Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek testiranje za nastanitev

testiranje za nastanitev

ali je povsod treba se testirat, če hočeš kje prespat?

Jaz bi šla ne bom pa tem kretenom, ki nas izsiljujejo s testi in cepljenem nasedla, ker samo služijo na ta račun in nas diskriminirajo.

Tudi jaz sem imel možnost subvencioniranega vikend paketa v hotelu. Pa sem ravno zaradi fašističnih ukrepov odklonil in ne bi šel niti, če bi bilo zastonj.
Naj se jebejo s svojim izsiljevalskim fašizmom in le, če se bomo množično uprli, bo ta fašizem propadel.

Pri nas oddajamo in res ne vem, zakaj bi sprejemali tiste, ki niso testirani, preboleli ali cepljeni. Ker s tem ogrožamo sebe in vse ostale goste v nastanitvi.

 

nova
Uredništvo priporoča

˝Pri nas oddajamo in res ne vem, zakaj bi sprejemali tiste, ki niso testirani, preboleli ali cepljeni. Ker s tem ogrožamo sebe in vse ostale goste v nastanitvi.˝

Od česa ste pa ogroženi…edino kar vas ogroža je lasten strah!!!! Strah ki vam ga mediji, politika…vcepljajo vsa dan znova in znova…osvobodite se strahu in boste vi in mi živeli normalno.

˝Pri nas oddajamo in res ne vem, zakaj bi sprejemali tiste, ki niso testirani, preboleli ali cepljeni. Ker s tem ogrožamo sebe in vse ostale goste v nastanitvi.˝

 

HAHAHAHAHAAAA h vam niti podrazano ne bi prišla ker vidim kako ste naivni in in verjamete politiki in medijem ovce 🙂

Covid sploh ne obstaja to je navadna gripa COVID je samo za izsiljevanje in pranje možganov takim kot ste vi

podpis:

HAHAHAHAHAAAA h vam niti podrazano ne bi prišla ker vidim kako ste naivni in in verjamete politiki in medijem ovce 🙂

Covid sploh ne obstaja to je navadna gripa COVID je samo za izsiljevanje in pranje možganov takim kot ste vi

Ravno spremljam (na srečo bolj od daleč) gospo pri 62 letih, ki se v bolnici bojuje s korono. In ta teden so informacije prvič dobre. Gospa je bila pred tem v dobri kondiciji in kolikor je meni zano brez pridruženih bolezni. In zboleli so vsi doma.

 

kakšna budala 😀

bojuje s korono?

Ali odkar je izbruhnila “KORONA” sploh obstaja še kakšna druga bolezen? Za vse ko kdo zboli rečejo da je korona.

poznam ljudi, ki so jim bili pripravljeni plačat, če se strinjajo da rečejo ja je oseba umrla zaradi covida

Pri nas oddajamo in res ne vem, zakaj bi sprejemali tiste, ki niso testirani, preboleli ali cepljeni. Ker s tem ogrožamo sebe in vse ostale goste v nastanitvi.

 

Welp, tisti, ki se niso okužili, očitno bolj znajo paziti na čistočo od prebolevnikov.

A lahko še napišeš kdo ste to vi, da vemo kam nikoli ne bomo prišli… se zavedate kaj delate: tole kar se zdaj dogaja je obtoževanje vseh ljudi,da so bolni, prenašalci bolezni – na pamet, brez dokazov… ti politika medicina vse ljudi obravnavate kot bolne – šele ko vam – pazi z vašimi izbranimi metodami, ki niso niti strokovno zanesljive in potrjene – dokažejo,da si zdravi  pa jim vi dodelite pravice svobode… je tebi jasno kam to gre…

potlej če pa izhajaš iz takega glupega prepričanja kot pišeš – me zanima,. če ti gostu najprej pokažeš svoj negativen test vsaka dva dni, potrdilo o cepljenju, prebolelosti… ker če ne, potem ti ogrožaš njih vse… imaš otroke – so tudi oni testirani in cepljeni po tej tvoji glupi logiki, ker če ne oni tudi ogrožajo vse naokoli… ti je jasno kako neumno in grozljivo razmišljaš…

ogrožanje je da nekdo bolan hodi namenoma naokoli, da pljuva, hrka itd. v ljudi, da širi katerokoli bolezen naokoli namenoma… to je ogrožanje… to se strinjam, da je za obsojati

da pa ti zdrave ljudi obtožuješ širjenja bolezni – to je pa bolno – in tukaj si bolna ti v glavi…

še 2019 če bi prišli k zdravniku in mu rekli, da nimamo nobenih simptomov, da smo popolnoma zdravi, ampak da  smo prišli, ker smo okuženi z grozno boleznijo zaradi katere bo svet obstal – bi nas ta dohtar  upravičeno označil za hipohondra in da mu krademo čas, kaj se pa danes dogaja – danes nas pa ta medicina v to prepričuje, da smo v bistvu si bolni – čeprav zdravi in da širimo okoli bolezen… a se vam je vsem spipalo??? in kako naj ljudje taki medicini še zaupajo????

“Pri nas oddajamo in res ne vem, zakaj bi sprejemali tiste, ki niso testirani, preboleli ali cepljeni. Ker s tem ogrožamo sebe in vse ostale goste v nastanitvi.”

Povej, kdo si, da res nikoli ne pridemo k vam. Ostanite med štirimi stenami, prosim, in se ne ukvarjajte s turizmom, če v gostih, ob 300 okužbah v celi Sloveniji, vidite samo bolezen.

 

 

Čisto razumljivo in zelo logično, da boš moral pokazat lastniku apartmaja potrdilo.

V primeru, da pride do okužbe, bo to v medijih novica št. 1. Tega si noben ne želi…

“Čisto razumljivo in zelo logično, da boš moral pokazat lastniku apartmaja potrdilo.

V primeru, da pride do okužbe, bo to v medijih novica št. 1. Tega si noben ne želi…”

 

KAKŠNEGA IZBRUHA???? NISI ŠE DOUMEL/A DA VIRUSA NI!

NE OBSTAJA!!!!

V TO VERJAMEJO SAMO OVCE

1. ne vpij.

2. virus obstaja, saj sem imela 4 obolele v hiši. Tako ne rabim nobenega prepričevanja o tem, saj sem doživela praktični prikaz te bolezni v 4 različnih verzijah. Še po 2 mesecih je eden od njih v zelo slabem stanju.

3. zaradi covid izkušnje absolutno podpiram, da se pokaže potrdilo.

@gladka: jaz se strinjam da virus je – izkušnje imamo z različnim prebolevanjem do najhujših izidov – a zdrav razume je treba tukaj ohranjati – obravnavanje ljudi vseh kot bolne vsekakor ni pravi način. Sama trdim, da je medicina s covidom ogroooooomno izgubila na kakovosti pregledov vseh pacientov, spremljanja vseh bolnikov vključno s covidnimi, strokovnost je izjemnooooo padla.

Treba se je obnašati odgovorno, spoštljivo, a to ne pomeni zapiranja folka, omejevanja pravic, še posebej ne z neumnimi in nesmiselnimi ukrepi kot se jih gredo politika in politični dohtarji.

Tebe vprašam če podpiraš to nasilje in omejevanje pravic sedaj – zakaj tega nisi počela za gripo -, veš tudi za gripo ljudje umirajo in so že umirali, kaj veš, mogoče si nevede ti kdaj koga okužila z virusom gripe, pa je doživel zaradi tebe težji potek bolezni, bog ne daj celo izgubil boj – čisto mogoče je… pa očitno se zaradi tega nisi sekirala…  če koga okužiš in da so tudi za gripami različni poteki bolezni. To je vrhunsko dvolično sedaj.

Vem za primere, ko je bil pacient s težjim potekom v bolnišnici, umrl zaradi bakterijske okužbe, ki jo je staknil v bolnici, pa se dohtarjem ni dalo niti ugotoviti katero bakterijo ima, s čem so ga oni tam okužili… v statistiki je med covidnimi žrtvami

pa ne pozabimo mnogih, ki so žal preminili po posledicah cepljenja, a naši strokovnjaki o tem ne govorijo…

gnil je postal ta svet in gnila je postala predvsem medicina s takšnim obnašanjem. Svetla izjema so redki zdravniki. med njimi tudi tisti iz iniciative slo zdravnikov… poslušala zadnjič zdravnico – ki je jasno povedala – diagnoza  in karantena se ne postavlja po pcr testu postavi jo stroka po pregledu pacienta upoštevajoč vso diagnostiko… kaj pa naša  recimo temu politična medicina dela – nobenega okuženega ne pregleda. Očitno jim je bolj malo mar za zdravje.

Nisem vedela, da obstaja med človekovimi pravicami tudi pravica do dopusta.

Nasilje in omejevanje pravic? Pa saj niste resni. V enem stavku zapišete spoštljivost in odgovornost in v naslednjem trenutku sami sebe demantirate s pretirano kritičnim izrazoslovjem in obtoževanjem.

Vzbujanje slabe vesti na tem mestu ni potrebno. S takimi izjavami, da sem lahko kdaj v preteklosti komu prenesla bolezen in povzročila smrt, pa največ poveste o samem sebi.

Še enkrat povem, tudi iz lastne izkušnje, da niti slučajno ne moremo enačiti ali primerjati covida z gripo.

Ob takih zapisih se mi vse bolj potrjuje, da ravno tisti, ki se imajo za zdravorazumske, to niti v enem delčku niso.

Kolikor razumem, morate imeti negativne teste v primeru inšpekcije. Meni, ki oddajam, nič ne kažete izvidov. V primeru nadzora, pa nosite stroške kazni vi.  Tako  da kar se mene tiče, ne rabite testa, kar pridite. 🙂

Nobenemu lastniku apartmajev ali zaposlenemu v hotelu ali gostilni ni potrebno po nobenem zakonu ali odloku pokazat dokazilo. Pokazat ga je potrebno edino inšpektorju, če ravno to hoče. Če bivaš za poslovni namen pa še to ne.

Je pa zanimivo kako si eni najemodajalci predstavljajo, da so nad zakoni. So tožilec, sodnik in rabelj v eni osebi.

Tale korona je tko kot bi ženi pred fu kom vsak dan moral pokazati negativen test testiranja na AIDS.

Na koncu rečeš je bi se ,ostanem raje v domačih krogih ali pa rečeš raje si ga mečem na roke.

Nobeden me ne bo je bal v glavo ,ker je to moja odločitev.

New Report

Close