Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Teja je dobila kužka!!! :)

Teja je dobila kužka!!! :)

Vsem, ki ste mi pomagati se želim zahvaliti in jim sporočam, da čez teden dni bom dobila psičko. Ker je premlada mora ostati še pri mami. Sedaj pa mi predlagajte kako naj bo psički ime. Naj jo malo opišem…..je črna, ima rjave tačke, je miniaturna. Lep pozdrav!

… lahko bi pa bila tudi Maxi 🙂

Ja, Črna pa tudi ne! Kaj pa čbela? hehehe..

Ali pa Happy. Mora bit happy, če bo prišla k Teji.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, to je kar lepo. Srečka, Srečko, ali
pa celo Floki, pa nekaj, kar bi te spominjalo
na kakšno pravljico – ej, kako je bilo ime
Dorotejinemu kužku iz Čarovnik iz Oza?
Morda? Ali pa iz kakšne druge pravljice, saj bo zdaj ponovno tako, kot bi pri vas brali pravljice, ko boste dobili tako mladež v hišo?

Kaj pa kakšno ime iz Telebajskov?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

La-la! hehehe.. ostalih ne poznam

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

pa Skvik od Sir Oliverja :):))

Seveda, seveda, oh ti čebelica, ti, a imaš
še kakšno takšno na zalogi. Ne le, da bi tilo
Teji lažje se odločit, ne to. Saj morda ji bo
zdaj celo težje. Ampak samo zato, da mene popelješ tja v tisti svet, kamor se tako rada preselim, še zdaj, pri svojih letih. Tam, v svetu zgodb, pripovedk, pravljic, v svetu Marka Twain, Oliverja Twista, v svetu Doroteje, ….. tam je meni vedno lepo.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahaha :):)) spomnila si me na narocilo tetke Polly …… in kako zabavno je barvati ograjo …. saj to je najboljsi posel, ki se ti lahko ponudi 😉

Vsa imena so super, ampak saj veste….se mora cela družina zbrat in pol se bomo odločili za ime. Meni so všeč tudi naslednja imena:

Tara, Taša, Tera, Dana

Pika odpade, saj sem imela že eno Piko in mislim, da ne bi bilo lepo. Saj Pikica je bila le ena. Vem pa, da nekateri dajejo ime pokojnega kužka prav za v spomin, ampak osbno naši družini ni všeč.

Tudi ime Happy mi je všeč. Ampak je lahko za samičko?

Upam, da bo res happy. Jaz bom naredila vse da bo in upam, da mi je ta psička usojena. :))

Vas moram pohvalit…ste res zakon. Jaz sem prišla na ta forum pred par dnevi in šele zdaj sem ugotovila, kako povezani ste med seboj. Sama pozitivna energija vas je in tudi mene ste osrečili. Upam, da boste tudi mene sprejele. Zelo ste prijazne. Pa pa

Brina,Taja,Ina,Pikica,Cica,Tačka…

Miki,Čarli,Oskar,Taček,Žak..LUmpi…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….. pa še Lady za njo in
….. Grof, Baron za njega !

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close