Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus TERŠEK BO ZARADI MASK TOŽIL DRŽAVO

TERŠEK BO ZARADI MASK TOŽIL DRŽAVO

“To lahko storite vsi, vsi smo bili oškodovani!”

Kot smo že poročali, je višje sodišče v Kopru ustavilo postopek zoper moškega, ki mu je bil zaradi neuporabe zaščitne maske izdan plačilni nalog. Kot je že včeraj pojasnil ustavni pravnik Andraž Teršek, lahko sedaj vsi, ki so bili oglobljeni, zahtevajo vračilo plačane globe. A Teršek s tem še ni zaključil. V zadevi “maske” se je ponovno oglasil na svojem družbenem omrežju, opirajoč se na znanstvene študije in izsledke pa je demantiral tudi besede dr. Mateje Logar v včerajšnji oddaji 24ur zvečer. Kot je napovedal, bo tožil državo.

https://www.regionalobala.si/novica/tersek-bo-zaradi-mask-tozil-drzavo-to-lahko-storite-vsi-vsi-smo-bili-oskodovani?fbclid=IwAR10AGPxal3gqWi826FHolOYUExxHMGICQHVMoVtyX-HFTOqfuk5fnHwDLI

Ko bo nasledni val bom poskrbel da bom okužen širil virus na vaših protestih, sem prebolel, sem cepljen, torej mi morda sledi blažja oblika , vam pa hospitalizacija ne bo pripadala ker se ne boste hoteli cepiti in boste podpisovali neke neumne izjave s katerimi se boste odpovedali hospitalizaciji.. krepali boste kot muhe !

Logika tebi ne dela
Torej, če si prebolel, si cepljen, potem vendar nisi kužen, niti ne zboliš. Zakaj že si se cepil? Odvisnost od zdravil je huda reč 😀

nova
Uredništvo priporoča

Odpovem se takoj, kje podpišem?
Lahko me prideš okužit, kadarkoli, kjerkoli, sej sem po vseh protestih.
Na tvojo žalost ne bomo “krepali”, jaz tebe tudi mam rad.

Odpovem se takoj, kje podpišem?
Lahko me prideš okužit, kadarkoli, kjerkoli, sej sem po vseh protestih.
Na tvojo žalost ne bomo “krepali”, jaz tebe tudi mam rad.
[/quote]Pa kako te bo okužil, če se je cepil?
No smo prišli do tja, kjer že cepljeni ne verjamejo več v cepivo, le prestrašeni so. Ker so se cepili.

Logika tebi ne dela
Torej, če si prebolel, si cepljen, potem vendar nisi kužen, niti ne zboliš. Zakaj že si se cepil? Odvisnost od zdravil je huda reč 😀
[/quote]
Če bi jim logika delala, ne bi zagovarjali tega debilizma in fašizma, ki nima nobene logične veze z virusom.

folk kar skače od evforije, teršek pa ne počne drugega kot kupuje politične točke in “se maščuje” ker ni bil izvoljen…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Logika tebi ne dela
Torej, če si prebolel, si cepljen, potem vendar nisi kužen, niti ne zboliš. Zakaj že si se cepil? Odvisnost od zdravil je huda reč 😀
[/quote]
Cepljeni smo lahko prenašalci virusa vendar redko zbolimo pa še to v blagi obliki, ker zaščita ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to smo si na jasnem, ludi se že trese ker ve kaj ga čaka.

Tale Teršek nujno potrebuje pozornost. Manično. Škoda, ker se ne usmeri v kaj bolj pametnega.

Hahaha. Hahahaha.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kupuje jih z resnico, v nasprotju z ostalimi slinavcami, ki se posluzujejo vseh nemoralnih prijemov, kar jih je.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Cepljeni smo lahko prenašalci virusa vendar redko zbolimo pa še to v blagi obliki, ker zaščita ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to smo si na jasnem, ludi se že trese ker ve kaj ga čaka.
[/quote]

NIhče ni prenašalec domnevnega nikoli dokazane iluzije strahu /virus/

Ti povem po moje domače, niko se neče izvuč živ iz ovog života..phahaha
Jaz se ne tresem, to kaj živim je čudovito obdobje, lahk bi rekli zgodovinsko…

lp..RTM

Kupuje jih z resnico, v nasprotju z ostalimi slinavcami, ki se posluzujejo vseh nemoralnih prijemov, kar jih je.
[/quote]

resnica je kresnica… v vsakem primeru ga briga za vas ker samo kupuje politične točke inn kot užaljena pizda laja na državni zbor, ker ga je zavrnil…
kar se pa tiče toženja države pa upam da se debilčki zavedate, da to toži tudi vas in da bo tudi če pod kolosalnim mogoče uspe s tožbo štrafalo po žepih tudi vas.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Cepljeni smo lahko prenašalci virusa vendar redko zbolimo pa še to v blagi obliki, ker zaščita ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to smo si na jasnem, ludi se že trese ker ve kaj ga čaka.
[/quote]Evo. To sem želela slišat.
Še sami ne veste zakaj ste cepljeni. 😀

Eden redkih sposobnih in ta pravih. Občudujem ga! Naj mu rata, uspe vse česar se bo lotil. Ima vso moje spoštovanje

Če covid preboliš lahko umreš. Pri cepljenju ljudje ne umirajo, dobijo pa z njim več protiteles kot, če bi virus preboleli. Tako so varni pred okužbo in tudi potem ne prenašajo okužbe naprej.
Da nekdo toži državo zaradi preventivnih ukrepov (mask) je sila žalostno. Ljudje so se znašli v večletnih krivih postopkih in nadlegovanju, ki niti po koncu postopka ni bilo zaključeno, pa niso nikogar tožili. Ta gospod pa ne vem kaj bi rad. A ni slučajno ravno ta kandidiral na funkcijo ustavnega pa ni bil zbran? Če je odgovor da, je mogoče tudi to odgovor zakaj omenja sedaj neke tožbe za maske. Saj predmet psihologije imajo tudi na pravu in vsak ve kaj pomen prenos frustracij iz ene na drugo stvar.

Jaz bi se cepil in nosil masko tudi, če to od mene nihče ne bi zahteval. Ko sem prebolel covid potem dobil še eno pridruženo infekcijo sem imel 14 dni vročino, tudi 39 C, en večer sem že komaj dihal in sem jemal sapo, pa nimam nobenih bolezni in nisem star 50.


Ne vidiš in ne razumeš bistva. Ti bi se “rad” pa ti nihče tega ne preprečuje, mi ki se pa ne bi radi, nas pa silijo. Samo to je problem. Vsak naj bi imel pravico do odločitve kaj bi in kaj ne bi rad počel s svojim telesom, tu pa te možnosti mi nimamo

iš plačenik, iš……..

za mene je ta tip totalno zblojen. Vesel sem, da ni bil izvoljen na ustavno sodišče, tam bi delal samo škodo. Mislim, da strokovno ni dovolj usposobljen, se pa rine in samopropagira preko takih neumnosti. In seveda, ima ogromno obževalk na ta račun; sicer ne vem kaj na njem vidijo

za mene je ta tip totalno zblojen. Vesel sem, da ni bil izvoljen na ustavno sodišče, tam bi delal samo škodo. Mislim, da strokovno ni dovolj usposobljen, se pa rine in samopropagira preko takih neumnosti. In seveda, ima ogromno obževalk na ta račun; sicer ne vem kaj na njem vidijo
[/quote]Ne blodi.
Teršek je pameten in razgledan.
Zato nevaren.
Koliko se vidi iz tvojega komentarja.

Glede oboževalk je magnet, sploh ni mali je kar zlata sredina. Res s to brado je grozen. Prej je bil res lep.

Ne blodi.
Teršek je pameten in razgledan.
Zato nevaren.
Koliko se vidi iz tvojega komentarja.

Glede oboževalk je magnet, sploh ni mali je kar zlata sredina. Res s to brado je grozen. Prej je bil res lep.
[/quote]

ELDORADO

Kot običajno, spet lažeš. Včeraj teh besed ni bilo na televiziji.

Kot običajno, spet lažeš. Včeraj teh besed ni bilo na televiziji.
[/quote]

Kot običajno se ti sploh ne da najprej preveriti dejstev, preden blatiš druge.

LudiD
je kopiral del članka izpred nekaj dni (4.5.), dan prej je bil objavljen prispevek na TV, na to se nanaša ‘včeraj’.


To ti misliš, da po cepljenju ljudje ne umirajo, ker to pač ne obešajo na veliko zvon.
Tudi že par ur po cepljenju je kdo umrl, pri nas, da se razumemo.


Ne vidiš in ne razumeš bistva. Ti bi se “rad” pa ti nihče tega ne preprečuje, mi ki se pa ne bi radi, nas pa silijo. Samo to je problem. Vsak naj bi imel pravico do odločitve kaj bi in kaj ne bi rad počel s svojim telesom, tu pa te možnosti mi nimamo
[/quote]
To je res.
A dejstvo je, da egoističnih fašističnih p.r.a.s.c.e.v to ne zanima in jim ni mar.
Zato se bomo morali sami boriti za te pravice in ne tolerirati in ne popuščati izsiljevanju.

New Report

Close