Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tasca se povabi na obisk

Tasca se povabi na obisk

Ali se se kateri tasca kar sama povabi na obisk? Moja se je povabila jutri na kavo, da ji ne bo dolgcas in ker sem zjutraj sama doma, predvideva, da bo dolgcas tudi meni :))

imamo obraten primer, tamladi pričakujejo, da bo kosilo na mizi, če se slučajno mimo pripeljejo.

Bi pač rekla, da te ne bo doma, ker imaš neke obveznosti.Potem jo povabi na obisk takrat, ko bo doma njen sin.Preprosto.

nova
Uredništvo priporoča

Nimam te težav, če pride, če se srečava kje, spijeva kavo, zaka ne? Nisva v super krasnih odnosih, ampak mi ni problem poklepetati z njo in me ne moti, če sem sama doma in pokliče, da pride na kavo.
No, ljubimca pa nimam, da bi mi tšča s kofetkanjem kratila čas med tujimi rjuhami 😛

Pa kaj imate vse to meke alergije na tasce? Uboge tasce.

Ne iscem nasveta, samo zanima me, ce ima se katera tasco, ki nima nekih osnov bontona. Je razlika, ce me vprasa za obisk kot pa, da se kar sama povabi. Bo pac ostala pred vrati…

Tvoja tašča obvlada bonron, saj se ti je najavila. In to je točno to kar po novem želijo monovke, da se vsak najavi bog ne daj da prideš kar na vrata.
Tvoja tašča je čist kul, ti pa boš morala m s l olike še pridobiti.

Malo več spoštovanja pokaži do mame tvojega sina!

Malo več spoštovanja pokaži do mame tvojega sina!
[/quote]
Popravek
Do mame tvojega moža!

Ali se jo bojiš ali pa imata slabe odnose.Zgovorit se ne znaš, da jutri zjutraj nimaš časa, ker…?

Bodi no pametna. Skuhaj ji kavo, natoči štamperli, malo poklepetaj in bo…

ti pa si pasja !
upam,da nikoli ne boš tašča !

Dovolj žalostno je, da se mora SAMA povabiti.
Kaj pa tašča tvojega moža, se tudi sama povabi ali jo povabiš ti????

jaz pa upam, da bo tašča in bo imela enako govno za snaho, kot je sama!

(predvidevam, da bi tašča rada videla vnuka, vnučko…)

jaz pa upam, da bo tašča in bo imela enako govno za snaho, kot je sama!

(predvidevam, da bi tašča rada videla vnuka, vnučko…)
[/quote]

Govno? Ocitno sem eni tasci stopila na rep… Vnucek je v soli mimogrede. Znam biti super snaha in tudi moja tasca je super, samo kar se tice dolocenih stvari, jih ne zna upostevat. In, ce se ji ne da dopovedat na lep nacin, je treba pac reagirat drugace. Ne razumem, zakaj se ene obnasate tako ogabno.

Sorry izrazu, ampak ti si pa se ena koza, ki se zdi sama se tolk pomembna, da jo morajo ljudje prosjacit. Tasca se je cisto lepo povabila, in ce nimas casa ali pa no es pa bodi ti toliko po bontinu, da to iskreno poves in.ne hinavis in valis neko krivdo na tasco. Mogoce si bos se kdaj zelela, da te bo kdo prisel obiskati, pa nikogar ne bo ker prosjacil te pac nihce ne bo. Saj nisi nobena kraljica.

Drage snahe, kako hitro bo prišel čas, ko boste tudi ve TAŠČE.
Kdove, morda boste same in osamljene in ne bo imel nihče za vas pet minut časa?
Zamislite se malo nad svojim obnašanjem. Kar sejete, to boste želi.

jaz pa upam, da bo tašča in bo imela enako govno za snaho, kot je sama!

(predvidevam, da bi tašča rada videla vnuka, vnučko…)
[/quote]

Govno? Ocitno sem eni tasci stopila na rep… Vnucek je v soli mimogrede. Znam biti super snaha in tudi moja tasca je super, samo kar se tice dolocenih stvari, jih ne zna upostevat. In, ce se ji ne da dopovedat na lep nacin, je treba pac reagirat drugace. Ne razumem, zakaj se ene obnasate tako ogabno.
[/quote]

Ti bi rada taščo vzgajala, spreminjala? Tudi tašči najbrž kaj ni všeč pri tebi, bi rekla, da se marsikaj najde, pa potrpi. Ne more se ves svet vrteti okoli tebe. Prej ko boš to spoznala, bolje bo zate.

In ti, ti pa poznaš osnove bontona, butara maloposestna.:-))))

Nolje nobene snahe, kot takle ološ.

Tašča zaenkrat še misli da si ti fajn snaha ,ko bo ugotovila da nisi je najbrž ne bo več k tebi. A tudi z ostali ljudmi počneš enako jih izoliraš stran od vaju z možem in njega delaš vse bolj odvisnega od tebe ??

Kakšen bonton pa ima kaj tvoja mamica?

Ocitno so same zapuscene tasce na forumu, sama zlehtnoba vas je… :))

Ne nismo ker otroci se niso poročeni. Smo pa normalne snahe.

Še dolgo ne bomo tašče, samo razložiti ti hočemo, da sta te tvoja starša pozabila naučiti bontona, zdaj imaš pa probleme.

Sem tašča, dvema. Snahi in zetu. Nikoli se sama ne povabim in to dobro vedo. Na samem začetku njihove zveze z mojim sinom ali hčerko,sem jim jasno povedala,da me nikoli ne bo na obisk,če me ne bodo povabili. In tako je, že 10 let. Kadar sem pa povabljena, pa grem zmeraj, brez izgovorov. In sem zmeraj vabila vesela. Pa ni velikokrat, mogoče 3 ali 4 krat na leto. Dovolj.
Res pa je , da hči in sin velikokrat prideta na obisk sama ali vsak s svojo družino. Brez vabila, pri meni so vrata zmeraj odprta. Moje mišljenje je, da imata tukaj svoj dom moja dva otroka in lahko pridejo kadar želijo. Če sem doma seveda, to pa zmeraj preverijo.

New Report

Close