Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The day after…

The day after…

Ja, ja, ja, živino ja, jaz sem bila danes dopoldan
skoraj dve uri tam, na paši, nekje na trati, in pod
macesni. In potem sem dobila obiske. In ostala
je neprebrana skripta, izpit pa čez par dni. Kaj zdaj?

Ja, pismo rosno, učit se grem ane? Si me pa
nasmejala, moja zajčica zlata, res nasmejala. Zdaj
bom pazila, res bom pazila, kako bom povedala, da
ogrevam hišo, da sem zakurila v peč, da bo hiša
topla, da ne bo tebe strah, da sem zakurila hišo.
Ampak, mi tako pravimo, ko gremo zakurit v peč,
rečemo: Grem še hišo zakurit! Ja, je pa res smešno,
kajne?

Torej, prijatelji moji dragi, ljubi, mili. Bodite veseli
nocoj, če se kaj snidete tu gori. Jaz se moram…. moram….. moram….. moram….. moram…. skenslati, ker če ne bo hudič (beri: vrag !!!!!), izpita ne bom naredila, pa kaj hudiča je to važno, saj je več dni kot klobas, ali ne ! Važno je, da sem spet našla tisto, kar sem izgubila. Oki doki, cmoki poki, zdaj pa res grem! Čauči, nočko, lučko ugasnit, ker bom jaz v postelji prebirala skripto in bom že na vrhu stopnišča, ko jo boste ugasnili!

Tkole. Zdaj pa čisto zares … ej, grem….. ne me ustavljat, res grem… tkole, samo še tole: ena lepa nočka in enega lepega cmočka!

Niobčka moja, ne pozabi odejice, da ne bo zeblo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

tole mi je všeč, če ne bo hudič, beri vrag hehe, hu, hu…
ja, bolje, da te pustimo, da se učiš v miru….
Muca vse lepo pozdravlja in mislim , da bo zadeva okoli njenega ponovnega prihoda, rešena v 14 dneh. No, dolga bo…vsem fantom lima cmoka, za dekleta pa ne vem aja pozdravčke, hehe…

zdej ne vem, če naj ugasnem lučko, ker nocoj dežura Saško pa če jo ugasnem ne bo nič videl…
Ugasni jo Saško ti malo kasneje, morda še kdo pride.

Mariči , lepo se uči ( samo ne mi zadremat vmes :))

Hi, Zajci, vesel sem, ko te srecam in si tako dobre volje.. Zelim, da si cimveckrat!

Hvala za mucine pozdrave, samo povej ji, da bi res ze bil cas, da se spet pojavi.. Jaz jo pogosto pogresam.. Hehe, kako je znala popestrit Tjavendan…
Mater in tisti njen Fadil, hod po sejmih, pa mu ne pade, da da bi kaksnega PC-aka kupil..

Kar pa se Maricinega branja skripte v postli tice, se bojim, da ne bo veliko prebrla.. Ce ima prevec toplo od kurjenja, bo spancek kmalu naredil svoje, hehe ..

Vse lepo in mirno noc vsem, ki ste ze pod odejo in tistim, ki slucajno se kasneje pokukate tu gor..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Evo, cestna zapora je bila ob desetih dvignjena, večina fntov se je že pognala proti Kozini, Fernetičem, Škofijam, da bodo svoje konjičke jutri navsezgodaj zjutraj raztovarjali v Anconi, Vidmu, Torinu, itd……ter se popoldan spet naloženi vračali proti domovini….In ko bodo doma svoje videli le še v posteljah, jim bojo gsm-i že brenčali z navodili kam za naslednji dan.

Ja, dostikrat se jezim nanje, a ni jim lahko.

Torej, jaz sem jim tu na uslugo do 6 ujutro IN LUČI NE UGASNEM.

Ti ki greste spat, lep spanec, ali če se vam še pred njim “kaj sladkega” pripeti, toliko bolje, :))))))))) drugače pa, uživajte jutrišnji dan.

Ko boste mlatili po radio urah, bo Saško komaj legel. Ufff, bo pasalo.

Mogoče se še kej preberemo, čau.

Slikovit opis tvojega nočnega življenja, saško. Kar narisala sem si tole sliko. Kakorkoli obrneva težka je tale njihova šoferska, km čez dan isto čez noč..utrujenost, osamljenost, skrbi…samo dolga bela ravna cesta …
Odločen , da ne ugasneš lučko, je pa ni treba :))
In ja, res bomo mlatili po urah zjutraj, ko boš ti legel. Privoščim ti kvaliteten spanec glede na to, da spanje podnevi nikakor ne odtehta tega ponoči..ampak vseeno lepo spančkaj !

Pogrešam jo tudi jaz, ježek tole našo muco..
Pa saj zdaj menda bo kmalu..
Drugače pa , lepo nočko tebi ! Tudi jaz te rada srečam !
zajček

He, he, kvaliteten bo sto posto ta spanec, Zajči.

Ko pridem domov, najprej še enga Bruskota v šolo, tadrugega k nonotu, pol pa drva v peč, rolete na prosti pad, da ne spustijo svetlobe in ………piknik z mravljico, pihanje v sonce in jahanje oblakov………..do kosila :))))))))))

Upam, da me nisi predolgo čakal :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zdaj grem že pod kovterček…

ker se zajček ni izgubil tam , ti zdajle limam gozdni cmok !
Nočko !

Še lučko ugasnem !

He, he, Saško.
Ti bi moral meni vsak večer pripovedovati zgodbice, da bi jaz potem lepo zaspala. Tako lepo opisuješ….

Tkole veš, zdajle gre zajči lepo spančkat…zazibal se bo v sladke sanje in se zjutraj lepo prebudil v čokoladno jutro :)))

Nočko, da ti čim hitreje in čim manj stresno mine.
Domov vozi lepo , zmerno in počasi .
Lepo odpravi sinčka v šolo in k nonotu,
pobožaj ju in stisni k sebi…
zakuri pečko
in lepe sanje
do kosila !

Čau!

Hvala ! ( zdaj verjetno že spečemu zajčku 🙂 )

Psssssssss

New Report

Close