Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča ovohava moje perilo

Tašča ovohava moje perilo

Včeraj sem taščo zalotila pri ovohavanju mojega umazanega spodnjega perila. Ker nisem vedela kaj naj rečem, sem se rajši prav potihem umaknila.

Živimo v istem kraju, tašča ima ključe našega stanovanja, za vsak slučaj in ker nam proti plačilu, včasih pospravi stanovanje. Že nekajkrat se mi je zdelo, da je perilo v mojem predalu drugače pospravljeno, pa tudi v košari z umazanim perilom sem dobila, da so bile stvari, ki sem jih ravno odvrgla, čisto na dnu, tiste od pred dveh ali treh dni pa na vrhu. Mislila sem da se mi meša.

Mož mi ne verjame. Pojma kako naj se lotim problema. Nikoli, ampak res nikoli si ne bi mislila o njej kaj takega. Ni mi jasno od kod tako nora ideja. Je čisto vredu ženska, veliko nam odtehta a čez to kar sem videla, ne vem če lahko grem. Vem samo, da je sedaj gledam skozi drugačne oči, ker se mi grabi, nerodno mi je pred njo in še polno enih mešanih občutkov me navdaja. Rada bi ji dala vedeti, da vem kaj dela, da je zame to nesprejemljivo, da tega ne morem sprejeti, a je kljub temu ne bi rada odgnala. Je le mama mojega moža in babica mojim otrokom. Kako naj se je lotim?

Odgovor na objavo uporabnika
MC284, 18.01.2022 ob 07:57

Včeraj sem taščo zalotila pri ovohavanju mojega umazanega spodnjega perila. Ker nisem vedela kaj naj rečem, sem se rajši prav potihem umaknila.

Živimo v istem kraju, tašča ima ključe našega stanovanja, za vsak slučaj in ker nam proti plačilu, včasih pospravi stanovanje. Že nekajkrat se mi je zdelo, da je perilo v mojem predalu drugače pospravljeno, pa tudi v košari z umazanim perilom sem dobila, da so bile stvari, ki sem jih ravno odvrgla, čisto na dnu, tiste od pred dveh ali treh dni pa na vrhu. Mislila sem da se mi meša.

Mož mi ne verjame. Pojma kako naj se lotim problema. Nikoli, ampak res nikoli si ne bi mislila o njej kaj takega. Ni mi jasno od kod tako nora ideja. Je čisto vredu ženska, veliko nam odtehta a čez to kar sem videla, ne vem če lahko grem. Vem samo, da je sedaj gledam skozi drugačne oči, ker se mi grabi, nerodno mi je pred njo in še polno enih mešanih občutkov me navdaja. Rada bi ji dala vedeti, da vem kaj dela, da je zame to nesprejemljivo, da tega ne morem sprejeti, a je kljub temu ne bi rada odgnala. Je le mama mojega moža in babica mojim otrokom. Kako naj se je lotim?

Sposodi si od nje ključ in ji ga nikdar več ne vrni.Tako boš mirno spala, ona pa naj se briga zase in za svoj lajf. Pospravljaj pa sama.Ne spuščaj jo več v svoje stanovanje.Samo na obisk.

Morda bi bilo pa le pametno, da spodnje perilo menjaš vsaj dvakrat tedensko, da ne bo cela bajta smrdela.

nova
Uredništvo priporoča

idioti

Podari ji sexi rdeče čipka Gates in ji podari za RD. Namigni ji da si videla, da gleda tvoje spodnjice.

Upam, da bo dojela, zardela in da tega ne bo več počela.

Drugače pa ja, vzemi ji ključe.

Za en teden kamero nastavi po posnemi dogajanje, ko vaju ni…

Zakaj ima ključe? Kako pride do tvojega perila? Zamenjaj ključavnico in gotovo!  Aja, kdo bo pa potem pospravljal?  🙂

Morda jo pa zanima, če bo še kakšen vnuk. Vonj po ženski v času ovulacije je namreč prav poseben ….

Če tole ni provokacija, po čemer mi močni diši, ima morda poseben fetiš in ji pač diši. Lahko pa med perilo vtakneš kaj provokativnega, morda vibrator ali pa kakšno gumijasto miš…

nastavi dopis v predal: draga tašča, ali uživaš?

 

Ja vohala in  preverjala če je kaj sinove sperme gor. A izpolnjuješ dolžnost žene???

Avtorica,

na kar si naletela ni neobičajno, LGBT ljudje niso čudaki, ki jih kažejo na paradah ponosa, ampak so v vsaki slovenski družini. Veliko je gejov in lezbijk, a daleč največ je biseksualcev. Pravzaprav večina ljudi je biseksualcev. Nekatere isti spol privlači bolj, druga pa samo en procent. A večina ljudi ni 100% heteroseksualnih. Heteroti so manjšina.

Več lahko prebereš, če v iskalniku poiščeš mojo temo: “Ni več zdravega razuma, terorizem, LGBT ideologija v šolah, indoktrinacija!”

Spodaj ti bom prilepil opis tipične slovenske družine iz mojega komentarja v tej temi.

Tu odgovarjam nekomu, ki sprašuje kakšen vpliv ima na njegovo živlenje zavedanje, da je večina ljudi vsaj malo seksualno usmerjena k istemu spolu.:

……………………………………

Kakšen vpliv ima to na tvoje živlenje❓❓❓

 

Vpliv prevare in laži. In nasilja in psihične zlorabe, ki pride z njima.

 

Naprimer lahko te nasilneži razbijejo na cesti. Si vedel, da ljudje, ki zatirajo svojo spolnost jim to udari na agresijo? Govorim ti kot nekdo, ki se druži s skinhedi, cestnimi pretepači, čefurji, fanti, ki so iz popravnih domov… Veš kok je latentnih pedrov in biseksualcev med njimi? Ogromno. Velikokrat je to razlog za nasilje. Z nasiljem nadomestijo spolnost.

 

Potem predstavlji si; fant živi v družini, kjer je njegov dedek ali oče biseksualec in ga moški privlačjo tok kot ženske, seveda sovraži ta del sebe in je največji homofob, ki maltretira cel svet okoli sebi. Teta sovraži moža ker je lezbika poročena samo zaradi okolice. Njihov župnik isto gej. Brat pa zafustriran biseksualc, ki gre gdaj v Ljubljano, da ga mu kakšen tip potegne.

Družba laži, kjer se geji in lezbijke skrivajo in pretvarjajo. Vsi zafustrirani uničujejo svoje in tuja živlenja, ker nevejo, da živijo v dobi največje hinavščine in da če bi se vedela resnica, da je večina ljudi tako kot oni vsaj malo usmerjena do istega spola potem si ne bi rabili zastonj uničiti živlenja in se skrivati.

Biseksualci pa, bolj jih privlači isti spol bolj so frustrirani ker to zatirajo ali ne izživijo.

Veliko družbenega nasilja zadaj.

 

Ali pa najbolj zabaven del. Zapuščine! 🤣

Ko družinski člani izvisijo pri dediščini in so pol čisto osupli kako, to da so izviseli pri dediščini, njihov brat ali sestra ali otrok od sestre pa so vse dobili.

Ko gnoji ne štekajo, kako so tolkli čez LGBT pri mizi pri nedeljskih kosilih njihov homo ali biseksualni starš pa je vedno večji odpor čutil do njih pa čeprav jih je ravno ta starš homofobije učil.

Joj kako sem se jaz smejal neki prasici za njenim hrbtom, ko si je pred nosom ubrisala za dediščino pa je bolj skrbela za starše, kot druga dva otroka in vnuk.

In sem si mislil, kurba homofobična zdej si pa fasala. Njej pa nič jasno. Naj se grize.

Joj pedrov pa lezb je toliko, medtem ko biseksualcev je pa večina ljudi, tako da taki primeri zamer do družinskih članov, razdori v družini pa “krivice” pri dediščini so zelo pogosti.

Joj to bi ti lahko cel dan govoril o temu in se izmišljeval hipotetične primere. No še to ne bi bilo treba ker poznam dejanskih primerov, ki so se zares zgodili nešteto.

 

Zdaj vidiš kako vpliva nate in na vso družbo ta zadeva???

Skratka napako si naredila, da si šla njenemu sinu o tem govoriti. Razumeti moraš, da gre za občutljivo stvar. Tašča je že dovolj pretrpela v tej družbi v kateri živi. Ni lahko živeti s takimi frustracijami. Dobro, da ti mož ni vrjel. Nikoli več ne ponovi tega. Če te vpraša zanikaj. Nebi se smela tako vtikati v odnos med materjo in sinom.

Pa če bo še kdaj referendum o družinskem zakoniku in pravicah istospolnih parov jih pojdi podpreti. Da bo manj nesrečnih zgodb.

Tašča ni biseksualka kot navajate, pač pa sproti preverja vonj izcedkov saj lahko prepozna ali gre za kakšno glivično ali celo bakterijsko okužbo npr. klamidija, gonoreja ipd., mogoče zazna vonj po spermi ko je npr. sin na terenu, tujini…

Verjetno že ima dovolj podatkov da sumi tamlado, da se okoli kurba. Vsakega starša skrbi za svojega otroka mislim, da si mora avtorica sama odgovoriti na to.

Daj ne duhoviči 😖

Še ena izmed mnogih izmišljenih tem…Nekomu je zelo dolgčas.

Popolnoma razumljivo, samo preverja, če se v vaši hiši greši. Satan namreč pusti specifičen vonj, še posebej na spodnjem perilu. To je popolnoma običajna dolžnost nas katoličanov, da raziščemo morebitne grehe, da lahko potem ustrezno molimo za spoved in očiščenje duše grešnice ali grešnika.

BOOL SHIT …

Se pravi,tašča hodi k vam pospravljati in vi mislite,da se vam meša, ko dobite pospravljeno (drugače obrnjeno)?

Kot je nekdo že omenil, nastavite mikrokamero (se jih dobi že za 30€ na amazonu) in lahko direkt v živo spremljate vsak premik v prostoru. Potem pa kak vohljaški izsek predvajate ob celodružinskem srečanju.

Lahko da je tvoja tasca volkodlak.

Mogoče pa pogreša vonj po ….

Reči ji naj ti da ključ nazaj, ker ga je eden od otrok izgubil in ga nujno rabiš, ker nimaš časa it drugega dat delat.

Potem še odpovej usluge pospravlnjanja.

Misliš, da ti čistilka ne bo prešnufirila vsega?

 

Daj ji za povohat lulo. Mogoče jo pa to vzburja…

Pedercina, ki si ga drka na umazano mamino sp. perilo.

New Report

Close