Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tema zadnjih dni je varanje

Tema zadnjih dni je varanje

“njegova ” lepo, da si njegova, škoda, ker on ni samo tvoj, to je največja žalost

lep dan ostalim

Še ena, ki jo moti, da je en mož nor name. Dobrodošla, kaj pa tebe muči? Vse ste lep dokaz, da je vedno kriva ljubica, mojih besed, kako vas možje varajo, lažejo, smejijo, govorijo slabe stvari…pa sploh ne opazite, toliko o pameti :)) Padam ja, na veliko boljši način kot si misliš 🙂

vsak ljubezenski trikotnik sestavljajo 3 neumni ljudje, otroci so žal kolateralna škoda.

Izgubila je žena, ljubica nič. Kaj tu ni jasno?
Žena je tista, ki izgubi, moža, ljubimca, prijatelja, zaveznika, očeta otrokom, žena izgubi VSE!
Ljubice so preveč pametne, da bi se obremenjavale z vami. One pridobijo spedenanega ljubimca, sitega, opranega od žene.
Ljubica samo uživa.
In ljubica ni enako kot kurba. Ljubica je nekaj več, nekaj kar vaš mož rabi, potrebuje, ker z vami doma ni zadovoljen.
Ljubica je smetana na torti. In vaš mož to smetanco liže tako kot ne bo doma nikoli.
Ker varajo tisti, ki doma nimajo kar potrebujejo.

Ampak zakaj se tako na ljubice mečete? Prej poskrbite, da ne pride sploh na misel moškemu, da bi ga vtikal še kam drugam!

ženi od tega moškega, s katerim seksaš, želim, da se na sodišču loči čimprej od njega in naj ji bog pošlje moškega s katerim bo srečna.

moški in ženske ki so bili prevarani vedo kako to boli in vsi pravijo da je edino hitra ločitev rešitev, potem pa vsak naj zaživi svoje življenje, ker tako kot je ta zgodba, ne gre

Ptičica firičica, le glej, da ti ne boš na koncu sama ostala, in da ti ne bo otroka naredil.


in kaj ti se pa zdaj hvališ tukaj naokoli, da si s takšnim človekom… misliš,d a izpadeš frajerja…ne nasprotno samo kažeš, da nimaš nobenega sapospoštovanja niti osebnostnih zdravih vrednot… ker za denar in ugodnosti pač požreš vse…tudi to, da te človek, ki take ugodnosti daje, te potem pljuva za tvojim hrbtom, da mu za neke ugodnosti daješ sama sebe in svoje telo…v bistvu se prodajaš…in se še hvališ s tem…
misliš, res, da je to nekaj s čemer bi se človek lahko hvalil… ni a veš…samo mogoče tebi to pač ni dojemljivo, ni na tvojem nivoju razmišljanja, ker pač vidiš in ceniš v življenju samo materialne stvari in greš za njih preko glav…

prej kot da se s čemerkoli hvališ in spravljaš na žene in njih sodiš kaj naj počno in česa ne…se raje zamisli nad saboj, svojimi vrednotami in osebnostjo…ker glede na to kar si napisala, te čaka veliko dela kar samo s seboj…s svojo osebnostjo…
in najbrž to tudi moški opacijo, ker očitno ni nikogar, ki bi čutil da te ima lahko zares rad zaradi tebe kot osebe…

[img]http://shrani.si/f/39/JH/4ICpX7k6/1/sg6fi3w.gif[/img]


in kaj ti se pa zdaj hvališ tukaj naokoli, da si s takšnim človekom… misliš,d a izpadeš frajerja…ne nasprotno samo kažeš, da nimaš nobenega sapospoštovanja niti osebnostnih zdravih vrednot… ker za denar in ugodnosti pač požreš vse…tudi to, da te človek, ki take ugodnosti daje, te potem pljuva za tvojim hrbtom, da mu za neke ugodnosti daješ sama sebe in svoje telo…v bistvu se prodajaš…in se še hvališ s tem…
misliš, res, da je to nekaj s čemer bi se človek lahko hvalil… ni a veš…samo mogoče tebi to pač ni dojemljivo, ni na tvojem nivoju razmišljanja, ker pač vidiš in ceniš v življenju samo materialne stvari in greš za njih preko glav…

prej kot da se s čemerkoli hvališ in spravljaš na žene in njih sodiš kaj naj počno in česa ne…se raje zamisli nad saboj, svojimi vrednotami in osebnostjo…ker glede na to kar si napisala, te čaka veliko dela kar samo s seboj…s svojo osebnostjo…
in najbrž to tudi moški opacijo, ker očitno ni nikogar, ki bi čutil da te ima lahko zares rad zaradi tebe kot osebe…[/quote]

Hvala za analizo, kako ste pa smešne ker se ukvarjate z mano. Mož vara, jaz nikogar, laže, žena ve in miži, se norčuje iz nje, seksa z mano, pove njihove osebne stvari, potrebuje nekoga….aja, saj res, prislim ga, zvežem, zdrogiram, da je moj ljubimec hahaha. In ve ste pametne? Dokler skrbi zame v več pomenih je meni super, te moti? 🙂


in kaj ti se pa zdaj hvališ tukaj naokoli, da si s takšnim človekom… misliš,d a izpadeš frajerja…ne nasprotno samo kažeš, da nimaš nobenega sapospoštovanja niti osebnostnih zdravih vrednot… ker za denar in ugodnosti pač požreš vse…tudi to, da te človek, ki take ugodnosti daje, te potem pljuva za tvojim hrbtom, da mu za neke ugodnosti daješ sama sebe in svoje telo…v bistvu se prodajaš…in se še hvališ s tem…
misliš, res, da je to nekaj s čemer bi se človek lahko hvalil… ni a veš…samo mogoče tebi to pač ni dojemljivo, ni na tvojem nivoju razmišljanja, ker pač vidiš in ceniš v življenju samo materialne stvari in greš za njih preko glav…

prej kot da se s čemerkoli hvališ in spravljaš na žene in njih sodiš kaj naj počno in česa ne…se raje zamisli nad saboj, svojimi vrednotami in osebnostjo…ker glede na to kar si napisala, te čaka veliko dela kar samo s seboj…s svojo osebnostjo…
in najbrž to tudi moški opacijo, ker očitno ni nikogar, ki bi čutil da te ima lahko zares rad zaradi tebe kot osebe…[/quote]

Hvala za analizo, kako ste pa smešne ker se ukvarjate z mano. Mož vara, jaz nikogar, laže, žena ve in miži, se norčuje iz nje, seksa z mano, pove njihove osebne stvari, potrebuje nekoga….aja, saj res, prislim ga, zvežem, zdrogiram, da je moj ljubimec hahaha. In ve ste pametne? Dokler skrbi zame v več pomenih je meni super, te moti? :)[/quote]
resno no ženska, pa kaj misliš, da mi ne vemo, da provociraš in da se tule izživljaš… pač mi malo igramo tole tvojo igro,da dobiš svojo hrano… očitno si zelo lačna pozornosti,d a kar prežiš tule na vse teme…
in še vedno tudi s tega vidika velja vse zgoraj kar sem napisala…normalni ljudje, z zdravim samospoštovanjem in vrednotami se ne norčujejo iz takšnih zadev in jih tuja nesreča ne zabava, kaj šele, da bi si jo vzeli kot hrano,d a poveličujejo samega sebe…
ženska to pač ti počneš (pa četudi si to temo vzela smo,d a provociraš) še vseeno to počneš in saj ti pravim preveč si sleba in na nizkem nivoju,d a bi razumela, da s tem kar počneš največ sama o sebi poveš – pa ne dobrega…čeprav se še tako hvališ…

“ahaha “

BRAVO

v tem primeru ta “zadovoljna” ljubica bolj v vlogi ranjene žene.
Tipa, ki mi šinfa ženo, s katero je poročen, nogiram 1. trenutek, ko s tem prične. Koji k. mene briga ona in če o ženi svoji uradni ženski govori slabšalno, potem mi je itak jasno, da lahko o meni še slabše.
Sicer pa gliha z gliho štriha, poden s podnom.

Hvala za analizo, kako ste pa smešne ker se ukvarjate z mano. Mož vara, jaz nikogar, laže, žena ve in miži, se norčuje iz nje, seksa z mano, pove njihove osebne stvari, potrebuje nekoga….aja, saj res, prislim ga, zvežem, zdrogiram, da je moj ljubimec hahaha. In ve ste pametne? Dokler skrbi zame v več pomenih je meni super, te moti? :)[/quote]
resno no ženska, pa kaj misliš, da mi ne vemo, da provociraš in da se tule izživljaš… pač mi malo igramo tole tvojo igro,da dobiš svojo hrano… očitno si zelo lačna pozornosti,d a kar prežiš tule na vse teme…
in še vedno tudi s tega vidika velja vse zgoraj kar sem napisala…normalni ljudje, z zdravim samospoštovanjem in vrednotami se ne norčujejo iz takšnih zadev in jih tuja nesreča ne zabava, kaj šele, da bi si jo vzeli kot hrano,d a poveličujejo samega sebe…
ženska to pač ti počneš (pa četudi si to temo vzela smo,d a provociraš) še vseeno to počneš in saj ti pravim preveč si sleba in na nizkem nivoju,d a bi razumela, da s tem kar počneš največ sama o sebi poveš – pa ne dobrega…čeprav se še tako hvališ…[/quote]

Kdo se norčuje in posmehuje tuji nesreči? Mož, njen mož 🙂
Nikar ne tekmuj z mano kako dojemam in kakšna sem, uh 🙂

norčevanje iz njegove neumne naivne žene se povrne, pa še kako, vsa ta tvoja žlehtnoba se ti vrne, od boga, od vesolja, ni važno, vse se vrača, vse se obrača

žal mi je njegove žene, ki, ko jo vseeno mimogrede poseksa, mora od tebe fasat razna vaginalna vnetja, naj te bog že enkrat “v roke vzame”, ampak mislim da imaš tako nizko moralo, da je še bog odnehal


resno no ženska, pa kaj misliš, da mi ne vemo, da provociraš in da se tule izživljaš… pač mi malo igramo tole tvojo igro,da dobiš svojo hrano… očitno si zelo lačna pozornosti,d a kar prežiš tule na vse teme…
in še vedno tudi s tega vidika velja vse zgoraj kar sem napisala…normalni ljudje, z zdravim samospoštovanjem in vrednotami se ne norčujejo iz takšnih zadev in jih tuja nesreča ne zabava, kaj šele, da bi si jo vzeli kot hrano,d a poveličujejo samega sebe…
ženska to pač ti počneš (pa četudi si to temo vzela smo,d a provociraš) še vseeno to počneš in saj ti pravim preveč si sleba in na nizkem nivoju,d a bi razumela, da s tem kar počneš največ sama o sebi poveš – pa ne dobrega…čeprav se še tako hvališ…[/quote]

Kdo se norčuje in posmehuje tuji nesreči? Mož, njen mož 🙂
Nikar ne tekmuj z mano kako dojemam in kakšna sem, uh :)[/quote]

takim gnojem od človeka sexaš?

Super, smo že prišli malo dlje, da ste ugotovile kakšen je on. Celo to ste sposobne opazit, kakšen je on kot mož, bravo. Toliko o morali, iskrenosti…ve ste žene, ne jaz.
Lep popoldan vsem, upam da se še kaj srečamo na forumu 🙂 Lp

Ampak ti pa še vedno sexaš z gnojem, ti veš, ti imaš možnost izbire, žena lahko, da nima, lahko da je finančno ali kako drugače odvisna od njega, lahko da nastavlja pravi tajming za odhod, lahko pa da je preokupirana s kakimi problemi in ne opazi da ima gužvo v zakonu…..
Ti se imaš za pametno, ker ne rabiš tega in onega, ker pobereš samo smetano….. imaš torej moč izbire in vseeno ostajaš v intimni vezi s takim gnojem, torej kdo je tu večji gnoj, ti ali žena?
Ded je pa zaradi dveh kokoši itak “car”, ko kolegom ob šanku razlaga, kaj vse je pa njegova ljubca pripravljena narest in kako in kje in na kak način, pa še malo doda in družba napolpijanih dedov ima svoj funtime.
Res inteligentno ni kaj.

New Report

Close