Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tasca pljuva po meni on pa samo kima

Tasca pljuva po meni on pa samo kima

On bi pa ji samo kimal, tudi ce bi vas pred njim primerjala z drugimi zenskami, ki so po njenem mnenju bolj cenjene ker so gospodinje po njenem okusu in se obnasajo po njenem okusu( beri za vsakakega vedo kje in kaj dela, z kom je v sorodu, mene za vse to gladko boli k… ker se zase ne vem..) nazadnje pa pride na idejo da bo ona prisla k njemu gospodinjit(zivima na svojem) ker jaz ne delam tako kot se njej zdi prav. On se strinja z njo in mi teslo to pove. Ko mi zavreje se zadnja kapljica krvi, pa sem miroljubne sorte ugotovi da se je zmotil in mu je zal. Ampak mami nikoli ne bo nic nazaj rekel,ker je dominantna in ga je tudi kot otroka dominirala obenem pa custveno popolnoma prezrla. Kot da se ne zna branit..in to ni prvic. In bilo se je precej teh zadev,zdaj pa sem tako zelo zamerila da se ne more ali noce postaviti na mojo stran in da me preslisi kljub temu da se ze jokam,ker poslusas samo njo..ubistvu sem mu tako zelo zamerila da me prav razjeda,ker mu je bilo vseeno kaj cutim,samo da bodo madam zadovoljni. Kaj bi ve storile? A je to kaksna motnja ali kaj?

 

Stanujeta na svojem podstrešju? Če vsaj to, sta ok.

Nehaj jokat, postavi se v dominantno pozicijo, kot njegova  mati in mu povej, kako bo doma. Dom je žensko kraljestvo, čeprav hodiš v službo. Nato se odpravi h tašči in ji lepo vljudno in obenem neomajno povej, da najlepša hvala za ponudbo, ampak NE in NE. Če te začne poniževat, ji povej kar ji gre, jasno in glasno in lepo odidi. Brez jokca in stokca, naj te začne spoštovati, porka fiks.

Naj se s sinčkom zmeni, potem. Če te ne podpre, ga zapusti. Amen.

Jaz sem full vesela kako se moj sin postavi za svojo punco in se zoperstavi mene. Ko to vidim vem, da sem ga dobro vzgojila, ker mož je podoben tvojemu.

Ne štekam, da se moški na zoperstavi svoji mamici, če pljuva po ženi. Gre za odraslega možkega.

Ja to se zgodi ko fantka poročiš. Za naslednjega moža moškega izberi.

TAKOJ SE LOČIT!!! Jaz sem tako naredila in sem že 22 let srečno samska. Pri oseminpetdesetih sem videti kot tridesetletnica, moški lazijo okoli mene, ampak jaz se ne dam, ker se cenim!

ne vem, čemu nasprotuješ. naj pride mati k njemu gospodinjit, ti pa si najdi boljšega.

mislim… ti si tista ki vztraja v tem sranju in misli, da bolj ko bo tečna, boljši bo dec po nekem čudežu postal

Če sem se jaz lahko ločila, se tudi ti daj!

Odgovor na objavo uporabnika
Boli me ❤️, 02.07.2024 ob 20:21

On bi pa ji samo kimal, tudi ce bi vas pred njim primerjala z drugimi zenskami, ki so po njenem mnenju bolj cenjene ker so gospodinje po njenem okusu in se obnasajo po njenem okusu( beri za vsakakega vedo kje in kaj dela, z kom je v sorodu, mene za vse to gladko boli k… ker se zase ne vem..) nazadnje pa pride na idejo da bo ona prisla k njemu gospodinjit(zivima na svojem) ker jaz ne delam tako kot se njej zdi prav. On se strinja z njo in mi teslo to pove. Ko mi zavreje se zadnja kapljica krvi, pa sem miroljubne sorte ugotovi da se je zmotil in mu je zal. Ampak mami nikoli ne bo nic nazaj rekel,ker je dominantna in ga je tudi kot otroka dominirala obenem pa custveno popolnoma prezrla. Kot da se ne zna branit..in to ni prvic. In bilo se je precej teh zadev,zdaj pa sem tako zelo zamerila da se ne more ali noce postaviti na mojo stran in da me preslisi kljub temu da se ze jokam,ker poslusas samo njo..ubistvu sem mu tako zelo zamerila da me prav razjeda,ker mu je bilo vseeno kaj cutim,samo da bodo madam zadovoljni. Kaj bi ve storile? A je to kaksna motnja ali kaj?

 

a da si vzela papka, maminega sinka pa pomislila nisi? po tem se vidi kakega moškega imaš.

Ti in tvoj mož morata držati skupaj. Kar je dobro, je to, da živita na svojem. Nima se ona kaj vtikat. Je tašča vdova? Naj si najde druge hobije.

Žalostno, da ne moreš živet normalnega življenja, ker ti tašča najeda. In pazi – to v tvoji bajti.

Omeji stike, reči, da ne bosta prihajala več na obisk, nič vnukov itd. Zamenjaj ključavnico.

Mož pa, če je pameten, bo držal s tabo. Če ni bil njegov namen najti nadomestno mamico.

Ka pa sploh rabš desca? takoj narazen!

narobe je to, da ti jokaš zaradi taščinih besed in moževih dejanj. Domnevam, da je tašča vsaj 20 let starejša in že v letih, torej telesno bolj švoh. In take babe ne moreš obvladati? Še najbolje bi bilo, da bi tašča res prišla k vam gospodinjit, ampak to po TVOJIH PRAVILIH!!! Pokliči jo in povej, da komaj čakaš da pride, da ji razložiš kako bo delala. Daš ji natančna navodila, kako mora biti oprano, hiša spucana vsak prostor posebej, kako mora biti skuhano in kdaj. Če ne bo naredila tako, kot si naročila, pa jo hudo ozmerjaš pred vsemi, ob kosilu pa zajedljivo najedaš, da je krompir malce presolila, pečenka pa ni dovolj mehka.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 05.07.2024 ob 09:33

narobe je to, da ti jokaš zaradi taščinih besed in moževih dejanj. Domnevam, da je tašča vsaj 20 let starejša in že v letih, torej telesno bolj švoh. In take babe ne moreš obvladati? Še najbolje bi bilo, da bi tašča res prišla k vam gospodinjit, ampak to po TVOJIH PRAVILIH!!! Pokliči jo in povej, da komaj čakaš da pride, da ji razložiš kako bo delala. Daš ji natančna navodila, kako mora biti oprano, hiša spucana vsak prostor posebej, kako mora biti skuhano in kdaj. Če ne bo naredila tako, kot si naročila, pa jo hudo ozmerjaš pred vsemi, ob kosilu pa zajedljivo najedaš, da je krompir malce presolila, pečenka pa ni dovolj mehka.

Kot bi jaz pisala….

Če si pametna mu postavi ultimat jaz ali pa ona

Pa to je cist toksicno. V kaj si se pa ti zapletla. Hitro izstopi iz tega odnosa ker ne pelje nikamor, mogoce v norisnico.In ne, ne bo se spremenil. To je to.

Ja kaj, zivis z nevretencarjem in to si si izbrala.

Imas dve moznosti… prva je, da zafrkavas sama sebe in se  naprej jokas in se pritozujes in si zrtev

Druga je pa ta, da pogledas v ogledalo in si resno zastavis vprasanje, kaksna bo tvoja prihodnost s tem tipom in njegovo mamo. Si ti odgovorna za resitev toksicne zveze, ki jo imata onadva? Bos dejansko to prevzela nase? Kaj bo, ko bosta imela otroke? Si bos dovolila, da te razveljavljajo na vsakem koraku? Si bos se naprej dovolila, da te ta tip manipulira in mu je zal in je bogi in….?

Dvigni glavo ze in si najdi moskega!

Spokaj in pojdi na svoja, možek pa naj srečno živi s svojo mamico.

Res je bolan tak odnos in če ničesar ne ukreneš, boš zbolela. Postavi jasne meje njej,nato se pogovori še z njim. Njegova naloga je, da tudi on mami postavi zdrave meje. Če tega noče in v bodoče vidiš , da ne naredi, je razhod še najboljša opcija. Ne vztrajaj za vsako ceno, ker na dolgi rok ni vredno. Če ne bo krepko delal na sebi, bo težka. Želja mora izhajati iz njega,on pa ne vidi nič narobe v tem kar počneta. To je ta problem.

Ko pridejo otroci je samo še huje.

New Report

Close