Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tema za humor, sale in vice…

Tema za humor, sale in vice…

Vsi hvalijo Kitajce, ko naredijo v 6 mesecih most nihče pa ne reče nič, ko v Bosni narediš fakulteto v 4-rih dneh.

Demokracija je,ko narodu sredi meseca zmanjka denarja,ima pa vso pravico tiho jamrat

Poročni prstan je kot varovalka na bombi…Če ga snameš,gre pol bajte…😂

Vpraša sin očeta:Ati,zakaj moški služijo vojsko ženske pa ne?

Ata:Sin,a si ti predstavljaš tvojo noro mamo s kališnikovom v roki?

Dam ga not,dam ven,spet not,spet ven😳bemtiš,a se bo to vreme umirilo,da dam bundo končno v omaro👿

Mož in žena gledata televizijo.Mož reče, da gre v gostilno in ji da bundo v roke.

Me boš vzel da sabo?…vpraša žena.

Ne.. gretje bom izklopu!🙈

.https://youtube.com/shorts/iYfv_o6ATTQ?si=m6cDCDbaA9odJn7H

Znanstveno je dokazano ,da je gostilna edini kraj na svetu,kjer pride človek noter kot sesalec ven pa kot plazilec🙈😂🤣

Možek,če mi ne daš denarja za novo oblekico,grem naga v mesto .

Če že glih greš pa prnes dva pira .

pride brhka a ne preveč bistra gospa k zdravniku.

“Gospod doktor,nujno potrebujem zdravilo za vagino pectoris!”

Zdravnik jo nekaj časa gleda in reče:
“Slecite si   hlačke”..

“HLAČKE?”

JA,VAM BOM DAL PENISILIN!

Moj partner med seksom prdi kot nor.potrebovala bom gas masko.Ampak vedno me med seksom obvesti in mi prišepeta na uho bum Nagasaki in se sprdi in čez eno minuto na drugo uho bum Hirošima..samo še čakam,da se bo posral  in rekel bum Černobil.

Šta vrijedi mom susjedu kad zna pet jezika.
Kad od žene ne može doči do riječi!

Danes se vsi radi družijo s takimi,ki imajo vsega preveč,jst sem še vedno staromoden in se družim s takimi,ki imajo dušo!

Oprostite,a je ta riba sveža?

Seveda je,sej vidite,da je še živa.

Pa sej je moja žena tudi še živa sveža pa že dooolgo ne🤣🤣🤣

Kakšna je izbira glede seksa na delovnem mestu. Slaba. Prvič sem poročena, drugič je pa izbira nikakva. Dobro, kje pa delate. Od doma 😀😀😀

Zjutraj spijem srbski sok Fructal in francosko kavo Barcaffe s francoskim mlekom Ljubljanskih mlekarn in poleg naročim še češko vodo Radensko.Pri najboljšem hrvaškem sosedu Mercator kupim hrvaško Cockto, zvečer si privoščim nizozemsko pivo Union.

KUPUJMO SLOVENSKO!

Tisti trenutek, ko daš čevapčiče na žar in se ti pocedijo sline zaradi tistega vonja ,ali se to zgodi tudi veganom,ko kosijo travo?🙃

Zmeraj ko kaj skuham moj gundra da je preslano 😳….a ko pije tekilo pa liže tisto sol kot kozel,baraba🙈🙃bolano do amena 👿🤣

Ženska poda prijavo,da jo je posilil Črnogorec.

“Kako pa veste,da je bil Črnogorec?”

Če sem pa morala vse sama…

Zašto petao rano ustaje i peva?

Zato što,kad kokoške ustanu,ne sme ni da pisne.

Kilo graha 6€.Ove godine će sam da bogati prde.

Štajerka pravi frendici moj ded se s toto pijačo tak nalivle,da če ne bi jaz vsaj polovico vstran spila bi bil cel dan pijan.

Život je kao struja-počne od nule ima nekoliko faza i na kraju ide uzemljenje.

Kateri sosed je najboljši?

Tisti,ki ni wifi-ja zaščitil z geslom🤭

Razmišljam opet da izjadjem i istrčim 3 km pred doručka.

-Kako opet???

Pa i juče sam razmišljao…

New Report

Close