Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Težave

Težave

Preljubi prebivalci naše velegmajne…. po nekaj dneh odsotnosti, se danes le prikopljem do PC – a in evo.. šus v glavo…. Madonca, ste pridni. Ampak, ker so se pojavile neke čudne teme, pa ker je bilo opaziti nekaj skritih namigov… da sem mogoč tud jaz mel kej prste “vmes” :))) moram povedat, da se od petka nisme javljal v živo. Tolk, da ne bi meli kakšnih…. razsvetljenj.

No, jaz še zmeri ostajam… sicer malo bolj na izi, ker je cajt zadnje čase moj gospodar, ampak, sem z dušo tuki. Preljubo prbivalstvo… lepo se mejte pa en lep dan, sploh pa dobro jutro…. predvsem starim prebivalcem…. starim borcem :)))

Jani

He, he, nič kriv. Le pogrešan si bil !
lepo in zadovoljno jutro ti pošljem preko neta!

zajček

Huh, to pa prov paše 🙂 bit pogrešan 🙂 … no sej ste bli vi tud… Zajček 😉 pa ostali…

Tud teb eno lepo jutro in še lepši dan!

Jani

A ti dam lahko eskimskega ?

Ja … lahko 🙂 jest sicer te scene ne obvladam… ampak.. na enga ta Gorenjskega :)))))))) cmoka!

Jani

Pa je ta gorenjski taprav ? Da ni saj veš , preveč skop ??

Na eskimskega:
0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*0*

Hehehehehe, če je že bolj skop :))) je pa tolk bolj vroč 🙂

:))))

Jani

To je boljše, res, ti verjamem !!
Moji so eskimski ( po mucinem nauku) ampak so tud vroči!! :))

Bo že držal… če Muca tko reče 🙂 jest ji verjamem… Teb pa tud… sej si me v to da ti je verjeti… že prepričala 🙂

Lep dan!

Jani

YEESS!
Končno !
Točno, zdaj se spomnim kje in kdaj, sem te prepričala :))

Oj , stari rdečko 😉
Tebe ni nihče osumil ! Se pa vsake toliko najde kaka mona , ki se dela pametna , ma se mi zdi , da ni vredno niti pljuniti na to !
Saj veš – psi lajajo , karavana gre dalje !

to pravi lisička , ki je bila tudi omenjena kot dolgočasna – pa saj je res , he , he

Ma, bemti sveca i svega, što mi lazi i gazi po
ovome svijetu!

Zdaj me pa že tako ihta jezi, da bom pa res čisto pošizila. Trudim se in trudim, in trudim, in trudim, in trudim, dotrudim pa eno samo ………. piškavo ………. pa p ……… m …………. bemti………. e, e, eeeeeeeeee, aha, jaaaaaaaaaa, zdaj mi je spet prišlo tam, kjer se mi je prej ustavilo…….. ajd gremo fiksat naprej ……… aha, tako …………. aha, ja . …………. dotrudim se, da smo d o l g o č a s n i ………. dooooollllllllllgoooooooooočasssssssssniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Ja, kdo pa ni dolgočasen????????? Hitro na plano tisti, ki niste dolgočasni!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne samo dolgočasni , zgleda , da tudi aghatni , kaj , Marič 😉

lisička vse prizna , zdaj so taki časi , spring is in the air , la , la ….

Ja, tale naša karavana pa prov lepo potuje dalje. Prijateljica stara, lep dan… sem prepričan, da danes nimate več same megle tam, v vašem koncu 🙂

Jani

Jej, jej, jej, lisička moja draga, moja aghatnost
je tako opazna, da se sama sebi smilim. Jaz sem
aghatna že gori za desnim ušesom. Pravkar sem
imela en telefonski razgovor in povem ti, da sva
se s sogovornikom tako nasmejala, kar po telefonu,
da me je vprašal, če me še lahko pokliče, da se bova
še malo smejala. In moj odgovor … kej meniš, kakšen je bil! “Gospod, lahko pokličete kadarkoli, je pa še druga možnost: ne odložite slušalke zdaj, smejva se do 15. ure!” Da mi samo dano, da ga slišiš!!! Mislim, da mi bo njego smeh cel dan odzvanjal v ušesu!! Zato vidiš, je moja aghatnost dobila pravo mesto!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , mislim , lahko bi mi rekel samo “prijateljica” , bi bilo že čisto cool 😉

lisička je vse , samo stara NE

Seveda prijateljica!

Na stare dni! :):):)

Jani

Da ne bo nesporazuma, šlo je za smučarske nasvete!

Aha…..

No, ja….

Ja, a ne?

Dobro jutro… Zajček :))

Jani

Ja.

Dobro jutro…Jani 🙂

Zajček

Hja , a imata vidva težave z besednim zakladom ;)))

lisička bi mal bolj na dolgo

Ja!

???

New Report

Close