšega? Meni so od nekdaj všeč.

Meni so najboljši krajci!  🙂  Edino pri francoskih štrucah ne, ker so radi pretrdi.

Odgovor na objavo uporabnika
od pamtivekka., 23.09.2022 ob 10:41

Tašče so hudič

Jaz pa mam zelo vrei taščo…nikoli težav z njo,no bomo vidli na dolgi rok,če se bo kaj spremenila 😁

Moj podpis. Pri nas se vedno grebemo za krajce

ti bi si pa naredila sočne sendviče iz krajcev.. mm, taki so na poseben način dobri..

New Report

Close