Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Testiranje

Testiranje

Zivjo ali kdo ve ce je testiranje pri cityparku brezplacno? In pocakas na potrdilo? Hvala!!!

Vsa HAG testiranja so brezplačna, v vseh kontejnerjih in šotorih… In ja, dobiš pildek  najkasneje v roku 40 minut,  ker 20 minut traja, da je test opravljen pravilno; odvisno pa tudi od gneče. Tako da – kar pogumno in veselo na testiranje!

Odgovor na objavo uporabnika
vsa HAG testiranja po državi so zastonj, 04.12.2021 ob 10:18

Vsa HAG testiranja so brezplačna, v vseh kontejnerjih in šotorih… In ja, dobiš pildek  najkasneje v roku 40 minut,  ker 20 minut traja, da je test opravljen pravilno; odvisno pa tudi od gneče. Tako da – kar pogumno in veselo na testiranje!

Oziroma, nekateri imajo tako,  tisti koncesionarski v “kontejnerjih” – če predložiš kartico zdravstvenega zavarovanja, je zastonj, če ne, pa plačaš – cene pa baje med 7 in 10 EUR…

Pozanimaj se raje, kje je cepljenje. Cepivo je ucinkovito in varno.  Se bos vsake dva dni testiral, kot ovcka ?

v ponedeljek imam odvzem krvi v UKCLJ-poliklinika. kje se lahko v bližini testiram, da me potem spustijo na odvzem krvi varnostniki pred bolnico.

Niso povsod brezplačni! Pozanimaj se!
Na Petrolu na Tivolski je plačljiv 7€
s kartico!

V Šenčurju pri Fabjanu je bil še prejšnji teden plačljiv (tudi za vse, ki plačujemo ZZ v Sloveniji) in sicer 7 €. Pred tem je bil 15 €.

Ampak včeraj pa BREZPLAČNO! So rekli, da zdaj po novem ni več plačljivo…

Odgovor na objavo uporabnika
Stella813, 04.12.2021 ob 10:46

Pozanimaj se raje, kje je cepljenje. Cepivo je ucinkovito in varno.  Se bos vsake dva dni testiral, kot ovcka ?

813 x se cepi. Pa še v glavo, če se da.

Se boš vsake tri mesece cepil kot ovčka?

Stella se boš vsake tri mesece cepila kot ovčka, hihihi.

A je dost  da pokazes da si testiran in negativen na mobitelu al more bit na papirju?

Mobitel plus osebni dokument je dost? Tnx

Odgovor na objavo uporabnika
Netestna, 05.12.2021 ob 10:31

A je dost  da pokazes da si testiran in negativen na mobitelu al more bit na papirju?

Mobitel plus osebni dokument je dost? Tnx

Poskeniraj si kodo – jaz uporabljam App. Stocard – za kartice – in ko mi oni s skenerjem poskenira, je zeleno in kljukica.  da ne maham s tistim papirjem tam naokoli. Ali pa pofotkaj kodo tako med “slike2 na telefonu, da se spodaj vidi z lista tudi tvoje ime in priimek, pa ti potem reče še za osebni dokument. Jaz tako vedno in nikoli problemov; sem pač poštena faca; je pa res, da vedno hodim, če že grem kam, vedno z veljavnim svojim negativnim testom – imam čisto vest.

    Hvala ti za izcrpen odgovor. Pozdrav

Cepljenje je nujno, ce hocemo priti v normalo. Ne bojte se cepiva, bojte se korone, ki vas lahko spravi v bolnico ali iz vas naredi senco samega sebe.

Vse v e-obliki. V e-zvem.

 

New Report

Close