Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tile mladi na socialni so navadni lenuhi pa delomrzneži, jelenčič je prav povedal

Tile mladi na socialni so navadni lenuhi pa delomrzneži, jelenčič je prav povedal

Če že mora biti sociala, pa naj bo. Za ta denar, ali vsaj del le tega, naj bodo družbeno koristni nekje drugje. Svoje ure naj oddelajo.

Ne bom pisala, kje vse bi lahko pomagali, ker je tega preveč.

Kaj res ni nobene luknje v zakonih?
Kaj res ni nobenega, ki bi to speljal kako drugače?

Kdor dela, se počuti koristen. Kdor noče delati, pa je res lenuh in ta tudi sociale ne bi smel imeti.

Da ga ni sram. Na milijonih sedi in to čigavih, da ga mi sram on se bo vtikal v socialce hahaha, saj je milijonar in ovce ga podpirajo in mu rečejo naj se več vzame od socialcev v svoj žep. Se dober da imamo lukca, glejte vsaj en ki ne hodi direktno po truplih. In tudi sd in Smc ne. Cerar je bil zakon proti temu premierju.
[/quote]ti si en brezveznjak ki ničesar ne ve in se na nič ne spozna, ti si en mlečnozobec, ala luka kova, z nedodelanim lastnim jazom, nesamozavesten bedak, ki ga lahko vsak nat.egne . imaš spomin muhe enoidnevnice zakaj. ravno ta sd židano, ki ga tako omenjaš kot socialnega je leta tega in tega v času pahorjeve vlade pod vodstvom ministra svetlika najrevnejšim upokojencem vzel varstveni dodatek. no inbecil tega pa nisi vedel kaj potem pa ga je židanoiva baraba brez sramu dala nazaj čez 10 let in se s tem na veliko hvalila kak so socialni. to je tako, da jaz najprej tvojo punco posilim, čez 10 let se ji pa opravičim in rečem, saj ti je pašalo, ker si bila mokra med nogami

ker si lenuh i nesposobnež in takim kot si ti se to vidi na sto kiometrovtakega kot si ti tudi jaz ne bi zaposlil, ker nič ne znaš in nič ne veš. to je tako kot če bi denar v peč vrgel.izžarevaš lenuharstvo nesposobnost, kdo ve če še hodiš ne kot kak inbecil, da se te ja le vsi na daleč izognejo.

In zato mi boš še nekaj časa plačeval socialno. Nisem jaz kriv, če me nihče ne zaposli.


Vprasaj se zakaj te noben noce zaposlit.
Poznam primer, ko se je zenska z alkoholom pospricala in sla na razgovor. Seveda ni bila izbrana za delo, ceprav je izpolnjevala vse pogoje.
Preziram iz dna duse taksne lenuhe kot si ti
[/quote]

prijatelj, ne bodi name jezen, če delaš za vedno plačo. Zmeni se s šefom. ne poznam nikogar na dobri plači, ki bi bil nevoščljiv socialcem. Pač si luzer, kot jaz, imaš samo srečo, da delaš za tisto bogo plačo.

No jaz pa poznam kar nekaj desničarjev delomrznikov na raznih socialnih transferjih. Topično za njih je mladost, brez šole , drugače kar brihtnih, navijači zelencev ljubljanskih, pa tud vojolčnih s katerimi je lahko manipulirat. Madonca ampak Zmago ne pove, da so njegovi pa Janezovi pristaši, ki po raznih forumih kracajo neumnosti. Ko jih zavod pošlje na delo k delodajalcu nočejo delat, ampak res nočejo…ker jim je edino to v glavi kdaj bodo dobil odpoved delodajalca, ker svojih pravic se pa zavedajo.

Vse sunit v rit nagnat delat lenuhe,socialno naj dobijo starci in bolani,ne pa da šlepamo mlade lenuhe in podpiramo delomrzneže.Sramota,kaj vse naša država podpira.

Socialno pomoč imajo.
1. Lebuhi tem bi jaz tudi ukinila takoj. Dela ne iščejo, ker se jim ne splača delat za minimalca. Ker, če narediji računico dobijo več, če so na socialni. Da ne išcejo dela je pa sistem kriv. Naj da minimalno plačo 1000€ pa bodo šli delat.
2. Invalidi, ki dela ne najdejo, zaradi bolezni. Ti bi morali imeti višjo socialno.
3. Starejše osebe, ki tudi dela ne najdejo, zaradi starosti. Ti niso sami krivi.

Zdrave na socialni bi lahko poslali delat javna dela. Čiščenje okolice, košenje, po zimi kidanje snega po vaseh.

Je pa eden največjih problemov v tej državi. Lenuhi so Bogovi. Zanje je najbolj poskrbljeno. Država z delavnicami j.eba osebe, ki so tik pred penziji. J.eba bolno oz invalide.
Za Slovenijo so lenuhi kralji.

Lenuh tudi mora bit kralj. Lenuhi so prihodnost. Treba se je navadit na lenarjenje, ker kmalu bodo roboti prevzeli delo in umetna inteligenca, še tisto, kar ga je ostalo. Lenuhi so že danes pripravljeni na to, deloholiki se pa ne bodo mogli sprijaznit in bodo sranje delali. Tako kot 150 let nazaj, ko so deloholiki stroje razbijali, ker jih je delodajalec odpikal.

Lenuhi so pripravljeni in prilagojeni na prihodnost, zato jih je treba subvencionirat, deloholiki pa so kuga človeštva.

18. ☺

Jelinčič, ki je na nivoju 12 letnika in svojo ženo preganja in ustrahuje, samo zato, ker želi ločitev. Haha ta je pa dobra, odrasel moški si kaj takega zagotovo nebi privoščil. Na njegovem mestu bi naj pometla pred svojim pragom….

Jelinčič, ki je na nivoju 12 letnika in svojo ženo preganja in ustrahuje, samo zato, ker želi ločitev. Haha ta je pa dobra, odrasel moški si kaj takega zagotovo nebi privoščil. Na njegovem mestu bi naj pometla pred svojim pragom….

a še niste teh lenhov pobil, se še kar pasejo na mojih stroških prok leta gola zen delomrzniška

New Report

Close