Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Te mlade ženske

Te mlade ženske

Oh, sorry ? Are we out of your reach, little man ?

Oh, sorry ? Are we out of your reach, little man ?
[/quote]

Nismo na istem levelu.

Nismo na istem levelu.
[/quote]

Bueno 🙂

Bueno 🙂
[/quote]
hitro zgrabi, da ne bos na suhem 😁😂

Skoraj neverjeten zakonski par se mi zdita Ksenija Benedetti in Boris Cavazza, ki sta se poročila takorekoč na stara leta.
Ne vem, če je resnica, da se dopolnjujeta in strašno razumeta. Po mojem se bolj razumeta dva, ki sta od mladega skupaj, za dva, ki se najdeta na stara leta, malce dvomim o njunem brezhibnem sožitju.
Pa še taka razlika v letih, ona bi mu bila lahko hčerka.

Izvisi in odpade kot knof od gat, če ne bi imel imena, ga nobena ne bi povohala. 70-letnik, ki mu že Matilda počasi potrkava na vrata in +40 ženske, ni dvoma, usodna privlačnost na pravi priimek.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Yo se que me critican
me consta que me odian
la envidia les corroe
mi vida les agobia.
[/quote]
Sovražijo mogoče ne, zavist pa jih zagotovo žre.. pri tejle bi rekla, da jo zgolj ego matra, ker te ni uspela ujet, pa čeprav te že lep čas “šarmira” hehe…


hitro zgrabi, da ne bos na suhem 😁😂
[/quote]
Pa ti resno misliš da bo verjel tvojim zablodam? Hahahaha… oh kok ste ene ljubosumne po nepotrebnem namesto, da to energijo usmerite za svoje popravke v lepšo vas…


Sovražijo mogoče ne, zavist pa jih zagotovo žre.. pri tejle bi rekla, da jo zgolj ego matra, ker te ni uspela ujet, pa čeprav te že lep čas “šarmira” hehe…
[/quote]
Sploh ne vem kdo je niti me ne zanima. Zadnje kar bi je, da takega šarmiram. Kar imej si ga Zartrose.


Pa ti resno misliš da bo verjel tvojim zablodam? Hahahaha… oh kok ste ene ljubosumne po nepotrebnem namesto, da to energijo usmerite za svoje popravke v lepšo vas…
[/quote]

Da ne ugotoviš, da ti to piše ravno bdl 🤣 in ustvarja “sovražnike”, ki to niso pod nešteto nicki.


Sploh ne vem kdo je niti me ne zanima. Zadnje kar bi je, da takega šarmiram. Kar imej si ga Zartrose.
[/quote]

Živac na kubik osebno

Kwa je stara dejmo se že zment da te kresnem 2x 3x spredaj zadaj, pa da bo mir. Sej ne bo prvič da bom pod gasom tuckal nekaj kar mi ni… sj veš …

Našo sončico Zartrose pa lepo pri miru pusti, ja ? Šu ! šu !

Sta prav tako zelo ljubeči par.

Živac na kubik osebno

Kwa je stara dejmo se že zment da te kresnem 2x 3x spredaj zadaj, pa da bo mir. Sej ne bo prvič da bom pod gasom tuckal nekaj kar mi ni… sj veš …

Našo sončico Zartrose pa lepo pri miru pusti, ja ? Šu ! šu !
[/quote]

Waw. Kakšna vulgarnost. Vidiš draga Zartrose, tisti, ki sem ga jaz šarmirala si na take nizke ne bi nikoli spuščal, je bil človek na mestu. Moški. Zelo ponosen in dostojen, čeprav mu nisem bila všeč, je bil vedno Gospod in gentleman. Tako da ta Bdl ne vem kdo je, a ta ki ga jaz poznam zagotovo ne. Zato kar imej si ga, ne se bat zame. Nisem na tem levelu

Waw. Kakšna vulgarnost. Vidiš draga Zartrose, tisti, ki sem ga jaz šarmirala si na take nizke ne bi nikoli spuščal, je bil človek na mestu. Moški. Zelo ponosen in dostojen, čeprav mu nisem bila všeč, je bil vedno Gospod in gentleman. Tako da ta Bdl ne vem kdo je, a ta ki ga jaz poznam zagotovo ne. Zato kar imej si ga, ne se bat zame. Nisem na tem levelu
[/quote]

Gracias Puta

Gracias Puta
[/quote]

Te ni sram se tako prostaško obnašati na javnem forumu, ne glede na to kdo si?

Te ni sram se tako prostaško obnašati na javnem forumu, ne glede na to kdo si?
[/quote]

Sebe poglej !

Sta prav tako zelo ljubeči par.
[/quote]

Izgledata prav solidno, on je ves mladosten, ona pa tudi ne deluje prav mladostno.

Sebe poglej !
[/quote]

Če se motim, a ne vidim da bi jaz koga zmerjala, žalila alo lako drugače nespoštljivo ogovorila. Ni v mojem stilu to.
..In ne paše mi na outfit. Zakaj si pa ti tak? Ne poznam tvoje zgodbe, a kar sem zasledila si deloval zelo miren in korekten tip.

Če se motim, a ne vidim da bi jaz koga zmerjala, žalila alo lako drugače nespoštljivo ogovorila. Ni v mojem stilu to.
..In ne paše mi na outfit. Zakaj si pa ti tak? Ne poznam tvoje zgodbe, a kar sem zasledila si deloval zelo miren in korekten tip.
[/quote]

Yeah sure, kot da te briga.

Ne seri mi zdaj kot, da smo stari prijatelji. Tebi podobni mi pod črnimi nicki non stop serjete in podtikate afere ki jih vaša nakokana rit shalucinira in zdaj si ti revica uboga, krotka ovčica napadena in prizadeta.

Koga ti tu Ebeš ?

Imam pač običaj da se vse poračuna sproti. No hard feelingz, nothing personal, only business. Razen če si res želiš “personal” odnos ampak to se počne drugače.

Živac na kubik osebno

Kwa je stara dejmo se že zment da te kresnem 2x 3x spredaj zadaj, pa da bo mir. Sej ne bo prvič da bom pod gasom tuckal nekaj kar mi ni… sj veš …

Našo sončico Zartrose pa lepo pri miru pusti, ja ? Šu ! šu !
[/quote]
Tuckalo si goldfišarco, grdo meri, zdaj bi tuckalo še obsedenko z barvami, ne? 🤣

Yeah sure, kot da te briga.

Ne seri mi zdaj kot, da smo stari prijatelji. Tebi podobni mi pod črnimi nicki non stop serjete in podtikate afere ki jih vaša nakokana rit shalucinira in zdaj si ti revica uboga, krotka ovčica napadena in prizadeta.

Koga ti tu Ebeš ?

Imam pač običaj da se vse poračuna sproti. No hard feelingz, nothing personal, only business. Razen če si res želiš “personal” odnos ampak to se počne drugače.
[/quote]

zamima kaj je v ozadju teh grobih besed. Personal odnos z nekom, ki mi napiše

“Kwa je stara dejmo se že zment da te kresnem 2x 3x spredaj zadaj, pa da bo mir. Sej ne bo prvič da bom pod gasom tuckal nekaj kar mi ni… sj veš …”

anche no e… zakaj si tak?

Da ne ugotoviš, da ti to piše ravno bdl 🤣 in ustvarja “sovražnike”, ki to niso pod nešteto nicki.
[/quote]
Neumnost. Tole ni on pisal pa tudi sovražnike si sami ustvarjate s svojim negativnim in napadalnim pristopom. vaše leporečenje ne skrije pravega ozadja bistremu očesu.


Neumnost. Tole ni on pisal pa tudi sovražnike si sami ustvarjate s svojim negativnim in napadalnim pristopom. vaše leporečenje ne skrije pravega ozadja bistremu očesu.
[/quote]

Edina, ki se sekira za Bdl si očitno ti tu na forumu, zato planeš vsakič. Sem ti že 100x rekla, da si ga kar imej, nihče se ti ga niti ne trudi speljati. Do danes sploh nisem vedela kdo je. Hvala, da si povedala.

zamima kaj je v ozadju teh grobih besed. Personal odnos z nekom, ki mi napiše

“Kwa je stara dejmo se že zment da te kresnem 2x 3x spredaj zadaj, pa da bo mir. Sej ne bo prvič da bom pod gasom tuckal nekaj kar mi ni… sj veš …”

anche no e… zakaj si tak?
[/quote]

Če sem komurkoli naredil krivico se posujem s pepelom in grem za pokoro zmolit 3 rožne vence. Dio aiutami…

Čeprav osebno ne verjamem niti zaupam nikomur.

Če sem komurkoli naredil krivico se posujem s pepelom in grem za pokoro zmolit 3 rožne vence. Dio aiutami…

Čeprav osebno ne verjamem niti zaupam nikomur.
[/quote]

Vsak ima pravico bit tak kot je, nobene zamere. Samo ni taka energija nekaj kar bi od tebe pričakovala. Priznam, me je presenetilo.

Imaš prav, da ne zaupaš. Ljudje so žleht. Redke izjeme, a moraš imeti srečo da naletiš na take.

Vse dobro lupo. Potolaži volkuljico Zartrose, ker noben ji nič noče in si ne pusti dopovedati, da je tako.

New Report

Close