Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Težave s partnerjem in sanje

Težave s partnerjem in sanje

Cao. S partnerjem sma imela kakšna dva meseca nazaj krizo v zakonu. Skupaj sva že 7 let, neporočena. Oba okoli 30. Zadnje tedne pa se je najin odnos precej izboljšal, partner je ljubeč, vidi prihodnost z mano, se razumeva, vse ok. Problem pa je da ima že od prej od najine krize na snapchatu dodano punco, ki jo ima na prvem mestu. Mlajša generacija bo razumela alora.Torej pomeni da se večkrat pošiljata snape in se pogovarjata.Danes sem imela take grozne sanje, da me je pustil da je bil z njo, njo sem v živo videla v sanjah, ker vem katera punca je, nočna mora uglaunem. Danes sem brez volje, saj so sanje bile tako žive, da so Me cisto znervirale. Me zanima koliko daste vi na sanje, ali verjamete pomen sanj, kaj sploh to pomeni, ali je v mojem primeru lahko povezano z resničnostjo glede na dogodke v mojem primeru. Hvala za vsak komentar, hejterji pa preskocite😁lep sončen dan vam želim😁

Kaj neki pa odrasel moški 30 let star počne na snapchatu z neko frajlo?

V ozadju je neka potreba ali pa neko pomanjkanje ZAVEDANJA in DISCIPLINE.

tip NIMA ponosa.

Tip nima INTEGRITETE

tip nima CILJEV

Tip ni ALFA

Tipu je dolgčas

Tip se AFNA namesto da bi delal.

In tip trigira tebe NAMESTO da bi te pomirjal.

🚩🚩🚩

Dvigni PRIČAKOVANJA.

Hiša, beljenje, pranje avta, družinska kosila, seks, maraton v roku 1 leta, opustitev kajenja, pitja… izboljšan odnos do sveta, živali in Boga. Punca, zategni uzde ker te sanje so bile zadnji alarm pred resno srčno poškodbo.

Sem tudi sama še enkrat preverila, ali gre za 30. ali 13. letnika. Preberi zgornji post in ga resno upoštevaj.

Točno to.

Dolgočasna si mu. Biološko se zahvali babicam.

Tip ne ve kdaj ovuliraš on rabi napotke. Začnita proces da ti zanosiš. Da se on spuca čikov in cukra. Da se ti spucaš hormonov in blokerjev. Potem naj uredi okolico in napolni bančne račune. DAJ MU DELO. če pa noče delat je pa luzer.

Gotovo je med vama če tip ne bo delal za 2. Pač nismo enaki. Jaz to priznam kot MOŠKI.

Če bo on delal zgolj 8 ur in pomil posodo vama bo vsako stanovanje in vsaka hiša PROPADLA.

Jas sem prejšnji teden zamenjal pralni stroj CEPRAV JE stari še deloval. Zakaj. Da ga kupim, pripeljem, naštudiram, starega prodam, priklopim, naučim ostale člane, etc. To traja. Razumeš?

Sanje so lahko tudi preroške. Jaz sem večkrat sanjala o smrti človeka, ki je čez par dni res umrl. Vsekakor ga opazuj, ker je velika verjetnost da te vara.Kaj se ima za dogovarjati z drugo ? Jaz ga brcnem nekam

Ne rabiš sanj.

Na snapcatu ima dodano drugo.Halooo,na snapchatu.Če bi imel z njo stvari razčiščene,ji nebi pisal po snapcatu

Ce je ne izbrise iz snapa, ga pusti.

pa nisem 13 ampak 30.

to je NESPISTOVANJE

Sanje lahko predstavljajo tvoje strahove ali imajo pomen. V prvem primeru je jasno, da si prestrašena, da te bo zapustil zaradi nje. Ti je tega treba?!

Če imajo pomen je pa druga stvar, to ti noben ne more povedati. Ti pa lahko pove tvoja intuicija!

Vajin odnos mora biti tako odprt, da o tem lahko načneš temo.

Neporočena sta imela krizo v zakonu.

hahahaha

Odgovor na objavo uporabnika
ina200, 27.08.2023 ob 11:45

Cao. S partnerjem sma imela kakšna dva meseca nazaj krizo v zakonu. Skupaj sva že 7 let, neporočena. Oba okoli 30. Zadnje tedne pa se je najin odnos precej izboljšal, partner je ljubeč, vidi prihodnost z mano, se razumeva, vse ok. Problem pa je da ima že od prej od najine krize na snapchatu dodano punco, ki jo ima na prvem mestu. Mlajša generacija bo razumela alora.Torej pomeni da se večkrat pošiljata snape in se pogovarjata.Danes sem imela take grozne sanje, da me je pustil da je bil z njo, njo sem v živo videla v sanjah, ker vem katera punca je, nočna mora uglaunem. Danes sem brez volje, saj so sanje bile tako žive, da so Me cisto znervirale. Me zanima koliko daste vi na sanje, ali verjamete pomen sanj, kaj sploh to pomeni, ali je v mojem primeru lahko povezano z resničnostjo glede na dogodke v mojem primeru. Hvala za vsak komentar, hejterji pa preskocite😁lep sončen dan vam želim😁

NO..ker veš katera in kakšna je ta punca imaš to ves čas v mislih in predeluješ..zato po mojem te sanje.

Ampak jaz bi ga postavila na realna tla.Če sta vidva skupaj nima kaj imet še na snapchatu eno ..ki verjetno ni kar ena . Ljudje božji ko se to začne a ne znate prekinit veze?Zakaj vztrajat?

Vedno boš v strahu in dvomih kaj se dogaja z njima..Zame 7let ali 20 samo še adijo..

Že to,da jo ima na snapu je alarm prve stopnje

New Report

Close