Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi očita, da ne maram sina

Tašča mi očita, da ne maram sina

In zakaj te tascino mnenje tako gane?
Imaš slabo vest?


Zanimivo da je tašča tebi očitala da nimaš rada sina kaj pa njen sin ali on ga pa ima rad ali on ni imel beside pri odločitvi ali gre otrok na taborenje ali ne.
Pri nas hodijo z vrtcem in sedaj s solo pa na priprave s klubi od 5 leta naprej. Pa ne zato ker bi želela imete frej pač pa zato ker uživajo in že tedne prej govorijo kako bodo šli in potem ko pridejo spet kako je bilo. Se večkrat spomnijo ko so bili kaj se je dogajalo.
Ja smo tudi slišali kako jih lahko dava ampak dokler otrok rad gre in si finančno lahko privoščimo mu to tudi omogočiva. Pa seveda da vidiva da je tam vse ok da ji nekaj negativnega za otroka.
Sami pa gremo na dopust ampak res pa ne moreva imeti 2 meseca poleti dopusta.

Nad razlogom 2 se malo zamisli.

Si samska mama?
In koliko je star otrok, da rabi se celodnevno varstvo?
[/quote]

Daj prosim malo obrazloži, v kakšnem smislu naj se nad razlogom 2 zamisli. Me res zanima, kaj je narobe s to trditvijo.

Že dve strani dolgo razpravo vlečete, kdo ima bolj prav, mama ali tašča. A, da bi kdo otroka vprašal, kaj on misli, pa se ni nobeden spomnil???

Sam je zelel iti, ker si njegovi prijatelji sli ze lani in so mu povedali kako fajn so se imeli. Jaz ga lani se nisem spustila, ker si nisem predatavljala 10 dni brez njega. Tudi letos ga ne bi, pa je sam zelel, ker so se celo leto pri tabornikih pogovarjali o tem. Seveda sem ga pogresala, prav cudno je bilo, ker ga ni bilo, miru pa ni bilo nic vec ker imamo doma se eno 4 letnico, ki je ziv hudic, on pa je zelo priden. 🙂 partnerja ni bilo zraven, ko je to rekla, ko pa sem jo povedala je rekel samo eh, ne sekiraj se, glavno da se je imel lepo.

a ene babe res toliko daste na mnenje tašče, da cele dneve to premlevate tukaj gor?
Tole meni ni omembe vredno, kaj šele, da bi se razpisala.
A vam je tašča zakon, jo bo božje spoštujete al zakaj je tako pomembno kaj misli?

Enostavno – rpeveč se obremenjuješ z njenimi besedami.
Ljudje govorijo, marsikdaj govorijo neumnosti, marsikdaj govorijo neresnico, od nas pa je odvisno, kaj bomo s temi besedami naredili – ali jih bomo enostavno preslišali, se nanje pokakali – ali odreagirali.
Jaz sem se naučila, da se z omejenimi, neumnimi in primitivnimi ljudmi ne splača pogovarjati, če že pa jih samo na hitro zatlačiš, kjer jim je mesto.
Torej bi tašči rekla, da je ona po njeno vzgojila svoje otroke, ti boš pa sina po svoje in pika.

Besna mama pa pusti taščo!!! Večina njih so svojevrstna bitja. Skozi eno uho noter,skozi drugo ven. Ignoriraj jo. Naj blebleta kaj hoče . Ni vredno,da se zaradi taščinih besed skrbiš.
Če še ti bo kdaj take čudne ven metala, pa ji vrni nazaj kaj pikantnega.

New Report

Close