Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Teja Stuša

Teja Stuša

Kok mi je pa to babše zoprno v reklami za Tuš! grrrrrrrrrr

bojkotiram tuš zaradi debilnih reklam…kaj se norca delajo iz nas?

sej ni Teja Stuša:) 🙂

Teja s Tuša!

A ni Teja Skuša?

O;))

Bolje in pravilno povedano je to Barbara Cerar – igralka ( Pod klobukom, sinhronizatorka risank,… )

Drugače mi je zelo všeč kot igralka, ampak se pa strinjam, da ima Tuš reklame malo mimo.

Lep večer

Nak. Na prvi strani reklame, ki je prišla danes, piše: Teja Stuša. Do včeraj sem slišala, ja, reklamo Teja s Tuša. Ampak ti gre V Tuš, torej bi bilo Teja iz Tuša…

kakadu na tuševem letaku lepo piše, da je TEJA Stuša!!!

Obupna reklama.JOJOJOJ

Piše že piše, Teja Stuša, mišljeno pa je Teja s(iz) Tuša.
Ali nič ne razumeš ali kaj???

Barbara Cerar je prav luštna, Tuš je pa Tuš – kr nekej.

Haloo, gre vendar za besedno igro – Stuša – s Tuša, a res nobena ne šteka?
Mi je smešno, ker je vendar znana igralka in potem tu igra neko kvazi prodajalko… s tem pa res niso dosegli nekega učinka, ker vendar vsi vemo, da je larifari, glede na to, da jo poznamo.

Učinek pa le ma tale blesava reklama, saj se pogovarjamo o njej na vsakem koraku. 😀

Očitno so pri tebi dosegli nek učinek, saj vendar štekaš njihovo reklamo, kaj ne?

Tale izraz “babše” mi pa postaja čedalje bolj všeč. Mega!!!! Reklama pa je tud men čist aut.

;))

Ne morem verjet, da nekateri še vedno mislijo, da je to njeno pravo ime.
Saj vendar dela reklamo za Tuš in od tu tudi kao priimek.

Ja, saj v risanki Nodi ji je tudi ime Medika ;)) in v oddaji Pod klobukom Soseda. ;O))

Definitivno in brez dileme je to Barbara Cerar in se strinjam, da je glede na to, da je znana igralka prav butasto, da jo v reklami tako predstavljajo.

Lp

Pa zakaj ženska govori tako, kot bi imela v rit zabit kol???!! Saj je ja igralka, slabo igranje je tole!

Ja, res, na koncu boste prišle do tega, da vam je zoprna Medika. Babure!

Ojej, grozna reklama, mi gre tako na jetra….. V Tušu se jim še sanja ne, kaj pomeni kvaliteta. Njihovi letaki pa tako romajo, kar iz nabiralnika v nastavljeno škatlo za smeti…. Do te trgovine imam par metrov in že kakšno leto nisem vstopila v njo. VSE kar kupim oz. sem kupila je bilo totalno zanič ali pa imam takšno nesrečo, ona pa meni v reklami o kvaliteti…..s tem me še bolj razjezijo, da res ne stopim več v njihovo trgovino, pa če je edina odprta….. Naj priznajo, da imajo pač robo nižje kvalitete in zato poceni, ne pa da želijo konkurirati Mercatorju s to svinjarijo, ki jo ponujajo…… Njihova mesnica je ena sama katastrofa, vedno sem imela nesrečo in naltela na smrdljivo meso, ali pa naletela na mleto “mastno svinjarijo” namesto normalno mleto mešanico….
In potem meni oni o kvaliteti grrrrr…….

lp,

N.

Joj, tudi meni gre ta reklama neskončno na živce! Kar znorim, ko jo zagledam, a kar naprej jo vrtijo grrrrr….

Ja Barbara Cerar je drugače prav lušna in simpatična punca, škoda jo je za to butasto reklamo…..ampak jo razumem, je Tuš vendarle najbogatejši Slovenec 🙂

ampak tale tuš je res podn od podna, jaz imam tudi le nekaj korakov do tuša, ampak zdaj raje hodim 10 min do merkatorja…parkfrat sem že naletela na robo s pretečenim rokom uporabnosti, npr. tisti siri, ki jih imajo narezane v kosih, jogurti, mleto meso smrdi in sem ga stran vrgla celo kilo itd.

sam da ni teja skuša… men osebno se zdi kot da ni normalna..

Ja Tuš je pač Tuš, nobena reklama ga nemore naredit boljšega, ker njihova roba je res podn od podna.

Hoj, meni je reklama všeč, Teja tudi, Tuš tudi!

Bodite malo bolj ++++++++++++ !!!!

:-))))

Aja, če malo poenostavimo: Teja Stuša je v premetanki TA JE S TUŠA.

Men se dopade, res!

Men gre na živce Slonček Jure. O, kakšen mezgač, ha, ha, ha, ….

New Report

Close