Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TEMA=SEX

TEMA=SEX

……PA SEM VAS ZBEZAL NA PLANO…LENUHI….hihihihii

no sedaj pa začnimo……….mislim…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa izgleda, nobenega ni……
Dobro jutro, Razo.
Kolikor berem, vidim, da je še Sprevržko prestopil na “silencio”….žal.
Kaj pa zdaj???

uh končno…….ena fletkana in pripravljena………ops – na malo besedic…

kako pupiika, si lepo spančkala……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

… ni bilo ene prave osnove za sanje…..
Pa ti?! Te meče pomlad ali kaj?! Zaoral si ledino na tešče s takšnimi “hudimi” temami…. kaj praviš, si morda vse po vrsti prestrašil???

Dobro jutro!

ma neeeee……saj veš so sami mladi fantki..takoj utrujeni in po končanem opravilu zaspančkajo kot blaženi……

daj pogovarjajva se samo na tem…..
no slikica??????????

kako …nisi imela časa sanjati……si imela obisk…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Od kdaj pa tebe moje slikice tako matrajo???
Pa dobim kaj v zameno?! Kakšno tvojo slikico, kaj praviš?! Imam enih par lepih, še z morja….. bi šlo?! Najprej ti meni, potem jaz tebi…. daj-dam, saj veš.
Zakaj misliš, da bi mladi kar zaspali, kaj pa kondicija pa to?! Kako jo pa potem ti vzdržuješ – mislim kondicijo?

Obiska pa ni bilo…..nobenega.

Ja za prebujanje pa res prava tema…ah,kakšno vreme,še dobro da so sanje bile zelo razburljive….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

a veš kako pravijo nekateri malo bolj izkušeni….hihihihi

ko sem bil mlad, sem grozno potreboval žensko, pa je žal nisem mogel vzdrževati…
sedaj pa jo lahko vzdržujem, pa ne rabim ženske………..hihihihiihihihi

ops….pa resno misliš tisto daj-dam….VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SEM KOJ ZA TO IZMENJAVO………..

ampoak da ti pa jaz napopcam eno slikico, tak kako bioš zanimiva za moje frende tu gosri….samo mal se opiši, da jo najdem in ti jo pošljem…hihihiihihi

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lepo jutro tudi tebi…. kaj tebe že tudi kaj daje pomlad?
Enega je izgleda, začelo fejst dajati…..:-))

kaj prida opisovati – polno reklamnih plakatov je sedaj naokoli za žverco… saj veš, tista modra stvarca z ostrimi belimi zobki…:-)))

hehehhe ŽVERČKA JE MISLILA TOLE NAPISATI

Enega je BO izgleda, začelo POTREBNO fejst DOL dajati…..:-))

hihihi

pridna lubi moja

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja,ja meče ga po sobi sem ter tja,pa hormoni gor in dol po telesu,si lahko misliš kako to zgleda….:)))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

no, vidiš, pa si le priznal na glas…. ampak s samim glasom si ne boš mogel kaj prida pomagati, ne??? Al’ pa ti to morda počneš drugače od ostalih???

Ne vem, ne morem si predstavljati, po moje ima neke čudne navade….

a samo misliti pa ni dovolj….ti moja trilčika…..

JE TREBA OBČUTITI………heheh…kdaj pa si ti nazadnje…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj veš,da nikoli ne moreš vedeti,kaj se mota po moški glavi…pa če se še tako zelo potrudiš,razen če razumevanje zasimuliraš…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Da ti po resnici povem,da sploh ne vem več kako to gre…:)))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Imaš prav. Sem se poskušala vživeti v moško pamet, pa mi ne ratuje…. je hudič. ko pa imajo dve glavi… hi, hi, eno bi še osvojila, pa nimam še druge – dodatne….
:-)))

žverčika je radovedna:::::pa ti to morda počneš drugače od ostalih???*****

bi te mikalo preiskusiti???????…hihihi

hmmmmmmmmm samo majhno opozorilce: radovednost je že marsikaterega ubila……

ampak ne draži me……vidim da si s koroške, to pa je samo streljaj do tebe in potem, punčka mlada …

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja, bi probala….:-))) Me zanima, kako lahko z glaom pripraviš dekle do…..hm………..bum, tresk, zvezdice, pa to…….:-))))

Pa za eno se sploh ni treba trudit….malo zavajanja s ščepcem praznih obljub,pa že imajo radar vklopljen…;-)))) Vsega pa ne spem zlapat,ker pol ne bo več delovalo….pa saj veš kako to gre…za prej pa,konec koncev kdo je še v današnji družbi sploh normalen???? Jaz ziher nisem,in tega ne bom nikoli zatajila….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hihihihi, sem vesela. Sva že dve.
:-))))

mene tudi…sploh vec ne sledim kaj se z mano dogaja…nekaj je hudo narobe…
A tebi pa se se nic ne pozna?

Se, se….
Pa mi je vseeno lepo….dokler ni aprilskega vremena. Potem je pa grom in tresk – saj veš, če si po naravi kot aprilsko vreme, potem se aprila ne počutiš preveč dobro….:-)))

New Report

Close