Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TEBI – s skromnostjo in ponižno

TEBI – s skromnostjo in ponižno

Nikoli ne bos izvedela, koliko besed v meni,
tiho izgovorjenih, namenjeno je tebi.
Nesteto lepih misli, nesteto klicev,
nesteto upov, svetlih pesmi,
neraziskovanih strahov, tisoce besed…vse tebi.
Ker se bojim, da te z hrepenenji presenetim,
da se z besedami prevec raznetim,
te prestrasim…zato se raje vase skrijem,
sam sebe v svoje pesmi zlijem.

eh….mogoče pa boš začutila, koliko hrepenenja in želja je v meni………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma sej ni blo treba:))))))))))))))

Naj ti nekaj povem , brez zafrkancije.
Ko sem še tam na mladih prebrala prvih nekaj tvojih postov , se nisem mogla takoj odločiti , a naj te imam za pametnega zajebanta , ali za ranljivega , ljubeznivega , v bistvu po iskrenih čustvih in besedah hrepenečega človeka – ki pač svoje pravo bistvo raje skriva pre drugimi . Zato , da ga ne bi napačno razumeli in prizadeli.
Zdaj si mislim , da si nekaj večina obojega.

Zelo me razveseliš … tako s tvojo predrznostjo kot s takimi prebliski tvojega pravega jaza :)))

Niki si misli , da je Razo hecen in fejst dečko … samo malo preveč nezaupljiv ;)))

Pišeš, da je veliko neizgovorjenih besed….. meni se pa osebno zdi, da imaš kar dolg, včasih celo predolg jezik in kar bogat besedni zaklad tule na našem forumčku….:-)))
Je pa res, da te očitno nenadni prebliski zje**jo, da ga večkrat pocvirnaš ravno v trenutku, ko bi to bilo najmanj potrebno…..:-)))
Šššcccccccccc – črta…………..in potem vse tiho je bilo.
:-)))

Čeprav pa – rokco na srce, pišeš zelo lepo, če je še pa srčno in iskreno tako, potem pa se kar v kot skrijem in popapcam zgornje (moje) besede.
Cmočka, če pa te kdaj srečam, te pa…… nič, pocmokam te, pa bo, kar bo….:-)))))) (ej, menda ja nisi tako kot Since?! :-))))

Razo!”
saj ni blo treba,no!
😉
Sp

:)))))))))))))))))

Tebi – *

Lepo…pridna!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close