Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tazaresno temo…

Tazaresno temo…

Na Srednjih, na temi o volitvah, so me nekateri izzvali, zato vam dam eno kost za glodanje. Namreč, v Trenjih v četrtek, kjer so se zbrali predstavniki sindikatov, predstavniki politike, predstavniki delodajalcev, predstavniki zaposlenih in predstavniki ljudstva, se je stvar vlekla okoli odprtih trgovin ob nedeljah. Mene osebno je najbolj motilo to, da so vsi predstavniki vlačili na plano naše družine, kako so uboge, same in podobno, pač populistične izjave, kot jih je pravilno označil Jankovič, zato sedaj sprašujem vas, kakšno je vaše mnenje. Prosim vas, da pustite družine v miru in poveste mnenja.

Naj povem še to, da sem poročen z dvema otrokoma, da sem proti odprtim trgovinam ob nedeljah, vendar, da dokler trgovine bodo odprte tudi ob nedeljah, bomo ljudje hodili v trgovino tudi ob nedeljah.

Torej, hvala za vaša mnenja in lep dan želim!

Jani

______________________________________________________________________________

p.s. tole sem vrgel na srednja… tukaj na tem mestu naj še povem, da me strašno jezi to, da vsi od povsod vlačijo družine, pa naj gre za politiko, za cerkev, za trgovine, za sex pa… pismo, a se ne zna nihče spomniti kaj bolj izvirnega, kot pa to… da v nedeljah zelo tpi družina… zato ker so odprte trgovine… mat’r!!!!

pa lepo zasneženo jutro želim :))))

Jani

Oj Jani jutrčka..kok smo resni..heheh
Ja sej jest tebi dam prau….ampak pozabljaš……..tkole čitaj….

Priznam grem v nedeljo v trgovino,ampak zelo redko.Grem pa zato,ker včasih enostavno kakšno stvar pozabim..ali pa je nedelja zjutraj tisto najlepše,ko mi nikjer nihče ne čivka na uho,ko grem lahko sama in nakupim v miru.Nisem tak tič,da bi kupovala v nedeljo s celo družino..nikoli nisem in nikoli ne bom..To je bolj izhod v sili.Te pa veliko razbremeni.Po pravici povedano mi teden obupno prehitro mine…iz službe se vračam pozno zvečer,ker se tudi jaz tam razdajam za druge..Pač tak poklic sem si izbrala….ampak pazi,,tudio pade kakšna sobota,ko jo moram žrtvovati prav drugim..velikokrat se to zgodi..Pa spet ne morem nič..Ampak da ne boš mislil,da imam zato kak prost dan med tednom..Nope…Čisto nič..No in če nadaljujem prejšno začeto..meni teden pihne kot bi mignil..Ponavadi v trgovino kaj dosti ne hodim..dobro tisto osnovno kruh pa mleko..Večje nakupe pa vedno delam med vikendom..Sory..tako je.ker ne gre drugače…Živlenje je preveč natrpano,tempo vsak dan preveč hud…zato si velikokrat rezerviram,da pač nakupujem med vikendom..Kot sem rekla sama…Poglej,nisem razdiralka družin,vsaki želim,da prijetno vikend izkoristi s svojo družino….Ampak a si se prašal,kolkrat pa pridejo na vrsto med tednom..ali pa kolkokrat morajo res delat v nedeljo?ne pozabi,je že res in hudičevo drži to,da med vikendom šamarajo mastne pare..če ne bi,bi trgovine že davnej zaprli….Ljudje pa imajo potrebe,zato…jaz striktno nisem proti temu da se nakupuje med vikendom..EKO!!!
Ti napišem še moj delovni čas,ki se spreminja iz tedna v teden ko hudič?Velikokrat pridem domov šele ob pol šestih…ali pa celo grem nazaj in prikravsljam ob 9 al pa še kasneje…Kaj češ…sami smo si zbrali poklice,težko je…
Sory a odkrita sem,tako jaz gledam na vse to,če se motim..pa me prepričaj….papa****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro.
Tudi meni ne bi bilo všeč, če bi mogel še v nedeljo delat. Evo na kratko

Dobro jutro tudi od zvezdice. Jani – popolnoma se strinjam s tabo. Tudi jaz pravim, da naj bodo ob nedeljah trgovine zaprte, da lahko nakupimo vse potrebno med tednom, v kolikor pa bodo odprte…normalno, da bomo hodili na šopinge, a ne? Če bi bile zaprte, gotovo tega ne bi delali.

P.S. A si ozdravel?

Vsem želim super, super, super….lep dan.

ma ja.. napol ozdravel zvezdica :))))

glede teme pa… sej ni kej za dodajat :))) samo ljudje smo taki, da če nam pač dajo možnost, to znamo prekleto dobro izkoristiti kajne :)))

lep snežen dan!!!

muca, mam občutek, da se za neki opravičuješ :)))) vendar.. tud jaz sem med vikendi v trgovinah, ker med tednom velikokrat zmanjka časa. Je že tako, da znamo ljudje izkoristiti vse dane možnosti. Če bodo kdaj trgovine zaprte v nedeljah, bomo pač v ttrgovinah druge dneve :)))

Lep dan muca!

Jani

No…zaželel si mi zasnežen dan….zdaj je pa res začelo tudi pri nas snežiti (bolj malo ampak vseeno…) JUPIIIIII!!!!!!

pri nas sneži že od včeraj dopoldan….. skos.. in imamo točno…. 1 cm snega :)))))

bo zajček tole komentiral kasneje prav ?

Uauu. Robove na smučkah že brusiš, a ne? ha ha ha. Ti glede teme za rojstni dan te morakm vprašat. Pred mano ali za mano?

hmmm, letnica? Letnica… ’64 :))))))))

ja.. robnikov še n’č ne brusim, ker moram prej še do smučk pridet :))))

prav zajček :))))

Full se mladega počutim :o)))))))
Smučke pa le hitro. Da ne bodo sosedje prvi. saj ga imate že 1cm ha ha ha

Daan:) zunej MEDE..

Jani, tudi jaz sem slučajno ujela nekaj minut “kruha in iger” pa ponavadi
gledam dokler me zabava, potem pa ugasnem kajti jaz več kot toliko hvala ne….

Drugače pa jaz pravim takole: ni važno ali je petek ali svetek, važna je kvaliteta tistega časa ki ga lahko preživimo v krogu družine. In pogovarjamo, igramo, ljubimo se pa menda lahko tudi druge dni ne pa lepo vas prosim izključno v Nedeljo….

Zato menim da s tisto “uboge družine” bi blo počas cajt da dajo enkrat gmah..

In bogi…… smo potem na koncu koncev vsi ki se moramo pehati zato da plačamo “ta lepe položnice”…. doniš…. BOGI, BOGI…

kURNK pa bogi… So določene stvari ki jih ne moremo spremeniti-jaa, ampak
vsak prav vsak pa lahko spremeni sebe in svoj pogled na svet. Nič lažjega ni kot kriviti za vse druge – tudi za svoj negativni odnos do sveta ne de..
Izbiro imamo pa vsi..

V takih primerih se spomnim učenja zgodovine
o ubogih tlačanih ki so reveži morali delati KAR po 12 ur. Mi ki danes
arbajtamo tudi po 14 ur – kej za hudiča smo pol mi – viber tlačani:))

Časi so pač drugačni in popolnoma neprimerljivi s preteklostjo… Živimo pač kot spidi gonzales…
Se je treba sprijazniti da bomo nekateri šli brez penzjona direkcjon na britof;-). Ja pred tem si pa lahko vsaj lajf nekak uštimamo ne de..

Psi lajajo karavana gre dalje… Najlažje je vreči kost med rajo,
da se slučajno ne bi kdo vpletel v tisto kar bi bilo pa res potrebno…

naa – sem napisala cel nedeljski roman. Ker jest v glavnem v nedeljo DELAM ku norc en ornk šiht:))

Kva pa nej človk nardi če pa med tednom ni ČASA;-)
Ker takrat pa jest rajši s tamalim afne guncam kot da bi biksala stanovanje – tko…

mi je pa prov vseeno ker dan imam fraj – vsazga sem ORTO vesela-jaap

Pa še neki: mene bolj skrbijo razne Busheve variante kot pa to ali
bojo štacune odprte v nedeljo al pa ne. Če bojo – bom pač v nedeljo lahko
kupila če bom kej pozabila prej, če pa ne ,pa tudi prav, ker zame nakupovanje v trgovskih središčih ne sodi med “družinsko zabavo”-jaap.

eko – to je razmišljanje tele zgage butalske

S.O.S.

Hvala in cmoka :))

tud jest se fuuuuuuul mladega počutim :)))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))

Se Ve de – mi ta mladi:))))

cmoka đeku

ja se povsem strinjam s tabo severnica 🙂 Sej zato, k sem takega mišljenja in zato ker so me na unem zaplankanem forumu skor sesul.. ker sem kao za dprte štacune… sem tole tukej sem nalimal…

Drugače pa… .če mi nekdo podari jurja.. jebenti a nej ga ne vzamem al kaj :))))

Lep dan severnici :)))))

🙂 viš še dobr da jest tja na un forum sploh ne utegnem
(ker ste tukaj moji, moji….)

ti kar vzem jurja če ga dons še kdo
podari je pa druga stvar ne de;-)

drgač bom pa jest Janiju v tolažbo kedaj
jurčka (gobo ta pravo ne de) podarila, oki?

sam ga morm prej najti (jurčka, pol pa ša Janija…)

kva sm klever… uff…
PACMAKAM – eko podarjam CMOKE

Moje mnenje, Jani seveda vzami jurčka če ti ga kdo da, bova mela za pir 🙂

pri je važen ne de pa je zajček name kar pozabu:))

viš pr men se pa neha lbezen pri čokoladi(((::))))

ja a ne :)))) ne pa tile…. ta mladi :)))))))))))))))

hehehehe jurček Janček :)))))))))))

hahahahahahahahaha zmenjeno zajček :))))))))))

New Report

Close