Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tebi…..zajček…povem….

Tebi…..zajček…povem….

Vztrajno daješ na ignore mojo pošto.Vem da jo dobiš.Iskreno sem ti napisal in ti povedal vse,o ničemer nisem molčal.Niti nič nočem drugega,kot le da sem tvoj prijatelj.Nič drugega.Nikitkina tema,kaj ti nič ne govori?Ne znaš razumet,da lahko obstaja tudi prijateljstvo?Nočeš?Zakaj?Ne imej kapitulantskega odnosa do življenja.Ne izgubi moči,da se bojuješ zase.Rad bi bil ob tvoji strani.
Pesem tale je le zate,ti pa premisli,veš kje sem..

” Vem:obstaja mrtva luka.
IN,kdor pot najde,
bo slišal zjutraj petje čuka,
in bo videl utrujene ladje.

V njej ladje sicer sanjajo,
da plujejo po gladini,
vendar njih sidra mirno počivajo
v plitvini.

Tako le v sanjah gledajo srečo,
ker pluti se bojijo.
Na jambore dvigajo zastavo rdečo,
A – Stojijo !

Podpis: Jan je moje ime,zakaj nočeš vedet?
poglej,bom te čakal, da uvidiš in sprevidiš.

Uhaaaaaaaa!!!!!

Sory levček nisem zajček..ampak tole je neverjetno.Zajec,zajčasti kaj te bom za uha!!! DIJO MIJO::vse kocine mi štrlijo pokonc! Ti TI Zajček..usmiljenje..jojjjjj…Sej ni res!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidis muca, pravis, da ti brez ljubezni ziveti ni! Namesto, da bi poskrbela zase, se mi bavis z ene vrste “zvodnistvom”, ko kregas zajcka, ki je enako neodlocen kot ti! Tvoje navijanje za levcka je ze preseglo mejo dobrega okusa, tud, ce ti ob njegovem velikem in res spostovanja vrednem naprezanju in zares lepi pesmici, vse kocine štrlijo pokonc! Ti , ti, muca, kje je pa tu ježek? Bemti, si me razkurla, da bom radikalno posegel v boj za pridobitev zajckove naklonjenosti, tko da ves!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ijojjjj! Ježek….To je strategija….hihihi bi rekla naša šefica….he mi je le uspelo te mal mal v akcijo spravt.hehehe No uspelo je….YESSSSSSSSS!!!
Kar radikalno v boj! TOČNO! Lupčeka na noseka moj ježek********hehehe

P.s. muca je pa daleč od zvodništva….veš!?
Sem pa ena sera,glede soft variant,me hitro stisne pr srčku! Kaj češ…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj jo že imaš, ježek !!

He, he, muca, pa si ga spravila….direkt k meni……v naročje, yeess !!!
cmokija mucki***

Konec dober vse dobro..heheheh

dobra strategija,pa smo ga v mrežco spravil.hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yeess!!
No, za tole greva na kofe, ko prideš v LJ !!!
Tudi drugače bi šle , no !

He pa res! Še na en pir…pa na wisky.hahah pa pod drevo..hihhoho

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uhuhu, pivo, ja, whisky tud, pod drevo pa le v izjemno dobrih okoliščinah. Navsezadnje, zakaj pa ne, hahahah…

New Report

Close