Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Telekom ali T2, svetujte

Telekom ali T2, svetujte

Sedaj smo pri telekomu. Vse komplet, tv, internet, stacionarni telefon, mobitel 2x.
Sedaj smo dobili neko ponudbo od T2 in je ceneje. Sicer se ne spoznam v vse te podatke, ki so jih predstavili. Zato me zanima, če je kdo že nastudiral ponudbe in kaj je najbolj ugodno in delujoče. Mobilna telefonija ni obvezna, ker razmisljam, da bi sla na Bob.

Dolga leta sem bila na Telekomu. Vse ok, solidno a predrago. Zdaj sem pri A1, z dveletno vezavo imam velik popust. Imam vse razen stacionarca, plačam 35 eur manj. Za T2 ne vem.

Mi imamo sicer Telemach, ampak če bi se odločal v tvojem primeru za tvoje vprašanje, nedvomno vzamem T2.

nova
Uredništvo priporoča

Sem šla iz Telekoma na T2. Telekom ni imel optike, druga ponudnika sta jo imela. In sem menjala. In še nižja cena je bila. Uporabniška izkušnja ob parih težavah pa malenkost boljša pri T2 kot pri Telekomu.
Mobilno telefonijo imamo pa vso pri Telekomu, tu so pa najboljši.

Odvisno od omrežja. Načeloma so kablaši najbolj ugodni, če imaš na voljo takšno omrežje, so pa hitrosti kar primerljive z optiko, ker so vsa kabelska omrežja že nadgradili tako, da imajo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poti v ozadju napeljano optiko, zadnjih par 10 metrov pa staro koaksialno omrežje, kar hitrosti ne uniči preveč.

Na čisti optiki malokje dobiš za 30 € na mesec spodoben trojček, pri kablašu pa skoraj vsakem.

Smo ravno sorodnici menjali s TK optike na neuporabljeno staro kabelsko omrežje pri telemachu in je dobila več kot prej za nižjo ceno (200+ programov, stacionarni telefon, 100 mega internet)

Mi imamo pa pri enem manjšem lokalnem kablašu trojček (150 programov, stacionarni telefon, 20 mega internet) tudi za 30 €, pa se nikjer drugje ne dobi za podobno ceno kaj podobnega, nam je tudi TK optiko napeljal, ne nameravamo presedlati, ker tam ni ugodnih spodobnih paketov.

Ravno pred kratkim menjali iz T2 na Telekom. Absolutno je T2 dražja in slabša ponudba. Telekom- najhitrejši internet, 7 dni nazaj in 270 programov za 43€ na mesec. Za T2 smo plačevali 55€- počasni internet, brez časovnega zamika, manj programov. Tu ni kaj razmišljat.
Tako da, Telekom.

Lahko zaupaš kateri paket je to pri Telekomu? Oz. kaj je v teh 43 eur? Televizija, internet, mobi? Hvala za odgovor!

Par mesecev nazaj smo sli nazaj na T2. Ugodnejse, tv mi je bolje pregleden. V bistvu – ko smo vmes bili na telekomu, skorajda nisem gledala tv. Tudi ogled na tablici ali telefonu mi je sistemsko boljsi. Imamo pa samo en tel pri njih, ostali smo na bobu.

T2

Lahko zaupaš kateri paket je to pri Telekomu? Oz. kaj je v teh 43 eur? Televizija, internet, mobi? Hvala za odgovor!
[/quote]

NEO C. TV, Telefonija in internet, da.

Po ceniku piše za NEO C prve 4 mesece 40 €, nato 56 €.

Ojla, NIKAR T-2, z njimi ni možno komunicirat, odgovarjajo kao neki svetovlci, ampak to so študentje ipd. vsakič drug, nič ne rešiš, samo pejte stran od njih, pokvarjeni, zaračunajo tisto, kar niso nudili…. obuppppppppppppppp

Vse  se da zmenit na T2.

Malo je potrebno spremljat zadeve in se tudi malo spoznati , pa gre super. Jaz se že praktično od začetka pri njih.

Imamo pa odlično programsko shemo, internet, telefon, stac, in mob.telefon.

Ko gledaš ponudbo cene glej da je zraven v ceni tudi dDV.

Pa tudi preko maila so dosegljivi in dokaj ažurni.

Dokler nismo imeli preko optike, je kar fajn ven metalo zaradi tehničnih težav pri nas. Težava je bila dobiti zvezo za reševanje tehn. težav, sem se znajdla in pritisnila kar na 1- stik z naročniki, pa  so mi oni prevezali na tehnika.

sedaj ni nobenih težav ( optika). Pa terenski delavci so bili super.

Mesečno z DDV pride okrog 56 €.

Že dolgo imamo T2. Zadovoljni.

Nikoli več Telekoma. Tudi T2 ne. Samo še Telemach.

V ceno, ki sem jo zapisala je tudi vključen zamik ogleda.

Telekom je bolj transparenten, veš kaj dobiš za določeno ceno. Imajo tudi odlične svetovalce in dobro podporo. Na prvi pogled so mogoče dražji, a ko se šteješ vidiš  da za svoj denar dobiš veliko. Všeč mi je tudi, da jim pošlješ mail in te hitro pokličejo nazaj.

Hey there, I’m completely new here, I am just not sure in the event that this section would be the right place to publish this and sorry just for this, but I had been hoping someone here on forum.over.net would be able to aid me.
Now i am wondering if anyone knows just about any trusted reference for signals. Is this company trusted and anyone worked with them ?
free binance signals telegram[/url]
In addition please bring in any good as well as comprehensive listing for more inormation about these kinds of services. I appreciate it.

Debil, ne odpiraj starih tem.

Hi there, I’m new here, I am just not sure in case this section is the right place to post this and even sorry with this, but I was hoping someone here on forum.over.net would be able to assist me.
Now i’m wondering if anyone knows any sort of trusted resource for signals for crypto. Is this website trusted and anyone worked with them ?
binance signal[/url]
Likewise please present any good and comprehensive knowledge base for more inormation about this type of services. I just appreciate it.

pred 1 mes.sem šel na t-2.na optiko.pri telekom sem imel paket modri,pa en mobi,73 e mesec.pri t2 imam oranžni diamant 24 mes bojda 50 eur potem pa isto kot telekom.tv je pa u redu.pa you tube

Hello, I’m new here, I am not sure in cases where this section may be the right place to create this and sorry with this, but I had been hoping some one here on forum.over.net would be able to aid me.
So i’m wondering if anyone knows any sort of trusted provider for crypto signals. Is this company authentic and anyone worked with them ?
crypto signals[/url]
Additionally please present any good as well as comprehensive blog for more inormation about this sort of services. I appreciate it.

Hello, I’m new here, I am not sure in cases where this section could be the right place to post this and even sorry for this, but I had been hoping a friend here on forum.over.net would be able to guide me.
Now i’m wondering if anyone knows any trusted source for buy and sell signals. Is this signal provider trusted and anyone worked with them ?
best crypto signals[/url]
Furthermore please present any good and even comprehensive website directory for more inormation about such services. I appreciate it.

T-2 _ nikoli nobenih problemov

Hi, I’m new here, I am not sure in the event that this section could be the right place to post this and also sorry just for this, but We were hoping some one here on forum.over.net would be able to guide me.
So i’m wondering if anyone knows any sort of trusted reference for bitcoin signals. Is this company authentic and anyone worked with them ?
binance signals telegram[/url]
In addition please tell me any good and even comprehensive directory for more inormation about these kinds of services. I just appreciate it.

New Report

Close