Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tema II

Tema II

…….tema.. čist… no pa tko.. ok jutr me ni.. spet grem na morje.. to sam tolk v vednost.. ker nobenga ni.. pa grem…nekam :)))

Jani pozdravlja vso druščino.. k se bo jutri zutraj nalimala sem :)))

Lili bo pa lučko ugasnila. Uf, upam, da me šefica ne bo za ušesa, ko sem s tole lučko zatežila :)))))))))))))))))))))

Nočka!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kako luč..kaj kako zakaj..Kam Jani.uha..jest bi tud šlaaaa..na morrrrrjeeeee….

LILIII ojla…..

vsem skupi lubčka! Cmočka…kušlca…**********************************************za vse in za enega posebno*****§§§§§§§§§*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček, pa bo lučko prižgal. Ekola, dijo mijo. Nič ne bo šefica huda, sem se spomnila finte, na kak način jo prinesem okrog. Če prižiganju in ugašanju lučke, na koncu dodamo kakšno pametno misel, ji bo to ugašanje in prižiganje še všeč.
Torej, gmajnarčki auf, nov dan je zunaj…..

Ne domišljajte si, da morete usmerjati tok ljubezni, kajti ljubezen bo,
če se ji zdite vredni, usmerjala vaša pota………

( k.gibran )

Prepozno povedal, pa zajček več ne komunicira s teboj. ! Tko!

hej zajči … tokrat je vsaj povedal :)))))) .. mogoče bo pa naslednjič še vprašal .. če gre kdo z njim .. mu delat družbo :))

lepo se mej !!!

B.

Ha, ha, vedno je povedal malo prej, no. Tokrat jo je odkuril na hitro, povedal zvečer, da ja ne bi padla kakšna ideja po druženju.

zajček je neomajen in prekinja stike z koštrunčkom.

Barbiki pa zajček lima cmok !

B. pa prilima zajčku cmoka dva :))))

pa sploh ne verjame, da se je komunikacija s koštruncom za vedno prekinila .. ker koštrunc tko zvito predstavi svoje argumente .. in tko vneto lima cmoke .. da bo zajči prej ko slej .. popustila 😉

ja ja ja ja ja 😉

B.

He, he, heheh….tokrat bo moral narediti kaj več, kot prilimati cmok:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zajček bo trmast!

… ja sej pravim, da tko besede obrača .. da ne bo problema :)))))

koštrunc je diplomat 😉

Vsediplomatsko znanje mu ne bo pomagalo, tokrat se bo moral hudo potruditi, kdo ve, če bo znal zaigrati prave note pesmi, katero zajček rad posluša, ha, ha, ha, kaj me zloba daje…..

Hmm mogoče tale…Spomni se kdaj name,ko te luna prevzame…nananana al kako že gre..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh, imaš dober spomin :)))))

Hej, zdaj mi je že nova všeč, od Kingstonsov ” ko boben dela tam, tam, tam…

aha slišala ja…hihihi..men pa od Plestenjaka…
Kako je dobra bolezen….ki se ji reče bolezen..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, misliš ljubezen, ja poznam :)))))))))))))))))))

Ne dotikaj se me tam, tam, tam,
naj bo noč ali sončen dan…….

Fantje vejo, da prihaja čas plaže……………..

yeeessssssss Brusko !!!
To je to !

Zaslužil si najslajši cmokec***********

ha ha ha ha ha … tole bo pa še zanimivo 😉

MMMmmmmmmmmmm, paše paše pa še pa še

:))))))))))))))))))))))))))))))tam tam tam

Res paše, lahko povsod, samo ne
tam, tam tam :)))))))))))

Kam se ne sme..tam tam..kje pa je to tam?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V deželici ne tu ne tam.

A pri vas kaj poslušate kaseto od grajskega norčka
Ferdota, ki ga igra Mr. Smith iz TV Doberdan ?
On poje o deželici ne tu ne tam.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Vsepovsod, le tam ne, kjer boben pravi: tam, tam, tam :)))

RTFM !

Šefica N.

New Report

Close