Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek THE Chippendales v Hali Tivoli…

THE Chippendales v Hali Tivoli…

ja, punce, greste al ne… no za skomine vzbujat, evo vam eno slikco z njihovega prvega nastopa… ma so malo še čudni pa… so se kar uredu zrihtal a ne :))))

Naš SončeK z naše kletke vabi vas pupe to gledat,ena naša druga Trilči,pa kar nas kletkaše žica,da naredimo ta show zanje.kak ste pa vi tu nastrojeni ta take štose?
Sp

Fulllllll doooooooooobeerrrrrrrrrr vse
sprejmemo, kar nam je podarjeno !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja , Jani , letos še unih v Perlo nisem šla gledat , ampak za tele lepotce bi se pa potrudila , če bi prišli sem k nam na turnejo , hehe …. real life performance … 😉

Niki ne mara pretirano suhih 😉

Bolj ko so sprevrženi – bolj smo ZA :)))

čau Pervertito *

Ma si z naših krajev,a ne?
Spodi v naši gajbi je tud ena tvoja rojakinja,pa se ful štekamo!
Sp
Lepa bodi Nikitka!

Ja , vem da je una rožica moja someščanka , pa tudi kofe sva že pili ukop 🙂
A ti si tudi naš ?

Fajn bodi , Pervy 😉

Sem,ampak ne z vajinega mesta.malo višje seže pogled…
Sp

važna je masa a ne :))))))))))))

Jani, ti pa si lump, ker vasim puncam ne privoscis užitka in jim meces pesek v oci…no saj se hecam…lump si in pika!!! Ampak “najlepši striptizerji sveta” pa znajo malo bolje pokazati svoje čare, veš to???

Lep dan vsem skupaj in naj vam soncek ne nagaja prevec;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prijatelj se malo paseva po sosednji gmajnici, ja lepo je tule…nekam spokojno in tiho…kjeeeee steeee vsiiii???

Cmoka na lička in pokazite se…pa tudi vi kaj k nam v našo kletkico priskakljajte, vas imamo radi vse!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojla sonček :))) no viš, k je tam tuki skačemo na vašo stran pa obratno… ja … naši so zde fino zuni nekje, se matrajo z sončkom pa lepim vremenom, nam pa ostaja… forum 🙂

pozdravljena na tej strani SončeK in še z moje strani lep popoldan!

Jani

:))))))))))))))) vem, samo k človek slučajno naleti na tako slikco, pa k se sprehaja po vašem forumu, dobi pa idejo in rezultat te ideje je… tale tema :))))

ja kaj čmo… lumpi smo ja :))))

yap , čau sonči …pa cmoka :)))))))
in mirne dni :))))))) !

No, čakite no , men se ne zdijo tko slabi :)))))))))))))))

hahahahahahahahahaha :))))))))))))))))))))))))

yeeeeeeeeeeeeees zajček… to!! To!!! :))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zajček se lepo nasmehne , objame Janija , zavihti culo na rame in gre po gozdu naprej..

Jani obstane ves presenečen in strmi za odhajajočim zajčkom, brez moči, da bi mu zaklical nasvidenje, ali vsaj pomahal v slovo…. :)))))

…ker on ve , da se zajček vedno vrne…..

New Report

Close