Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Teh ne bom volila

Teh ne bom volila

Šarec SD Levica alenka so vsi zato, da se podre ograja in so naklonjeni migrantom. Tako, da edina varjanta je SMC ali Desus.

Paraziti?
Koga prej označiš s tako žaljivko, stranko množično prisesano na državne finance ali stranko, ki je z državnih jasli odrinjena?
Pa razmisli še od kod denar v državnih jaslih.

A ima veze kdo je lev ali desen a ne šteje program ?

SD paraziti pa bodo v vsakem primeru spet v vladi zakaj ? Ker v Sloveniji vlada levica medtem ko okoli nas sosednje državei majo vsi desnico.

Šarec SD Levica alenka so vsi zato, da se podre ograja in so naklonjeni migrantom. Tako, da edina varjanta je SMC ali Desus.
[/quote]

Torej boš krmilo predal istim, ki so že do sedaj delali škodo ali pa držali svečko skodljivcem. Najs.

Folk je žal prelen, da bi prebral kak program in se potem odloča na osnovi všečnosti oz. tako kot se je na predsedniških volitvah odločala moja stara teta: “Sem volila Kučana, ker ima tako lepe oči…”
:)))))))))))))

Folk je žal prelen, da bi prebral kak program in se potem odloča na osnovi všečnosti oz. tako kot se je na predsedniških volitvah odločala moja stara teta: “Sem volila Kučana, ker ima tako lepe oči…”
:)))))))))))))
[/quote]

Aja, ti pa padaš na plakate kjer Đuđić biznisman obljublja red v zdravstvu?
Ali na tiste protiustavne pamflete, ki jih prodaja udbaški brbljavec?
Na katere risanke ti padaš, povej?

Torej boš krmilo predal istim, ki so že do sedaj delali škodo ali pa držali svečko skodljivcem. Najs.
[/quote]

Nisem rekel koga bom volil samo odgovoril sem kdo je naklonjen migrantom.

Torej boš krmilo predal istim, ki so že do sedaj delali škodo ali pa držali svečko skodljivcem. Najs.
[/quote]

A ti boš pa jajca volil?

Aja, ti pa padaš na plakate kjer Đuđić biznisman obljublja red v zdravstvu?
Ali na tiste protiustavne pamflete, ki jih prodaja udbaški brbljavec?
Na katere risanke ti padaš, povej?
[/quote]

SDS je v opoziciji tam ni nobene moči nimajo dovolj glasov tako kot NSI , Bratuškova ali Levica od teh strank ni bil sprejet skoraj noben zakon ali predlog.

Škarje in platno imajo v vladi SD + SMc + Desus. Zdaj če si zadovoljen z preteklimi 4 leti potem boš itak volil enega od teh.

Aja, ti pa padaš na plakate kjer Đuđić biznisman obljublja red v zdravstvu?
Ali na tiste protiustavne pamflete, ki jih prodaja udbaški brbljavec?
Na katere risanke ti padaš, povej?
[/quote]

Hm… who the f*** is Đuđić?
Pamfleti?
Si vzamem čas in preberem kaj na to temo….

Udbaški brbljivec? Kdo bi bil pa to?

A ti boš pa jajca volil?
[/quote]

Moj glas bo šel tistemu, ki bo imel najboljši golaž na shodu! 😛

Nisem rekel koga bom volil samo odgovoril sem kdo je naklonjen migrantom.
[/quote]

Hja, ampak pod taktirko SMC in Desus je Slovenija sprejela kvote… Poleg vsega pa se je veliki vodja SMC zavzel za nezakonitega migranta in prisolil zaušnico ljudem, ki bi v tem primeru ravnali skladno z zakoni RS.
Kognitivna disonanca…. :))))))))))

težka bo, vem, katerih ne bom; Požar ne, Šarec ne, desni ne pridejo v poštev …

Primc obljublja 3 jurje za vsakega novorojenčka! Juhuhu!!! Upam samo, da to velja tudi za številčne romske družine, ki se že veselijo dodatnega prihodka. Diskriminacije namreč ne sme biti, kajne. Najbrž ni Roma v Sloveniji, ki ima državljanstvo, da ne bi volil Primca:)))

Hja, ampak pod taktirko SMC in Desus je Slovenija sprejela kvote… Poleg vsega pa se je veliki vodja SMC zavzel za nezakonitega migranta in prisolil zaušnico ljudem, ki bi v tem primeru ravnali skladno z zakoni RS.
Kognitivna disonanca…. :))))))))))
[/quote]

Ja samo je pa edini v vladi, ki hoče obdržat ograjo na meji. LMŠ je itak že na predsedniških volitvah rekel,d a bi jo umaknil in tudi takrat je bil naklonjen, da Kamnik sprejme migrant55e.

Ja samo je pa edini v vladi, ki hoče obdržat ograjo na meji. LMŠ je itak že na predsedniških volitvah rekel,d a bi jo umaknil in tudi takrat je bil naklonjen, da Kamnik sprejme migrant55e.
[/quote]

Jep, sama politična korektnost ga je… 🙂

Tako.
Dovolj sem posral temo, zdaj grem pa na golaž! 😉

vseeno zanima, koga boš volil ti?

vseeno zanima, koga boš volil ti?
[/quote]

Tistega, ki bo imel na predvolilnem shodu najboljši golaž.
Primca torej ne bom, ker bodo imeli le Angelcino potičko… Ljudmila se še ni izjasnila, kaj bodo skuhali, SDS tudi še ni najavil jedilnika, SD bo imel zagotovo golaž, SMC bo verjetno imel kanapeje, ki mi ne pašejo, pri Karlu pa bo verjetno kaj takega, kar ne gre za proteze, kar mi pa spet ne paše.
Torej, moja odločitev bo znana po tem, ko bodo predstavili jedilnike predvolilnih shodov. 😉

Tebi pa ne bi škodilo, če bi se ponovno vpisal v 1. razred OŠ.
Bi te utegnili naučiti malo več slovenskega jezika, uporabe slovnice, predvsem vejic.
[/quote]

Mogoče res dajemo premalo poudarka na rabo jezika, vendar je Velenje večji problem, kot teh nekaj vejic. SD ni bil in ne bo moj volilni kandidat. Ima preveč starostricev v ozadju, ki so si za nalogo zadali, iz kdo ve kakšnega razloga, popolno uničenje Slovenije.

je področje zdravja – in zato bom volila Loredana in njegovo ekipo, da naredijo enkrat že red prvenstveno v zdravstvenem sistemu.

SD Židan in Škoberne na kavici z Ahmadom. Nekaj se govori,da če Ahmad zmaga, da bo potem on minister za notranje zadeve. http://nova24tv.si/wp-content/uploads/2017/11/poslanci-ahmad.jpg

Tistega, ki bo imel na predvolilnem shodu najboljši golaž.
Primca torej ne bom, ker bodo imeli le Angelcino potičko… Ljudmila se še ni izjasnila, kaj bodo skuhali, SDS tudi še ni najavil jedilnika, SD bo imel zagotovo golaž, SMC bo verjetno imel kanapeje, ki mi ne pašejo, pri Karlu pa bo verjetno kaj takega, kar ne gre za proteze, kar mi pa spet ne paše.
Torej, moja odločitev bo znana po tem, ko bodo predstavili jedilnike predvolilnih shodov. 😉
[/quote]

Sd bo imel Halal golaž.

Nič ne bo naredil, ker bo imel premalo glasov in bi ga koalicija, stari mački SD, DESUS (v navezi z Ivanovo SDS) požrli, zdravstveno reformo so rušili že sedaj.
Bi bila pa možnost, če bi prišli v parlament in v navezi LMŠ in SMC naredili koalicijo, če bi bili tisti dve stranki dovolj glasov, seveda.

Te podpiram. tudi jaz SD ne bom volila.
Tudi teh ne bom volila:
– DeSUS, SDS, Požar, N.SI, Čuš.

New Report

Close