Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi puli otroka…

Tašča mi puli otroka…

Si ti čisto zares prepričana, da zmoreš sama skrbeti za svojega otroka?

Jaz glede na to, kar pišeš, namreč nisem.

Očitno tudi tako imenovana babica opaža, da potrebuješ pomoč. Mislim, da bi bilo zelo dobro, da razmisliš o njej in jo sprejmeš.
Tako od domačih kot od drugih.

Če ne zaradi sebe, pa v dobro tvojega otroka.


Upam, da sin ne bo našel takega bapšeta kot si ti in upam, da imaš hčerko, kajti pri sinu bi bila ti tista ta zoprna tašča.

Avtorica, tukaj te bodo samo zbadali. Ko rečeš tašča, že vsi napadajo. Že videno 🙂
Drugače pa je imela moja prijateljica zelo velike težave in podobno situacijo tebi. Živeli so nad njimi, v mansdardi in tašča je vnuka imela kot za svojega otroka. Dobesedno. Imela je samo to vnukinjo in jo se skoz hotela imeti. Dogajalo se je da ko je kolegica komaj domov prišla, že je bila tašča na vratih in hotela vnukinjo. POtem je kolegica zelo zaropotala, skregali so se, se tudi pogovorili in se je malo umirilo. Sedaj je tamala že najstnica in so se problemi rešili.
Tako da povej in ne molči. Povej da je otrok tvoj, da je to njihov vnuk, ne otrok. Sigurno se da rešiti. Ti pa kar malo zavidam, jaz nisem imela nobene pomoči in bi mi taka babica včasih prav prišla. Seveda pa ne prepogosto.

Nujno, ampak res nujno, že včeraj, poišči si strokovno pomoč, takoj k osebnemu zdravniku, vse mu povej in naj ti da napotnico za psihijatra pod nujno!

Ne vem no, ampak skrb za otroka po mojem zajema tudi zagotavljanje bivališča. Zakaj si pa šla imet otroka, če mu tega nisi mogla dati?
Ne razumem stavka “smo v finančni stiski”….jaz bi najprej to reševala, potem pa rojevala.


Upam, da sin ne bo našel takega bapšeta kot si ti in upam, da imaš hčerko, kajti pri sinu bi bila ti tista ta zoprna tašča.
[/quote]

kaj si ti ena od teh tašč k ne morjo iz svoje kože in še vedno niso prebolele da so svojga sina že gor spravle…pol se pa na vnuke obešajo….al pa si snahica k v rit leze ne glede na to kako ti tašča v ksiht pluva… sicer pa ne vem zakaj se sploh ukvarjam s takimi kt si ti!!

Da sama ne bom takšna vsiljiva vtikljiva in posesivna babica ker vem kako mladim grenijo življenje!!!! Uffff

meni se tudi tako smilijo ti tamladi, zdravi in polni energije, pa se ne morejo od mamine joške odtrgat.

New Report

Close