Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Teme in njeni odgovori

Teme in njeni odgovori

Zadnje čase opažam, da ste spet posegli po stavkih z tremi besedami.

Spet bom brisal sporočila, ki bodo spominjala na čvek.

Če nekdo nekaj vpraša in bodo samo eno zložnice, bom preprosto brisal sporočila.

Lepo prosim, če se spet začnete pogovarjati, če imate kakšno mnenje obrazložite zakaj, drugače brišem.

Hvala

pruimož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, sem opazil da si brisal. Hvala!

Pohvalno! Ko pa ravno imaš čas, bi te prosil, da sortiraš po datumih še ženski in moški čvek. Pa, ko že ravno debatirava, mi po mailu pošlji novi nik od Saše 😉

Evo tok, za danes…

Plemeniti :-)))

Ti pa si faca, ja ti pošljem …hahaha…se bom pa najprej z njo pogovoril, pa ti soporočim kakšen bo odgovor.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

A je gospod Romih se tudi med nami pod kaksnim drugim nickom?:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Jaz bi pa prosila, da nam uredis da si jan Plestenjak vzame en teden časa in pride na ta forum sem, če ti pa to rata, pridem pa jaz za en teden zastonj garat k tebi, obljubim;))!

Se čist strinjam, kajti to je forum in ne klepetalnica.
Sama osebno ko vidim, da se začnejo med sabo zelo bogato in konstruktivno pogovarjati, pač ne odgovarjam na določeno temo, pa s tem mogoče izgubim nek odgovor ali vprašanje, na katerega bi lahko zelo koristno delila/dobila nasvet/-e!

Lep pozdrav super-inovativnemu Slovencu, ki je ustvaril med.over.net!

N.

sam tega ne -prizanesi nam -meni.

:-))))))

Ja, k smo že pr tej stvari, pa dej, Primož, še tem ldem povedat, da ni vse en sam seks. Pa nej za to uporablajo svoje privatne mejle, ne pa tele forume.

plemeniti, tvoja saška se skriva pod nepredvidljivo, a ne veš tega.

ja ljubi svetilnik, tudi ti bi nas lohka odrešu kdaj pa kdaj sebe !

Ja ja ja! Tudi jaz čem Plestenjaka!

New Report

Close