Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tih dezeven dan

Tih dezeven dan

Všeč mi je, ko nekdo, meni popolnoma tuj in neznan,
izlije na papir (pardon, ekran)
svoje skrite misli, svoje sanje, svoje želje,
v moje otroško iskreno veselje!

In to, da včasih tudi moje misli in žive besede
vžgejo iskrico v neznanih očeh in le-ta v srce se usede.

Mmm, prav za tih deževen dan 😉
Doživeto …

kako bo človek delal, ko zunaj pada dež in misli uhajajo;))..lepo je tam nekje ob morju…v šotoru, dež nežno škreblja in zganja romantiko za dva;))

Čisto narahlo bi te posesala vase, nežno, sladko…. moje ustnice se te ne bi čisto nič dotikale…. čutil bi samo moj jezik, ki vlažno drsi po tvoji kožici.
Moji roki rišeta krivulje po tvojih sproščenih mišicah. Najprej na ritki, potem na straneh…. preideta na trebuh in se nežno igrata s tvojimi dlačicami.
Jezik pa se poigrava s kožico in jo odmika z napete glavice. Ko se glavica sprosti in se končno stakne z mojim jezikom, tiho zaječiš in zapreš oči….
Moje roke se spustijo do trdega korena in ga čvrsto pridržijo. Konica mojega jezika se mokro sprehodi preko tvojega frenoluma. Pa še enkrat. In še. In spet….. tvoje ječanje postane bolj slišno, tvoja medenica se dviguje mojim ustom nasproti… tvoje roke se dvignejo iz mirujočega položaja in se mi mehko zarijejo v lase…
Spet te pogoltnem, tokrat do konca…
In te spet izpustim.
Z jezikom te popolnoma objamem. In z vakumom te spravim že skoraj ob pamet….
Samo za hipec te bom zbudila iz tvoje omame.
Daj, zlekni se na mizo…. po vsej dolžini se zlekni, ko razvajen maček, ki mu je neskončno udobno….
In vmes te pograbim še za majico, v hipu si brez.
Zadiši mi tvoja topla koža…. mmmmm, kako mi zadiši.
Tudi sama se osvobodim svojih oblačil…. kavbojke ležijo na drugi strani prostora, bele svilene boksarce se me še sicer držijo, a se mi zdi, da jih nekam čudno gledaš…. Ti niso všeč? Nedrček je že odpet in moje melonce se poigrajo pred tvojim nosom…. potem pa ležem tesno nate….. svojo kožo pritisnem ob tvojo… in se malo podrgnem po njej….
Med tem mačjim crkljanjem z eno roko osvobodim še svojo ritko.
Prepletem svoje prste s tvojimi in nama roki iztegnem po mizi nad tvojo glavo…. najina obraza sta blizu, telesi tesno eno na drugem….
Poljubim te. Sladko, mehko, vroče…. poigravam se s tvojim jezikom…. in vmes privzdignem medenico….. samo toliko, da se tvoj trd koren prisloni na mojo vlažno špranjico.Tudi ti privzdigneš medenico in špranjica se razpre. Vstopiš v mokro kraljestvo slasti….
Od tu ni več povratka. Moji boki mešajo, se drgnejo in dvigujejo na tebi, tvoja trdota me napolnjuje popolnoma…. najine dlani so še vedno prepletene, najina jezika še vedno ovita drug okoli drugega…. najino sopenje je vedno glasnejše, moje kroženje vedno bolj zahtevno….
Iztrgaš dlani iz mojih in me pohlepno zgrabiš za rit. Močno me pritisneš nase in se nekajkrat od spodaj zasadiš vame….
Pobegnem ti.
Z obema rokama zgrabim tvoj koren in se z usti spustim nanj. Tesno te objamem, tesno…. z jezikom drsim po sluzasti glavici in z rokami po mokrem korenu…. in tedaj se zviješ, trzneš in napneš…. začutim divji utrip srca v napeti žili…. začutim nekaj močnih sunkov napetih mišic….. in začutim sladkast okus tvoje strasti, ki se je izlila po mojem jeziku….
Hm…. tale orehov sladoled pa ni od muh….
Pokrijem te s svojim telesom.

In oscilator bi spet kazal vedno šibkejše valovanje…..
Spiš….

Mmmmmmmmmmm. Hvala ti! Prihranim se do jutri. Danes doma ne bom pocel nic in imel v mislih “tebe”, tvojo zgodbo.

Zelo lepo.

Jaz pa bom imela v mislih tvojih pet gumbov…..

lahk brez skrbi prižigaš iskrice v očkah, mogoče mal bolj pogosto…hehe…

New Report

Close