Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Testiranje na 24 ur med tem tednom?

Testiranje na 24 ur med tem tednom?

Kaj če mam test od včeraj, se moram danes testirati za delo jutri? Je med tednom tudi na 24 ur?

ne, med tednom ima dan petindvajset ur  in pol.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 27.12.2021 ob 18:40

ne, med tednom ima dan petindvajset ur  in pol.

 

Jaka ti fora.

Lahko bi bilo med tednom spet na dva dni, ker je bilo rečeno, da na 24 ur le med prazniki.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Delavci, 27.12.2021 ob 18:46

Jaka ti fora.

Lahko bi bilo med tednom spet na dva dni, ker je bilo rečeno, da na 24 ur le med prazniki.

 

in vendar ni tako!

Tu gor je nekdo napisal, da so testiranja očitno zdaj bolj dobičkonosna od cepljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 27.12.2021 ob 18:53

Tu gor je nekdo napisal, da so testiranja očitno zdaj bolj dobičkonosna od cepljenja.

Pa na palčkah je Uran.

Odgovor na objavo uporabnika
Delavci, 27.12.2021 ob 18:37

Kaj če mam test od včeraj, se moram danes testirati za delo jutri? Je med tednom tudi na 24 ur?

če si ga naredila danes  ob  npr. 7ih zjutraj, ti velja jutri do 7ih – greš toliko prej v službo,  in ti velja dva dneva.

Če se ti služba prične ob 9ih, narediš test ob 8:20 in ti velja do naslednjega dne 8:20, ko si pa lepo že na delovnem mestu.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 27.12.2021 ob 18:58

Pa na palčkah je Uran.

Je to sarkazem?

Samo pri nas imamo tako skropucalo od odlokov in samo pri nas so sposobni en odlok spremenit v 3 dneh 3x. Kdo pri hudiču sledi tem jajcem. Še tisti ki bi radi, jim ne znese.

Kakor jaz razumem je samotestiranje za službo, šolo še kar na 48 ur. Za uporabnike storitev je hitri test veljaven samo 24 ur. Pa posebnosti so okrog praznikov. Teh pa ne vem.

a niso 5g antene pa čipi?

Pa četudi so dobičkonosna – neokuženost naj bo pogoj za gibanje v javnosti. Vseh.

Odgovor na objavo uporabnika
če ne funkcionira A ali B naj pa C, 27.12.2021 ob 19:59

Pa četudi so dobičkonosna – neokuženost naj bo pogoj za gibanje v javnosti. Vseh.

Res je vseh.

Ne pa da cepljeni zbolijo in širijo virus in prikrivajo okužbo. Niti se ne testirajo, niti so izolirani.

Odgovor na objavo uporabnika
Lastovka258, 27.12.2021 ob 20:47

Res je vseh.

Ne pa da cepljeni zbolijo in širijo virus in prikrivajo okužbo. Niti se ne testirajo, niti so izolirani.

 

Najbrž ne vsi. V glavnem pa hodijo povsod, se ne pazijo. So veliko bolj nevarni od necepljenih. Ti drugi se morajo na dva dni  / sedaj menda na 24 ur?/ testirat. Ne poznam nobenega cepljenega, ki bi se v 6 mesecih vsaj enkrat testiral. Precej jih zboli. Huje je to, ker prenašajo okužbe!

 

Com vprašaš?  V Indiji folk ne hodi ven že dve leti no, pri nas pa, orto ekstra …

Odgovor na objavo uporabnika
cepljeni so katastrofa, 27.12.2021 ob 20:52

 

Najbrž ne vsi. V glavnem pa hodijo povsod, se ne pazijo. So veliko bolj nevarni od necepljenih. Ti drugi se morajo na dva dni  / sedaj menda na 24 ur?/ testirat. Ne poznam nobenega cepljenega, ki bi se v 6 mesecih vsaj enkrat testiral. Precej jih zboli. Huje je to, ker prenašajo okužbe!

 

Da, od karakterjev ljudi. 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 27.12.2021 ob 19:09

Samo pri nas imamo tako skropucalo od odlokov in samo pri nas so sposobni en odlok spremenit v 3 dneh 3x. Kdo pri hudiču sledi tem jajcem. Še tisti ki bi radi, jim ne znese.

Kakor jaz razumem je samotestiranje za službo, šolo še kar na 48 ur. Za uporabnike storitev je hitri test veljaven samo 24 ur. Pa posebnosti so okrog praznikov. Teh pa ne vem.

kaj je “skrOpucalo”?

še malo (par tednov) pa bo narejenih 12 miljonov testiranj. Zdaj pa računaj.

@grenivka

še malo (par tednov) pa bo narejenih 12 miljonov testiranj. Zdaj pa računaj.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a148, 27.12.2021 ob 21:18

@grenivka

še malo (par tednov) pa bo narejenih 12 miljonov testiranj. Zdaj pa računaj.

A ti si napisal a ne? 😃 Vem da sem to nekje prebrala ne dolgo nazaj. Ja vse je denar, ampak ,”na drugo stran” ga ne bodo odnesli.

Daj ne nakladaj. Jaz sem prebolevnik, 2x cepljen, pa sem se testiral vsaj 10x v zadnjih dveh mesecih. tudi 3x s PCR testom, pa nisem imel bližnjega stika z okuženimi.

V kar nekaj podjetjih tudi zahtevajo ali pa zgolj omogočajo testiranje ali samotestiranje zaposlenih s hitrimi testi.

So pa v tej zmedi takšna in drugačna podjetja in takšni in drugačni posamezniki. Da je ekstremov še več, je največja odgovornost s strani sedanje vlade, saj z ukrepi v zadnjem hipu in razdvajanem ljudi, samo še pripomore k še slabši situaciji.

New Report

Close