Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek terme, noro drago!!

terme, noro drago!!

Itak da gre. Saj je že travmirala glede tega tukaj. Izbrala pa očitno najdražje, kar hotel ponuja. Kot gospa, samo plačala ne bi.
[/quote]

Če se tebi zdi 600 na noč normalna cena tudi prav. O tem govorimo. Hotel 4*, polpenzion, 40 m2.

Ja, za en polpenzion za dve osebi. Tu gre za 3 dni, torej vsaj dve nočitvi, pa za celo družino. Skupaj s prevozom do Češke ni več računice.

Če se tebi zdi 600 na noč normalna cena tudi prav. O tem govorimo. Hotel 4*, polpenzion, 40 m2.
[/quote]

Koga drugega vodi za nos. Hotel ima več tipov sob, ti si se očitno hotela preseravat z najbolj prestižno. Z jacuzzijem in finsko savno. Samo potem je taka cena. Ja, trenutno 140 evrov na noč po osebi. Preseravanje se pač plača. Zato nehaj nakladat.
Ta apartma je najdražje, kar Sotelia ponuja.

Deluxe suita z jacuzzijem in finsko savno
Max. št. oseb: 4 Velikost: 76,80 m2
Opremljenost: Deluxe suita z jakuzzijem in savno, spalnica in dnevni prostor s kavčem, francoska postelja: 180×200 cm, LCD TV, AC, sef, mini bar, 2 kopalnici (1x s tušem in 1x s jakuzzijem in tušem), finska savna, free Wi Fi, klimatska naprava, balkon; pogled gozd ali bazeni
od
136,20 EUR

Res je.
Ajoj, ko se ubogi revež nekam spravlja in gleda na vsak cent… to je pa res tuga.
[/quote]

Res je. Tisti, ki gledajo na vsak evro, naj bodo raje doma. Naj gredo na sprehod kot družina, se skupaj zabavajo doma, igrajo kakšne družabne igre… otroci bodo tudi skupaj preživetega časa doma veseli. Nekdo, ki nima denarja, naj se be spravlja v terme ali na morje. Če nekdo pazi na vsak cent, potem bo najmanj zapravil, če ne bo okrog hodil.

Termam Sotelia gre dobro, tudi, če ne nižajo cen oz. dajejo popuste v akcijah. Oni se hočejo ubogega in revnega folka losat, zato tudi take cene. In kot zgleda, jim uspeva.

Išči privatne namestitve …… Saj je tega polno.

Od nekdaj so bili bogati in revni ljudje in tako je po vsem svetu, ne samo pri nas. Če ne spadaš med bogate, pač ne siliš tja, kamor ne moreš. Zdi se mi pravilno, da se hoteli odločajo, kakšne ljudi želijo gostiti in to lahko uspešno naredijo samo s ceno. Nikoli niso služkinje bivale v istem hotelu kot gospodar in zdaj je spet nekaj takega. Vmes je pa bilo obdobje, ko so bili hoteli dosegljivi skoraj vsem, pač neke vrste sindikalni turizem. Tega zdaj ni več in ne bo nikoli več. Prej ko se sprijaznite, bolje bo.

https://1nadan.si/ponudba/potovanja/80767/terme-village-mobilne-hiske-terme-catez

Poglej to. Mogoče bi šlo.

Jaz pa sploh ne razumem folka, ki gre kamorkoli. Škoda je denarja, kot drugo ali celo prvo pa KOMU SE DA … da bi zdaj morala spakirat samo zato, da bi šla nekam za tri dni, kjer ne bi imela svoje kopalnice, svojih stvari, svoje kuhinje, postelje … in potem še nazaj in da to še plačaš in se ves utrujen vrneš in še dopust si pokuril za to …. grozno. Najboljše je biti doma ali pa, da greš za en dan kam (ne da prespiš).

Al pa okej da greš v neko tujo državo z nekim namenom na nek dogodek/izkušnjo in si tam urediš namestitev … da pa v Sloveniji zmečeš stran par sto evrov za namestitev par 100km stran (ali celo dosti manj), mi je pa nerazumljivo. Več je stresa kot sprostitve.


Točno tako, se mi res ne da gnest skupaj z vreščečo mularijo, sitno materjo in očetom, ki komaj čaka na svoj pir. Pri večerji pa otroci sami letajo okoli, pa prste vtikujejo v vso hrano. Naj gre tale familija v hotel, kjer je ponudba za družine, kar toplice gotovo niso. Imajo istrski hoteli posebne ponudbe in tisti, ki so pozimi odprti tudi notranje bazene. Toplice tako in tako niso za otroke, ker je voda pretopla. Pa z dojenčkom v bazen poln klora, kje so se neodgovorne matere vzele.
Še dobro, da Ogulinova za svojo klientelo ne fehta še za toplice, ampak kar še ni, pa še bo!

Žal to drži. Se mi pa zdi, da je pri nas premalo cenejših namestitev, da je tudi za ljudi z manj denarja. V tem stilu, da je neko osnovno udobje, a brez luksuza (manjše sobe, brez balkona, starejše pohištvo, obroki z manjšo izbiro (samo tri predjedi namesto šest na primer).

Plus soba in spanje, v teh 20 EUR…..
[/quote]

pa še wc školjka, plošcice, umivalnik, postelja, luči itd…..

Res ni drago 😀

Žal to drži. Se mi pa zdi, da je pri nas premalo cenejših namestitev, da je tudi za ljudi z manj denarja. V tem stilu, da je neko osnovno udobje, a brez luksuza (manjše sobe, brez balkona, starejše pohištvo, obroki z manjšo izbiro (samo tri predjedi namesto šest na primer).
[/quote]

Za to so bili nekoc sindikalni domovi. V kapitalizmu hodijo na dopust samo zgornji srednji in visji sloji. Nizji sloji so samo potrosni material.

Kakor za koga. Meni je največja muka se peljat 60 km do bazena, tam preživeti dan, s tem da moraš biti tam potem cel čas na bazenu, in se zvečer peljat domov. Ga ni denarja!

Kakor za koga. Meni je največja muka se peljat 60 km do bazena, tam preživeti dan, s tem da moraš biti tam potem cel čas na bazenu, in se zvečer peljat domov. Ga ni denarja!
[/quote]
Zakaj že moraš bit cel čas na bazenu? Kupiš 3 urno karto, pa je! Kakšne probleme imate nekateri.


Zakaj že moraš bit cel čas na bazenu? Kupiš 3 urno karto, pa je! Kakšne probleme imate nekateri.
[/quote]

Jah…lahko kupiš 1 uro pa se voziš vsak dan…..
Mi si vzamemo vikend 1x do 2 x letno in se nakopamo. Ti pa po želji.

Žal to drži. Se mi pa zdi, da je pri nas premalo cenejših namestitev, da je tudi za ljudi z manj denarja. V tem stilu, da je neko osnovno udobje, a brez luksuza (manjše sobe, brez balkona, starejše pohištvo, obroki z manjšo izbiro (samo tri predjedi namesto šest na primer).
[/quote]
Socializma NI več, ste se leta 1990 v temle mesecu odločili za kapitalizem. Ste vsi vse pozabili?


Zakaj že moraš bit cel čas na bazenu? Kupiš 3 urno karto, pa je! Kakšne probleme imate nekateri.
[/quote]

in pol gledaš na uro vsakih 15 minut, če je že čas za domov… 😀

lej, vsak po svoje… ti si zgubljena brez svoje wc školjke in totalno živčna, ko je treba spakirati stvari za dva dni, jaz pa pograbim svojo potovalno toaletno torbico in preložim stvari, pograbim po tri kose nujnih oblačil + pižamo + copate + polnilec za telefon in sem ready 😀

Obračaj kakor hočeš, ampak 100 EUR na dan za 5 oseb (najmlajši ima verjetno zastonj) niti slučajno ni drago, še posebej ne tik pred prazniki.


Socializma NI več, ste se leta 1990 v temle mesecu odločili za kapitalizem. Ste vsi vse pozabili?
[/quote]Kaj se pa ti spomniš, cepec?

Kaj se pa ti spomniš, cepec?
[/quote]

On ni cepec. Ti si bil prevec naivenm, zato si kupil macka v zaklju.

On ni cepec. Ti si bil prevec naivenm, zato si kupil macka v zaklju.
[/quote]A šta su kupili tvoji od dole. Dreams?

New Report

Close