Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Težka situacija

Težka situacija

Živjo. Ali se je kdo znašel v podobni situaciji. Trenutno še nisem nobenemu bližnjemu zaupala. S fantom sva leta skupaj. Nikoli nisva imela takšnih težav, da bi se razšla. So bilo prepiri, ampak sva hitro rešila zadeve. Zadnje leto sva delala na otroku. Zdaj mi je zaupal, da je spoznal neko žensko. Jaz sem pa tri dni za tem ugotovila, da sem zdaj noseča. Sploh nevem, kaj da naredim. Jaz sem odločena, da imam otroka. Sem situirana, tudi službo imam solidno. Nisem več najmlajša. Ne vem pa kaj narediti. Kaj bodo rekli domači in znanci.

Brigajo te znanci, odločitev je tvoja in sposobna si vzgajati otroka, samostojna si.

Obdrži otroka in ga vzgajaj sama. Uspelo ti bo. Če imaš kakšno pomoč mame, prijateljice, sestre, ki bo lahko kakšen dan vskočila za kakšno uro, si zmagala.

Povedat mu moraš!

Potem pa…kar bo, bo

Kot praviš, da zmoreš sama…leta tečejo…

Obdrži. Tvoje telo, tvoja odločitev.

Kaj bodo rekli? Naj kar rečejo, tudi oni niso brez greha

Ne oziraj se na druge, zivljenje je tvoje.

Zakaj pa nista cerkveno poročena?

Itak, da boš imela otroka…kaj te za druge briga, dejca pa odpikaj.

Seveda obdrži otroka, saj ni nič kriv.

Hvala za takšno moralno podporo.

Na tvojem mestu bi otročka vsekakor obdržala!.

Kaj mislijo drugi pa res ni pomembno!

Predstavljaj si sebe pri 85ih in kaj meniš?

Ti bo takrat bolj pomemben ta lasten otrok ali to, kako so ti morda nekaj čudnih pogledov namenili pred xy leti?

 

Ne, mi ne bo pomemebno.

Obdrzi otroka in ne pusti se tipu zmanipulirat, da bi kje prekinila nosecnost.

Kar lepo seznam imen naredi, pazi nase in to je to. 💛😊 Pa če bi bilo ponesreči, bi ti isto napisala, glede na to da sta kao delala na tem, je pa no-brainer in naj se “partner” sprijazni, če se še ni.

Nisem še nekako najbolje. Zadnje dni slabše spim. Še vedno nevem, kaj bi naredila. Skrbi me najbolj, ker pri družini ne bom deležna celotne podpore. Ne vem ali bi šla lahko čez to. Vem, da sem dovolj stara, ampak nisem dovolj samozavestna in pogumna.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.02.2024 ob 21:10

Zakaj pa nista cerkveno poročena?

to tebe nima kej brigat! sramota na tem forumu si…

 

Otrok je tudi njegov, upoštevaj tudi njegovo mnenje. Ne bodi egoistična, ker si pač želiš otroka.

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana631, 07.02.2024 ob 02:10

Nisem še nekako najbolje. Zadnje dni slabše spim. Še vedno nevem, kaj bi naredila. Skrbi me najbolj, ker pri družini ne bom deležna celotne podpore. Ne vem ali bi šla lahko čez to. Vem, da sem dovolj stara, ampak nisem dovolj samozavestna in pogumna.

dej no dej, ko bo prišel otrok bodo vsi navdušeni. v končni fazi se lahko tudi oče otroka premisli in bo želel biti s teboj. pa četudi ne, praviš, da si situairana, imaš streho nad glavo. Otrok ti bo dal neverjetno moč in sposobnost, da vodiš svoje življenje.

Draga avtorica, nisi ti varala. On je spoznal drugo, se pravi, se je naveličal.

V našem sistemu mamice samohranilke čisto dobro prosperirajo. Kot sama pišeš, si zaposlena, imaš tudi primarno družino, ko bo gotovo v pomoč. Seveda si prestrašena sedaj, a boš šla čez to, boš videla.

Meni se zdiš zelo pogumna. Želim ti zdravo nosečnost in lepega otročka. Veliko nas je bilo v tvoji situaciji, vse smo zvozile. Otrok je sreča, ne problem. Tvoj partner je pa smet.

Pravi, da želi da otroka obdrživa in, da bo dober oče. To je tako dvoumno. Zdaj želi ostati z menoj, hkrati pa ne želi prekinit stika z njo. Sploh ne razumem. Meni to ni ne gre skupaj.

Skoda, da tvoj stari ni nabuhal tvoje matere…mogoce bi potem bil en kreten manj!

 

Kdo ti je kriv, ce nisi pismen?

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana725, 04.02.2024 ob 19:42

Živjo. Ali se je kdo znašel v podobni situaciji. Trenutno še nisem nobenemu bližnjemu zaupala. S fantom sva leta skupaj. Nikoli nisva imela takšnih težav, da bi se razšla. So bilo prepiri, ampak sva hitro rešila zadeve. Zadnje leto sva delala na otroku. Zdaj mi je zaupal, da je spoznal neko žensko. Jaz sem pa tri dni za tem ugotovila, da sem zdaj noseča. Sploh nevem, kaj da naredim. Jaz sem odločena, da imam otroka. Sem situirana, tudi službo imam solidno. Nisem več najmlajša. Ne vem pa kaj narediti. Kaj bodo rekli domači in znanci.

Otroka obdrži ..če misliš kaj drugače ti bo žal..nekoč.

NJEMU PA ITAK POVEJ..

Ok, delala sta na otroku in ga naredila. Vmes je on nekoga spoznal,  torej adijo kar se njega tice.

Sama si ostala in sama se odloci kako bos z otrokom.

Ce se zgodi, da ga kasneje ne bos mogla ineti, bos s svojimi tezavami in praznino ostala sama.

Nikjer ne bo ne druzine in ne prijateljev. Dobro premisli, da ne bos obzalovala.

Odgovor na objavo uporabnika
Biiič, 04.02.2024 ob 19:47

Namesto psa ali zajca si si šla nafukat otroka, zato da boš srečna!

Preden gre, upam, da te še premlati!

 

Pa kaj je s teboj? Zanalašč to govoriš ali res verjameš, da je zako prav? V vsakem primeru bi bilo potrebno nabutat take, ko si ti.

Kaj pa bi to spremenilo 🤔

Res si idiot.

New Report

Close