Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tih deževen dan…

Tih deževen dan…

…nekak glupo se počutim…vsaki dan je težje…Po eni strani sem vesela, ko imam poleg svojega srčeka…ko pa gre…pa mi je noro pri srcu…Iz dneva v dan ga potrebujem več…tudi on mene…samo kaj ko je med nama toliko ovir 🙁
Tistih par uric dnevno…mi postaja premalo…Hočem ga več časa ob sebi…On pa mi ne more ustreči :((( Čeprav bi rad…čeprav vsako sekundo izkoristi da sva skupaj…
Mislim, da bom morala narediti konec…ker sicer bo šlo predaleč vse skupaj :(((((((
Tak sem srečna, da ga imam, tak sem nesrečna da sem sploh kaj začela z njim…Eh..niti ena ura ni, kar sva bila skupaj…jaz pa ga že pogrešam :(((
Morala sem se malo izkašljati…
Zdaj je malo boljše pri srčku

No, saj bo, saj bo!!!!
Veš, jaz kdaj, ko sem nesrečen, si nazadnje mislim… jah take zgodbe mamo v življenju, ampak…, ampak, dokler jih imamo je še dobro, si mislim!! No ja, razuzmeti ali ne razumeti….
Daj no…

Maš prav…saj bo…
Par stvari moram razčisitit, pa bo…

Jooojjjjjjjjj, Poletka moja…kaj naj ti rečem…pusti in najdi kaj, ki bo samo tvoje…ja to bi bilo najbolj pametno…ampak kaj, ko vedno lezemo tja, kamor ne bi smeli, ko je tisto tako dobro, tako sladko…ja draga moja težka odločitev te čaka…jaz bi uživala še naprej, če bi bila na tvojem mestu…saj si sama svoja…če pozabiva na tvojega bimbota…daj…ali misliš, da vsaj nekaj časa lahko gledaš samo nase,ne samo na druge, kot si delala doslej… daj privošči si srečo, saj si jo zaslužiš, zakaj bi uživali samo drugi…tudi ti lahko in moraš…cmoka draga moja, kaj več pa rečeva jutri in pokliči že Trilči in se zmenita…se lovita ko dve mački…aja…profilček je pa hudo…dober…kapo dol…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sončika ti si zakon! Ti pa res znaš z besedami.
Trilčiko pa bom proti večeru poklicala…pol pa bomo vidli, če se vidimo jutri ali ne…
Profilček :))))))))) Tisto pa je Aria_G ;))) Fajn ženska, kajne? :)))

Draga moja, moje besede letijo kar same iz mene, to sem jaz, to je življenje, kaj naj dodam še zraven…nič.
Veš kaj, tale Arči je pa mačka, taprava, še jaz jo z veseljem gledam…s Trilči se pa le zmenita, prosim-prosim, daj da se malo pozabavamo in pozabimo na vsakodnevne tegobe…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletje, a me ti za nos vlečeš…. hudoooooooo

Ja medi hudoooo, ampak to je Aria, jajjajajajaja;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj?

Zakaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj, ti pa si…. smešna ;)))

Hm…a veš da mi ne potegne, zakaj bi te naj za nos vlekla?

Ja, poj sem pa jaz blondinc… hmmmmm ´-`

:(((
Ne vem zakaj se gre…pa vseeno te nisem za nos vlekla.
Res ne…Ker niti ne vem glede česa bi te naj.

Ja, saj res, zakaj se že gre ;)))
No, jutri bo mogoče bolj jasno… vsaj vreme… upam!
Cmoka :*

Morda pa bo res bolj jasno
Lubčka tudi tebi :***

Mačka,v ponedeljek se ziher vidiva……morava se…ne smema zaje*at…..
da se “vun zgučava in dol vdarima”….Čauči

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tu imaš moje rame , ti dovolim ti samo ….
čauči in lep vikend

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close