Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Teleinfos 2003

Teleinfos 2003

Tudi letos smo na sejmu. Poslikali smo hostese in glasujete lahko za tisto, ki vam je najbolj všeč. Punca z največ glasovi prejme uporabno nagrado Max Factorja.

lahko pa pridete tudi na sejem 🙂

primoz

Srečnga pa zdravga!!!

glasoval sem za njo !!
Pa ji boš povedal , da je lahko podelitev v mojem lokalu , kjer lahko dobi še sladoled s kornetom

Primož ,sedaj je pa cajt da se ponovno dobiva

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

samo max faktor jim fali ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pozabil sem povečat sliko – ta bo ta bolj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Primož…sem že glasovala…me je na tole spomnil nekdo…s katerim si danes…klepetal…tam na sejmu…ma ne bom več izdala…, bom tiho…okej lep dan in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ejjj, to je tudi moja favoritka….ja lepo, da veva kaj je lepo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Te bodo naguzile, ko bodo izvedele kako jih razkazuješ…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne se bat , tri med njimi so SREČNO POROČENE , heheheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj, glih take so taprave…aneda Štumpi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Take obožujem , ki imajo svojeja moža najrajši na svetu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa kje za vraga ste tolk pičkovja uspel na kup spravit?Saj to je pravi češpov kompot!
A je tudi kaka naša vmes?
Sp

Tako je…lepo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa imaš domišljija hahahhahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A odpade kaj zame Štumpi?
se mi..khm…štema…
Sp

Hm,sem pozabil Štemarja povprašat,če lahko njegov izraz uporabim?
Pa res,kje je Štemar,mene je zadnjič do solz nasmejal!
Hej Štemo,vrni se od kje!
Sp

Glede sladoleda , če boš jutri v LJ. ti pripada
glede našega prijatelja Štemarja , je pa nojbolje da ga skup prekličemo , kaj praviš ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz bi jutri tudi lizala…….ledka ne…bom dobila???Bom pridna,,, tko kot zmeraj, plošim, plošim;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bi rajši tko naredil:K tebi pošljem mojo ženo na sladoled,jaz bi pa rajš naše pupike plavšal….pa še z ljubico sem pogojno dogovorjen in bi res rabil kako urco miru :-)))
Sp

P.s.: Hja,štemo se je pa res nekam udrl…pa tolk je bil gas zadnjič!

Glede sladoleda , ga boš dobila v kornetu , da vidim kako zajameš , oziroma kako se to trenira …..hihihihihihih

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja ti bi men huduča nastavu , sam pa šel v lumparijo ,-JOK NE MOŽE BRATE !!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

EEEEEEJJJJJJJ, Sprevržko, jutri pa ne bo časa še za tvojo ljubico, da veš…ali me…ali pa ona…sedaj se pa odloči…delile se te pa ne bomo in pika! Že dovolj, da boš imel ženo zraven…ja eni si pa upajo, ni kaj, pa žena, pa ljubica, pa ne vem še kdo, počasi boš kot krojaček hlaček…7 na en mah…se smejim, lump si in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej…bom lizala z užitkom, se bom najprej obliznila in se nato prav počasi zarila v ledek…in ustnice bodo drsele cedalje bolj v sladoledek in se vračale nazaj grizljati kornetek…pasalo bo…mmmmmmmmmmmmm…in to bodo povedale tudi moje oči…cmoka se veselim…lizanja…ledka ne!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj moja žena ni tak satan…do drugih :-))
No,tudi do mene ni,resnici na ljubo.
Ampak,naj še ona kakega druzga tiča proba,če sem že jaz…..CENZURA…..:-)))))
Sp

A ni bil eden mal prej za umret zaspan?
In to nisem bil jaz.
S pravilno porazdelitvijo časa se bo jutri dalo vse poštemat…pardon pošlihtat…uf,me že malo zanaša danes!
Pa-pa žabica!
Sp

Ja…. res te zanaša-odnaša…samo merkaj, da te ne zamete…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close