Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina in Robert

Tina in Robert

Ali se samo delata ali sta res zaljubljena ?

Kurbarija. Za vsake 24 ur, ko je poleg, ji plača 1000 €…..

Odgovor na objavo uporabnika
alegorija, 09.02.2023 ob 09:38

Ali se samo delata ali sta res zaljubljena ?

Kaj porečejo na to razkazovanje Jana Nemec in trijee otroci ?

Jaz bi temu rekla enostranska ljubezen. Tina v Golobov TRR.

Kako visoko so sredstva na transakcijskem računu, to ni zanemarljivo, čeprav ga višni cm prekaša.

Toliko ima za povedat o spoštovanju zasebnosti, potem se pa sam kaže s to starleto v javnosti. Le kaj otroci mislijo o tem??? Pa je šla vsa njegova kredibilnost!

Ona je krinka za njegovo istospolno usmerjenost. Je sponzoruša, najeta za 4 leta in plačana, mogoče celo iz davkoplačevalskega denarja.

Tudi Sarkozy je imel starleto CaRLO bRUNI, KI JE POSTAJA NJEGOVA ŽENA IN MATI gIULLIE sARCOZY.

Hmm, na fakulteti mi ni deloval kot peder (prej bi rekel za Dejana Paravana in Albatrosa Aleša Kocjančiča), res pa je imel nenavadno hojo (kot pav – glejte me, najlepši sem), no, vsaj mene ni nadlegoval…..

Mogoce pa so dali ven celo razpis za spremljevalko premierja in je ta pac imela najvec izkusenj. Tist obisk v Vatikanu pa je bilo samo poskusno obdobje, zato ni zelel, da bi prehitro prislo v javnost.

On pritlikav, ona visoka, mar ni to tisto, kar moški Ego privlači ?

Vederemo, je rekel Italijan.

Odgovor na objavo uporabnika
Za skrit, 09.02.2023 ob 10:42

Mogoce pa so dali ven celo razpis za spremljevalko premierja in je ta pac imela najvec izkusenj. Tist obisk v Vatikanu pa je bilo samo poskusno obdobje, zato ni zelel, da bi prehitro prislo v javnost.

Ne,ne. Sestra od Horse face je delala s pernatim v Gen i.    Tako jo je verjetno sestra uturila pernatemu.

Ha, ha, ha. Ja, zmagala je, ker ima največ izkušenj.

Kaj onadva počneta za štirimi stenami, me ne interesira. Ali kaj ona počne na pol naga po spletu ali koliko jih je pač imela.  Me pa zmoti, ko gre za predstavo ala ‘prve dame’, ki je še daleč od tega renomeja za Slovenijo kot državo.

Ona bi bil lahko njegova hčerka.

a smo transparentni al nismo?

Koliko članov je pa imela izbirna komisija?

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 09.02.2023 ob 09:44

Kurbarija. Za vsake 24 ur, ko je poleg, ji plača 1000 €…..

a to z državnim denarjem?

Svašta u mojoj lepoj deželi, nje.

Žensk nič ne privlači tako neustavljivo kot položaj in denar. Pa tudi , če je tip 20 let starejši, manjši od njih in s frizuro Franceta Prešerna.

To, kako mora bit moški visok, da je privlačen, so bolj proletarske blodnje

Ja, čisto me spominja na Carlo Bruni od francoskega bivšega predsednika.

Bolje Je Golob na roki, kot Plestenjak na strehi.

High class tart, in nič drugega ni. Kot cmerava Jera.

Pa odvisnica od kokaina je.

Najboljša mi je tista o njenem “pasu ” na obleki. Da je to tista denarnica  ki jo imajo gostinci, da mu kar sproti računa. Hahahaha,

Manj pomembna je bila proslava, manj pomembni so bili nagrajenci, bolj videno od videnega je bilo predsednikovo spremstvo.

New Report

Close