Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Teroristični napad v Manchestru, 20 mrtvih.

Teroristični napad v Manchestru, 20 mrtvih.

Nepomembno. Ogenj se najprej pogasi, šele na to se ugotavlja vzroke.
[/quote]

Saj tako tudi pravim v enem drugem odgovoru. Ampak tisti, ki gasijo, morajo v svojem preostalem času ugotavljati, na kaj biti pozorni, da ne bo spet zagorelo. (In ne, prepoved migracij ni opcija.)
[/quote]
V bistvu je. Nekaj časa sem zagovarjal stališče, da jim je treba pomagat doma, kjer imajo težave. Zdaj ne več. Zaradi mene lahko pokrepajo. Očitno ne gre za to, da ne bi znali, ampak, da nočejo.

Saj tako tudi pravim v enem drugem odgovoru. Ampak tisti, ki gasijo, morajo v svojem preostalem času ugotavljati, na kaj biti pozorni, da ne bo spet zagorelo. (In ne, prepoved migracij ni opcija.)
[/quote]
V bistvu je. Nekaj časa sem zagovarjal stališče, da jim je treba pomagat doma, kjer imajo težave. Zdaj ne več. Zaradi mene lahko pokrepajo. Očitno ne gre za to, da ne bi znali, ampak, da nočejo.
[/quote]

Itak. Potem imajo izgovore da bežijo pred vero, ko pa pridejo v Evropo so pa vsi spet tako verni, da hočejo džamije pa burke pa molitvice. Pa daj če nekaj sovražiš in se bojiš si vesel ko temu narediš konec. Kaj pa oni prakticirajo v Evropi enako naprej.

Saj tako tudi pravim v enem drugem odgovoru. Ampak tisti, ki gasijo, morajo v svojem preostalem času ugotavljati, na kaj biti pozorni, da ne bo spet zagorelo. (In ne, prepoved migracij ni opcija.)
[/quote]
V bistvu je. Nekaj časa sem zagovarjal stališče, da jim je treba pomagat doma, kjer imajo težave. Zdaj ne več. Zaradi mene lahko pokrepajo. Očitno ne gre za to, da ne bi znali, ampak, da nočejo.
[/quote]

Jaz vsak dan srečujem ljudi, ki nekaj, kar bi morali, nočejo. Pa smo še vedno tako oni kot jaz tukaj in celo nekako furamo naša življenjca.

Aja, da ne pozabim: včasih pa tudi jaz kaj nočem. In me zato tudi še nihče ni uspel sterati tja, od koder sem prišla (“pm”).

Nič se ga ne bojijo, ker tu v Evropi ga naprej izvajajo. Videno na vsakem koraku.

Globalizacija je v polnem teku in žrtveni jagenjček je muslimanska vera. Imeti je treba sovražnika in ga uničiti. In tako bo. Ta religija vprašanje, če bo čez dvajset let še v teku v kakšnih zakotnih krajih mogoče.

Lp vsem.


V bistvu je. Nekaj časa sem zagovarjal stališče, da jim je treba pomagat doma, kjer imajo težave. Zdaj ne več. Zaradi mene lahko pokrepajo. Očitno ne gre za to, da ne bi znali, ampak, da nočejo.
[/quote]

Jaz vsak dan srečujem ljudi, ki nekaj, kar bi morali, nočejo. Pa smo še vedno tako oni kot jaz tukaj in celo nekako furamo naša življenjca.

Aja, da ne pozabim: včasih pa tudi jaz kaj nočem. In me zato tudi še nihče ni uspel sterati tja, od koder sem prišla (“pm”).
[/quote]
Če ti zaradi tega ne trpiš bolj, oz ne popravljaš napak, oz delaš namesto njih te razumem. Jaz pa ne mislim podpirat nikomur lenobe. Imam s svojo dovolj dela.

Ja, je bilo pri poročilih ob 13h. Med žrtvami je veliko otrok, tudi med ranjenimi :((.
[/quote]

22 mrtvih in 58 ranjenih. koliko je žrtev danes, niso povedali.
[/quote]

Kaj vse zmorete provokatorji v isti stavek strpati.

Da bo jasno, kaj je s tem nakupovalnim centrom – kopiram z mmc:
“So pa še enega človeka aretirali v manchestrskem nakupovalnem središču Arndale, a naj aretacija ne bi bila povezana z napadom na koncertu. V nakupovalnem centru naj bi namreč v jutranjih urah prišlo do lažnega preplaha, zato so ga evakuirali, a tudi že ponovno odprli.”

kako bi opravili z njimi zdaj?

menda je is že izjavil, da je to njihovo zlo spet

Sem enakega mnenja: neintegriran potomec priseljencev , looser na vseh področjih ( brez izobrazbe, brez službe, preživljanje s kriminalom)…

Sem enakega mnenja: neintegriran potomec priseljencev , looser na vseh področjih ( brez izobrazbe, brez službe, preživljanje s kriminalom)…
[/quote]

Stroka ne govori o neintegriranih (ker to niso) temveč o radikaliziranih (ker to so).

Sledeč tvoji logiki bi torej tole moralo držati: pobiti vse desničarje, pa bo mir na svetu???

Migracije so bile, so in bodo. Ljudje se menda pa že lahko selimo, kajne? Dojeti, da ne smeš škoditi drugim…jap, to je pa težko. In mimogrede: zakaj že bi bila sploh potrebna integracija? Samo dobri državljani in pošteni ljudje moramo biti, pa je. Seveda pa nastane problem, kako biti dober državljan v slabi državi in biti dober človek v slabi družbi. Jap, to je pa izziv.
[/quote]
Ma daj spizdi na jug v ciganarijo.
[/quote]

Tara S: integracija je potrebna, drugače spokaj nazaj, od koder te je zanelso na sever; že zato, ker je treba spoštovat ustavo države, ki ti (je) da(la) državljanstvo. Zato, ker je treba služit denar za lastno preživetje in državi plačevat davke. Zato, ker je treba spoštovat kulturo in moralne vrednoste naroda, v katere državi tudi živiš – tudi s tem, da vsaj na javnih mestih govoriš in komuniciraš v jeziku države, ki ti je dala državljanstvo. Kapiš?


Ma daj spizdi na jug v ciganarijo.
[/quote]

Tara S: integracija je potrebna, drugače spokaj nazaj, od koder te je zanelso na sever; že zato, ker je treba spoštovat ustavo države, ki ti (je) da(la) državljanstvo. Zato, ker je treba služit denar za lastno preživetje in državi plačevat davke. Zato, ker je treba spoštovat kulturo in moralne vrednoste naroda, v katere državi tudi živiš – tudi s tem, da vsaj na javnih mestih govoriš in komuniciraš v jeziku države, ki ti je dala državljanstvo. Kapiš?
[/quote]

Vse našteto lahko počne tudi neintegriran človek. Morda bi bilo na tem mestu vendarle bolje uporabiti besedo neasimiliran. Ker integracija pušča posamezniku itak veliko svobode, asimilacija je pa že talilnica. In asimilacija je precej zoprn koncept. Ker ljudje pač imamo pravico do svoje kulture. Lahko s epa seveda prostovoljno asimilarmo, če nam tako paše. Smo subjekto, ne objekti. Tako je dejala mati narava in nam podelila razum.

Mimogrede, a zato ker ne maram goveje juhe, sem tujka in zato nesprejemljiva? Vprašam pač.

Kam smo prišli, da mladina se na koncert ne more ne da bi se nek majmun razstrelil.
Hebem ti tako Evropo.

Jaz vsak dan srečujem ljudi, ki nekaj, kar bi morali, nočejo. Pa smo še vedno tako oni kot jaz tukaj in celo nekako furamo naša življenjca.

Aja, da ne pozabim: včasih pa tudi jaz kaj nočem. In me zato tudi še nihče ni uspel sterati tja, od koder sem prišla (“pm”).
[/quote]
Če ti zaradi tega ne trpiš bolj, oz ne popravljaš napak, oz delaš namesto njih te razumem. Jaz pa ne mislim podpirat nikomur lenobe. Imam s svojo dovolj dela.
[/quote]

Če morajo drugi mene prenašati, pač jaz prenašam njih. Družba je polna takih sprejemanj. Drugače ni družba. Saj včasih iz teh nasprotij in usklajevanj kaj dobrega nastane. Saj menda sem kljub temu, ker se ne obnašam tako, kot si nekdo izmisli, da bi se morala, še vedno človek.

To je bila minuta za socialno filozofijo.


Če ti zaradi tega ne trpiš bolj, oz ne popravljaš napak, oz delaš namesto njih te razumem. Jaz pa ne mislim podpirat nikomur lenobe. Imam s svojo dovolj dela.
[/quote]

Če morajo drugi mene prenašati, pač jaz prenašam njih. Družba je polna takih sprejemanj. Drugače ni družba. Saj včasih iz teh nasprotij in usklajevanj kaj dobrega nastane. Saj menda sem kljub temu, ker se ne obnašam tako, kot si nekdo izmisli, da bi se morala, še vedno človek.

To je bila minuta za socialno filozofijo.
[/quote]
Lepo razmišljanje, ampak preživeto.

Tara S: integracija je potrebna, drugače spokaj nazaj, od koder te je zanelso na sever; že zato, ker je treba spoštovat ustavo države, ki ti (je) da(la) državljanstvo. Zato, ker je treba služit denar za lastno preživetje in državi plačevat davke. Zato, ker je treba spoštovat kulturo in moralne vrednoste naroda, v katere državi tudi živiš – tudi s tem, da vsaj na javnih mestih govoriš in komuniciraš v jeziku države, ki ti je dala državljanstvo. Kapiš?
[/quote]

Vse našteto lahko počne tudi neintegriran človek. Morda bi bilo na tem mestu vendarle bolje uporabiti besedo neasimiliran. Ker integracija pušča posamezniku itak veliko svobode, asimilacija je pa že talilnica. In asimilacija je precej zoprn koncept. Ker ljudje pač imamo pravico do svoje kulture. Lahko s epa seveda prostovoljno asimilarmo, če nam tako paše. Smo subjekto, ne objekti. Tako je dejala mati narava in nam podelila razum.

Mimogrede, a zato ker ne maram goveje juhe, sem tujka in zato nesprejemljiva? Vprašam pač.
[/quote]

Ne, sploh ne -ker slovenska “kulinarika”, je zmešanica sosednje državnih, večinoma, pa nititvoja poservirana “goveja župa” ni splovenska, niti tega ne veš – tafellspitz suppe ( goveja župa je avstrijska pogruntavščina bajdevej)…..

Nesprejemljivo je tvoje zaničevalno mišljenje in pisanje po forumu v javnosti do države, ki ti je dala državljanstvo. Za 4 stenami se zajebavaj in delaj norca iz nje, kolikor hočeš, javno pa imej malo spoštovanja in higiene v glavi.

Če morajo drugi mene prenašati, pač jaz prenašam njih. Družba je polna takih sprejemanj. Drugače ni družba. Saj včasih iz teh nasprotij in usklajevanj kaj dobrega nastane. Saj menda sem kljub temu, ker se ne obnašam tako, kot si nekdo izmisli, da bi se morala, še vedno človek.

To je bila minuta za socialno filozofijo.
[/quote]
Lepo razmišljanje, ampak preživeto.
[/quote]

A? Tako večina ljudi, z mano vred, dnevno živi. Če je tebi preživeto, potem so te vtaknili (ali pa si se vtaknil sam) v karanteno.

Vse našteto lahko počne tudi neintegriran človek. Morda bi bilo na tem mestu vendarle bolje uporabiti besedo neasimiliran. Ker integracija pušča posamezniku itak veliko svobode, asimilacija je pa že talilnica. In asimilacija je precej zoprn koncept. Ker ljudje pač imamo pravico do svoje kulture. Lahko s epa seveda prostovoljno asimilarmo, če nam tako paše. Smo subjekto, ne objekti. Tako je dejala mati narava in nam podelila razum.

Mimogrede, a zato ker ne maram goveje juhe, sem tujka in zato nesprejemljiva? Vprašam pač.
[/quote]

Ne, sploh ne -ker slovenska “kulinarika”, je zmešanica sosednje državnih, večinoma, pa nititvoja poservirana “goveja župa” ni splovenska, niti tega ne veš – tafellspitz suppe ( goveja župa je avstrijska pogruntavščina bajdevej)…..

Nesprejemljivo je tvoje zaničevalno mišljenje in pisanje po forumu v javnosti do države, ki ti je dala državljanstvo. Za 4 stenami se zajebavaj in delaj norca iz nje, kolikor hočeš, javno pa imej malo spoštovanja in higiene v glavi.
[/quote]

A ti temu, kar pišeš o meni, sam verjameš ali delaš samo predstavo za javnost na SČ?


Lepo razmišljanje, ampak preživeto.
[/quote]

A? Tako večina ljudi, z mano vred, dnevno živi. Če je tebi preživeto, potem so te vtaknili (ali pa si se vtaknil sam) v karanteno.
[/quote] Vprašaj 6 milijonov židov, ki so razmišljali tako, kot ti.

A? Tako večina ljudi, z mano vred, dnevno živi. Če je tebi preživeto, potem so te vtaknili (ali pa si se vtaknil sam) v karanteno.
[/quote] Vprašaj 6 milijonov židov, ki so razmišljali tako, kot ti.
[/quote]

Ne, ni povsem tako. Saj vidiš, da ko sds aktivisti začnejo svojo gonjo na SČ, se začnem upirati.

Tukajle bi pa rabli enega fizika. Ker me zanima, ali je brezzračni prostor vedno popolnoma brezzračen. Družba sicer ni fizikalna količina, zanima me pa vseeno.
[/quote]
http://www.peaceconference.no/pdf/PCS_2010_-_Report_-_English.pdf

Introduction to PCS 2010 – Fahad Qureshi

Peace conference – Scandinavia
27th – 29th March 2010
Sentrum Scene – Oslo, Norway

Ne, ni povsem tako. Saj vidiš, da ko sds aktivisti začnejo svojo gonjo na SČ, se začnem upirati.
[/quote]

Ma ne verjamem, da SDS provocira tebe dan na dan na tem forumu. Ponavadi provocirajo ravno tisti za katere bi dal roko v ogenj da ne. Zaradi lobiranja.
[/quote]

Ko bi ti vedel, kako prijeten je ta forum, kadar tukaj ni sds provokatorjev in tistih dveh norcev…. Se pa to redko zgodi, kar je tudi res.

http://www.24ur.com/novice/svet/v-bombnem-napadu-v-machestru-najmanj-19-mrtvih.html

Kdaj bomo imeli ljudje dovolj te politike in elite, ki vleče niti. Ne znajo voditi držav, povzročajo sovraštvo, povzročajo vojne. Ljudje pa se jim klanjajo.

Ne, sploh ne -ker slovenska “kulinarika”, je zmešanica sosednje državnih, večinoma, pa nititvoja poservirana “goveja župa” ni splovenska, niti tega ne veš – tafellspitz suppe ( goveja župa je avstrijska pogruntavščina bajdevej)…..

Nesprejemljivo je tvoje zaničevalno mišljenje in pisanje po forumu v javnosti do države, ki ti je dala državljanstvo. Za 4 stenami se zajebavaj in delaj norca iz nje, kolikor hočeš, javno pa imej malo spoštovanja in higiene v glavi.
[/quote]

A ti temu, kar pišeš o meni, sam verjameš ali delaš samo predstavo za javnost na SČ?
[/quote]

namesto da bluziš on obračaš naokrog gate, pojdi raje delat, služit in posledično plačevat državi davke. Jaz imam svojo današnjo kvoto že oddelano, zato zame ne skrbi in ne repliciraj.

New Report

Close