Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tasca sla v dom, za katerega placujem , a kar naprej prihaja domov

Tasca sla v dom, za katerega placujem , a kar naprej prihaja domov

Pa nič ni narobe, da imaš rad starše, ampak jebela cesta, da pa jih zagovarjaš, ko kršijo dogovor, in te boli patak za zadevo, to pa ni ljubezen in niti spoštovanje, to je čisto podložništvo in nastavljanje riti, verjetno tudi strahospoštovanje, patološki odnosi skratka.

V resnici tašča sama plačuje za dom več kot znaša njena peznija. Namreč najemnina od tvojega stanovanja je v bistvu njena, ker ti zastonj živiš v njeni hiši. Njen prispevek k plačilu doma je torej njena penzija + najemnina od tvojega stanovajna. Tvoj prispevek k plačilu doma je manjši, kot si navedla.

Pa naj si poišče najemnike, pa njim takole serje po glavi, če si upa. Ji nihče ne brani. Ampak to pa ne bi, ker potem pa hiša res ne bi bila njena, kar pa ji spet ne diši. Skratka, rada bi sedela na dveh stolih. Ne gre to takole. Sem milijonkrat raje v stanovanju in imam svoj mir, kot v stari bajti, kjer ni nič moje, pa še gadno plačujem za to. Tega ne rabi nihče. V bistvu mlada delata gospe veliko uslugo. Življenje sta si praktično postavila na glavo s selitvijo, potem pa takole.
Pa prosim, ne mi s tem, koliko so vredne take stare bajte in kakšen luksuz je živeti v njih.

nova
Uredništvo priporoča

Veš kaj, ko pa stare babnice začnete stresat svoje poglede, me pa ne čudi več, zakaj vas mladi ne povohajo. res ne. Pa zakaj je toliko propadajočih hi in kmetij po Sloveniji.
Kdo s kom pometa? A ti pri svojih letih veš, kaj pomeni dogovoriti se in se zmeniti? Pa ne, da si tudi ti ena tistih, ki bi z lahkoto mlademu človeku vlekla 400 € iz denarnice s figo žepu? Ker tvoje pisanje že deluje tako.
Ne avtorica ni na taščinem, Je v domu svojega moža, za kar plačuje! Ne samo da plačuje, tudi skrbi za to, da hiša ne propada, da se vzdržuje, ogreva, zrači, da je pokošena trava in da ni v sramoto celi ulici. Čisto jo in posodablja, opremlja in dela z njo kot s svojo lastno.
Če prav razumem, tašča pometa z tamlado in ne obratno. Tašča je tista, ki mladim odžira vsak mesec OSEMSTO eurov, kar je ena plača zato, da potem hodi delat škodo.
Pa da sva si na jasnem, sem tudi že tašča in dovolj stara, da vem, če sem otrokom kaj dala, tega ne zahtevam več nazaj in tudi ne pričakujem, da se mi bodo zdaj klanjali do tal vsakič, ko me vidijo.
Ne razumem, kako lahko še v penziji vpijete “to je moje!” čeprav tega niti pod razno ne morete več vzdrževati.
In ja, lahko tašča pride na obisk in lahko tudi prespi občasno pri sinu. Vendar je eno biti na OBISKU in drugo biti kralj na betajnovi dokler dihaš.
Zaradi take tašče, kot ta od avtorice in takih kot si ti, ki bodo do zadnjega diha tiščale pod fertah svoje, smo vse ostale tašče usrane.
In kdo točno bi sprejel eno staro žensko, ki hodi ponoči šarat po stanovanju, pod svojo streho? Bi jo ti? Je ni hiše, ki bi mi jo kdo dal ali denarja, da mi plača, da si nakopljem eno tako na glavo.
Naj ti bo jasno, da še za dve uri na dan ne dobiš ljudi, ki bi popazili na starejše, ne pa da te bo nekdo sprejel v svojo družino za morda poverbane stare zidove.[/quote]

Ravno zato ji svetujem naj gre iz hiše, saj ti stari zidovi niso nič vredni, samo delo ima z vzdrževanjem hiše, kurjenjem košenjem trave….. Vsega tega v bloku ni bilo, bil pa je mir. Snahica naj dovoli, da sin in mama rešujeta njune stvari, ona pa naj rešuje vse s svojimi starši. Ne razumem teh mladih, zakaj ne ostanejo pod perutjo svoje mame ampak silijo delat red v taščin dom. Avtorica naj si zapomni, da je prišla skozi vrata sin pa od srca.

Ti vešča zlobna bi s pomočjo hiše spravila narazen svojega sina in ‘snahico’, kateri očitno ne moreš oprostiti, da ti je ‘ukradla’ sineka?
To je neverjetno, res.
Sinovo srečo bi žrtvovala za to, da bi ostala kraljica v svoji stari bajti.
Spoštovanje do staršev nima veze z dogovorom. kdor se ne drži dogovora je prezira vreden.
Ti očitno misliš, da mora snaha požreti ves drek od tašče – si ga ti požrla od svoje?

si vse skupaj napihnila in se polovico vsega lažeš. Ker pišeš takšna nasprotja, da mi gre kar na smeh.
In veš kaj, zabavno je brati. omisli si novo kariero, brez skrbi bi lahko pisala za kak tračarski časopis! 😀
LP

Veš kaj, ko pa stare babnice začnete stresat svoje poglede, me pa ne čudi več, zakaj vas mladi ne povohajo. res ne. Pa zakaj je toliko propadajočih hi in kmetij po Sloveniji.
Kdo s kom pometa? A ti pri svojih letih veš, kaj pomeni dogovoriti se in se zmeniti? Pa ne, da si tudi ti ena tistih, ki bi z lahkoto mlademu človeku vlekla 400 € iz denarnice s figo žepu? Ker tvoje pisanje že deluje tako.
Ne avtorica ni na taščinem, Je v domu svojega moža, za kar plačuje! Ne samo da plačuje, tudi skrbi za to, da hiša ne propada, da se vzdržuje, ogreva, zrači, da je pokošena trava in da ni v sramoto celi ulici. Čisto jo in posodablja, opremlja in dela z njo kot s svojo lastno.
Če prav razumem, tašča pometa z tamlado in ne obratno. Tašča je tista, ki mladim odžira vsak mesec OSEMSTO eurov, kar je ena plača zato, da potem hodi delat škodo.
Pa da sva si na jasnem, sem tudi že tašča in dovolj stara, da vem, če sem otrokom kaj dala, tega ne zahtevam več nazaj in tudi ne pričakujem, da se mi bodo zdaj klanjali do tal vsakič, ko me vidijo.
Ne razumem, kako lahko še v penziji vpijete “to je moje!” čeprav tega niti pod razno ne morete več vzdrževati.
In ja, lahko tašča pride na obisk in lahko tudi prespi občasno pri sinu. Vendar je eno biti na OBISKU in drugo biti kralj na betajnovi dokler dihaš.
Zaradi take tašče, kot ta od avtorice in takih kot si ti, ki bodo do zadnjega diha tiščale pod fertah svoje, smo vse ostale tašče usrane.
In kdo točno bi sprejel eno staro žensko, ki hodi ponoči šarat po stanovanju, pod svojo streho? Bi jo ti? Je ni hiše, ki bi mi jo kdo dal ali denarja, da mi plača, da si nakopljem eno tako na glavo.
Naj ti bo jasno, da še za dve uri na dan ne dobiš ljudi, ki bi popazili na starejše, ne pa da te bo nekdo sprejel v svojo družino za morda poverbane stare zidove.[/quote]

Ravno zato ji svetujem naj gre iz hiše, saj ti stari zidovi niso nič vredni, samo delo ima z vzdrževanjem hiše, kurjenjem košenjem trave….. Vsega tega v bloku ni bilo, bil pa je mir. Snahica naj dovoli, da sin in mama rešujeta njune stvari, ona pa naj rešuje vse s svojimi starši. Ne razumem teh mladih, zakaj ne ostanejo pod perutjo svoje mame ampak silijo delat red v taščin dom. Avtorica naj si zapomni, da je prišla skozi vrata sin pa od srca.[/quote]

Tale upokojenka je imela očitno in milorečeno slabe izkušnje s svojimi ta mladimi in projicira svoje stanje, ki ga je očitno zj****ala do konca na celotno Slovenijo.
Draga upokojenka, upam, da uživaš v svoji bajturini obdana z ljubeznijo svojega sina, ki je izbral tebe, svojo mamico, ne pa svojo drago ženo.
Mislim, da se najdeš v vlogi te zloglasne tašče, ki ji mladi plačujejo 800 evr mesečno doma za starejše, ona pa še vedno kraljuje doma in uničuje mlado družino. Bog ti ( in njej) pomagaj. Na drugo stran boš odnesla pa zidovje a ne in pa zamere do sveta, ki te ne razume in je tako krut do tebe. LOL:)

Sin vsekakor ni prišel od srca, prišel je bodisi iz mednožja ali pa iz prerezanega trebuha, če si slučajno imela carski rez. Da ne lažeš sama sebi preveč.

Tale vešča se je verjetno dala napumpat iz dolgcajta. Sinek je na svetu zato, da ji dela družbo. Njegova izbranka pa zato, da ji plačuje občasno družbo v domu.

Tašča je hotla met družbo zdej jo pa ima doma, ko je bla prej sama 🙂

Tako je.

Mene je takratni partner prepričal, da sem se preselila k njemu. Ja boš videla kako bo fajn. Pol pa je bil pekel na Zemlji, njegova mama pa živ hudič. Sem zdržala manj kot leto dni, potem pa odšla iz hiše in od njega. Nikoli več. Sem raje sama na svojem, imam mir in plačujem najemnino, v grob itak ne moreš nič odnesti.

Dobro, če preračunamo v najemnino, je tudi prav, da se lastnica pojavi 1x mesečno za urco ali dve v svoji hiši in pusti najemnike živeti po njihovi izbiri. Kateri najemnik bi gledal lastnika na obisku več kot pol meseca?… s hrano, stanovanjem, pranjem, čiščenjem?
Mislim, da se je treba držat dogovora, ne glede na to, smo v sorodstvenem razmerju ali nismo.

New Report

Close