Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Taščino kajenje in dojenček

Taščino kajenje in dojenček

Včasih niso vedeli, da kajenje povzroča raka. Pa tudi cigarete niso bile tak močne. Drugače pa hiša ni otrokova je pa njegov dom in otrok se ne more sam premakniti tašča se pa lahko.

Sploh ne morem verjeti kaj berem. A ve bi kr taščo komandirale kje lahko kadi in ti pogojevale s tem, da pač ne bo videla vnuka? Pa da sem jaz vaš partner, vas brcnem skozi vrata, v sekundi. Pa kaj se to pravi? Priti v tujo hišo in komandirati? In potek izsiljevati na način: pač ne no videla vnuka, nikoli? Pa kaj ste prizadete kretenke ene? Idite k svoji mamici pa atiju v zgornji štuk živet pa tam komandirajte. Pa se jaz s svojo taščo tudi ne razumem in tudi kadi, ampak na kraj pameti mi ne pade, da jo komandiram v NJENEM domu! Se pač umaknem od cigaretnega dima, če me moti (redko sicer). In, da se z spodnjega nadstropja tako vonja? Ne me zajebavat. Pri moji prijateljici starši kadijo, iz spodnjega v zgornje nadstropje ni sploh nobenih vrat, pa se zgoraj nič ne vonja. Jao strupene snahe, bog me varji takih snah (pa še nimam otrok, ampak se že kar vnaprej bojim).


Kaj ti pa je, saj lahko kadi, lahko se zastruplja, kjer hoce tudi v svoji bajti ce hoce. Samo mama ima pa pravico reci, da tam z otrokom ne bo zivela in da ne bo videla vnuka, ce musli rauhat zraven njega. Niti ne bo prisla v otrokov dom ce misli tam rauhat. Pac vsak odlocabo svojem zdravju in ce je zenski vseeno za njenega mama ima pa ne samo pravico ampak tudi dolznost zasciti otroka.

Tudi otrokov dom je!

Verjamem, da ni prijetno niti zate, niti za otroka, če tašča kadi. Razumela bi, da bi te zelo motilo, če bi tašča kadila v vašem stanovanju, oziroma v prostoru, kjer je otrok.Ampak tašča kadi spodaj, v svojem stanovanju. Vi imate ločeno stanovanje.
Če te taščino kajenje tako moti, se preselite v blok. Ampak verjemi, tudi po blokih kadijo, po hodnikih in po balkonih, tako da verjetno bi imela še bolj zakajen zrak kot pa v hiši, kjer živite.

Prava babica NE BI širila cigaretni strupeni dim v dojenčka, njenega vnuka, HVALA BOGU DA OBSTAJAJO NORMALNE BABICE, KI SVOJIM VNUČKOM NIKOLI NE BI ŠKODOVALE!


Ne siri lazi… v bloku se na hodnikih in ored vhodom ne sme kaditi… to so skupni javni.prostori. in ni prav nic zakajeno, tisti, ki kadi lahko kadi v svojem stanovanju ali zunaj. V skupnih prostorih pa nikakor ne. Je prepovedano z zakonom. Tako, da nic.ni zakajeno. Se strinjam z zgornjim. Taka babica, ki bi ladtnega vnuka zakajala, je tudi cisto ok, ce ga ne vidi sploh. Pa naj se lepo druzi s ciki se naprej. In se szrinjam tudi s tem, da je bolje takoj stran v bolj zdravo okolje tako za odrasle, za otroka pa sploh. Babica pa naj si lepo zakaja hiso in sama sebe. Nobeni zidovi niso vredni tvrganja zdravja.

heh zoprno… mogoče ji lepo razloži problem, poudari da te skrbi za zdravje otroka, gotovo je zdravje otroka v skupnem interesu vseh. važna je poštena odprta komunikacija

Edina resitev je, da takoj jutri spokas in greste v najem za naslednjih 10 let. Ni druge.

Edina resitev je, da takoj jutri spokas in greste v najem za naslednjih 10 let. Ni druge.
[/quote]
Tako je, takoj ven in v nsjem dokler ne boste.na svojem. Zapomni si zdravje ni vredno zidov, da se ne bos kdaj po glavi tolkla. Moj ata je bil nacelen glede tega, v stanovanju no enega.kajenja nikoli. In jaz se z njim strinjam. Meni cigareti vedno bolj smrdijo. Pred nekaterimi trgovinami kadijo zunaj in ko hoces notri mors skozi dimno zaveso in ze tisto mi je zadusljivo. Ne samo otrok tudi ti imas pravico do bivanja v zdravem okolju. Takoj pojdite v najem

[img]http://www.finlandforthought.net/wp-content/finland_smoking_balcony.jpg[/img]
Tale brutalni pregon kadilcev je šel čisto predaleč. Na tašči si našla eno napako, ki ti opravičuje, da po njej pljuvaš in jo zmerjaš. Kaj ko neha kadit? Ti bo zmanjkalo napak, zaradi katerih se ti zdi, da lahko pljuvaš in zmerjaš.
Kaj hitro boš iskala in našla kakšno drugo napako. A kaj ko je tale s čiki tako prikladna. Nobena druga ti ne daja tolikšnega opravičila, da pljuvaš in zmerjaš.

Verjamem ti, da vohaš cigarete. Bodi pa prepričana.,da tvoj otrok ne vdihava dima. Če kadi spodaj, če je dvoje vrat, ne pride dim do vas, voha se malo- to je vse. Če bi kadila pri tebi v stanovanju, jo komot takoj napodiš, tako pa nimaš osnove za kaj takega.
Če si tako hudičevo občutljiva je res najbolje, da se odseliš.

Kaj pa oče? A samo mama ima besedo pri otrocih? Se ne čudim da se po hitrih postopkih ločujete.
Kar se pa kajenja tiče. Sama nikoli nisem kadila, če bi pa kadila pa ne bi v zaprtem prostoru.
Pri nas obiski komot kadijo na vrtu. Zrak je pa itak onesnažen. Ne obstaja nekaj čemur bi rekli zdrav zrak.
Glede tašče se pa sprijazni njena hiša njena pravila. Vidva kot starša morata otroku zagotoviti streho nad glavo in ne tašča. To je taščina dobra volja medtem ko je to vajina dolžnost. Poišči sama razliko med dolžnostjo in dobro voljo.

eh tamlade dim sedajle nič ne moti, temveč pripravlja teren za varstvo. Razmišlja, kako bo otroka poturila tašči, ko ji bo odveč in bi seveda rada, da bi otrok bil v stanovanju, kjer se ne bi kadilo.

Ja, bi GRMELO, ko bi ti letela ven. Kaj se boš repenčila v TUJI hiši, prisklednica gnusna?? Kako te ni sram?? Avtorica se naj pobere na svoje ali pa k svoji čistunski mamici.

In to si drzne celo v svoji hiši, res sramota, ta grda stara krava!

Ima – v svoji hiši in ne tuji.
[/quote]

V vsaki!
[/quote]

Aja? Potem pa toži taščo, ker kadi v svoji hiši zraven pritepenske snahe. Pa da vidimo, kdo bo potegnil takratko.

Ima – v svoji hiši in ne tuji.
[/quote]
Kako pa lako ima dojencek avojo hiso? Potem ta babica, ki ima tak odnos do vnuka , da mu namenoma ogroza zdravje, lahko se zavedno odstrani iz njegovega zivljenja. Pika, ne rabi otrok imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroza zivljenje.
[/quote]

Enako lahko rečemo za mamico. namensko ogroža zdravje svojega otroka, ker ga je pripeljala v hišo tašče, ki kadi. to mamico, ki ima tak odnos do svojega otroka, je treba za vedno odstraniti iz njegovega življenja. Pika, otrok ne sme imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroža življenje.

Sorry, ampak v SVOJI hiši lahko ženska tudi kadi, če pač hoče. Prilagajati se mora vedno tisti, ki je nekam prišel in kjer ni nič njegovega.
Ko bo sama imela SVOJO hišo, pa lahko vsakemu, ki bo prišel na obisk, kajenje tudi prepove, če bo hotela.


Kako pa lako ima dojencek avojo hiso? Potem ta babica, ki ima tak odnos do vnuka , da mu namenoma ogroza zdravje, lahko se zavedno odstrani iz njegovega zivljenja. Pika, ne rabi otrok imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroza zivljenje.
[/quote]

Enako lahko rečemo za mamico. namensko ogroža zdravje svojega otroka, ker ga je pripeljala v hišo tašče, ki kadi. to mamico, ki ima tak odnos do svojega otroka, je treba za vedno odstraniti iz njegovega življenja. Pika, otrok ne sme imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroža življenje.
[/quote]
ne, mamica opozarja, da se v otrokovem domu ne bo kadilo, opozarja tudi očeta na dim, sineka te zlate taščice, ki mu je malo mar za to, očitno po napisanem. zato je prav, da se mama odseli takoj… in prekine stike z malomarnim očetom, ki dopušča, da njegova mama zastruplja njegovega otroka. On namensko in zavestno skupaj z mamico ogroža otrokovo zdravje.
še enkrat zato pa pravi, da je prav, da takoj zapusti to bajto od dima in gre z otrokom zaradi spoštovanja sebe in svojega zdravja ter tudi otrokovega na varno.

Ker ti pametnjakovič – mamica najbrž ni ni samovoljno se vselila v tujo bajto – in kar pripeljala samovoljno sebe in otroka tja – je že moral sinek dati svojo željo in tašča tudi, da naj bodo tam.
Toliko…torej je ta sinek vedel najmanj v kakšno okolje namenoma pelje tako svojo partnerko kot otroka…

Sorry, ampak v SVOJI hiši lahko ženska tudi kadi, če pač hoče. Prilagajati se mora vedno tisti, ki je nekam prišel in kjer ni nič njegovega.
Ko bo sama imela SVOJO hišo, pa lahko vsakemu, ki bo prišel na obisk, kajenje tudi prepove, če bo hotela.
[/quote]
saj pravimo, odselitev in v najem in prepoved stikov z otrokom tem rauharjem, pa naj se lepo zakajajo. nimajo tudi kaj hoditi na obisk v njen dom, ker ima ona pravico odločati kaj bo počela v svojem domu in tudi kdo sme tja. tako kot ima tašča v svojem – ima ona v svojem. Z rauharji pač otrok ne bo imel stika, ker je to škodljivo za njegovo zdravje, za odraščajočega otroka pa je to tudi slab zgled.

Ima – v svoji hiši in ne tuji.
[/quote]
Kako pa lako ima dojencek avojo hiso? Potem ta babica, ki ima tak odnos do vnuka , da mu namenoma ogroza zdravje, lahko se zavedno odstrani iz njegovega zivljenja. Pika, ne rabi otrok imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroza zivljenje.
[/quote]

Imata jo lahko njegova starša, namesto, da izkoriščata taščo.


Kako pa lako ima dojencek avojo hiso? Potem ta babica, ki ima tak odnos do vnuka , da mu namenoma ogroza zdravje, lahko se zavedno odstrani iz njegovega zivljenja. Pika, ne rabi otrok imeti stikov z nekom, ki mu namenoma ogroza zivljenje.
[/quote]

Imata jo lahko njegova starša, namesto, da izkoriščata taščo.
[/quote]
saj še enkrat – mamica ni sama prosila, da se bo vselila v taščin dom. očitno je že sinek imel kaj s tem in tašča,d a ima maminega sinčka doma. Torej na očeta tega otroka se obrni.
Snaha je najbrž pred to bajto zlato od tašče, ki jo kujete v nebo, kot da so zidovi največje, bogastvvo, ki dajejo pravico tudi zastrupljanja druge, torej snaha je že prej v življenju živela kje, kjer je bilo očitno bolj zdravo, najbrž je ni taščica kot brezdomko pobrala s ceste… zatorej lahko je ta sinek toliko pošten, da partnerki pove pred selitvijo, d a mama kadi in ona sploh ne bi šla v to bajto. In bi bil mir… Ampak taščici pa prav pride denar, ki ga ona plača za stroške in jih tako ona manj plačuje ane kot pa če bi bila sama v prazni bajti… to seveda takoj vzame, zravn pa brezsramno zastruplja ostale sostanovalce – ubogi njen mož, ki mora živeti s tako in v takem luftu. Tudi zanj ji ni očitno nič mar, pa je njegova bajta domenvam tudi.

Jaz tudi. Brez odlasanja bi se odselila v najem ali k svojim starsem. Ampak res takoj.
[/quote]
LOL :)))

Sem zelo zelo proti kajenju in mi tudi nadvse smrdi.
Ampak na kraj pameti mi ne pride, da bi komu prepovedala kaditi v njegovi lastni hiši.
Če kdo kadi pri sebi doma, se pač ne sučem tam.
Bi se pa vprašala kaka mama je to, da otroka da v tako nevarno okolje kot pravi, da je?
Se pravi, pride k tašči se naslajat potem privleče še otroke in bi še komandirala taščo v taščini hiši? To pa res ne gre. In ja, močno sem proti kajenju, ampak v lastni hiši lahko pa vseeno kadijo, če jim paše.

New Report

Close