Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina Maze

Tina Maze

Wat?? Jaz sem jo vsak vikend gledal na delovnem mestu, zelo uspešno je opravljala delovne naloge. Res pa bi jo rad kdaj videl s pendrekom po takih bedakih mlatit!
[/quote]

Ne bodi smešen, no. Ona ni policijske postaje videla od znotraj. Vsaj kot zaposlena ne.

Torej, da ti še preprosto napišem, da boš celo ti razumel. Ona je samo placo dobivala. Vsak mesec. V sluzbo pa se ji ni bilo treba prikazat. In imela je placane vse prispevke. Sicer je pa se zdaj verjetno prikljucena na drzavne seske.

Ali ti tudi dobis placo, ce te ne vidijo v sluzbi.

Spet se eni kregajo.

Zdaj pa povejte,če kdo ve ali je noseča ali ne.
Ji pa privoščim, da si ustvari in splete gnezdece.


Njej bi že, ampakj otrok ni igrača ali predmet. Glede na to, da je bila in še vedno je javna osebnost in da se celo pred kamerami in javnostjo ni brzdala in kazala vso silno sociopatskost, požrešnost in samo ona, če ne takoj znorela do konca, potem vsa sreča tistemu otroku, ki se ji ne bo rodil in ubogi tisti, ki se bo. Ker tu pa ne more pomagat ves denar ne, ki si ga je nagrabila in si ga še bo.

Ne bodi smešen, no. Ona ni policijske postaje videla od znotraj. Vsaj kot zaposlena ne.

Torej, da ti še preprosto napišem, da boš celo ti razumel. Ona je samo placo dobivala. Vsak mesec. V sluzbo pa se ji ni bilo treba prikazat. In imela je placane vse prispevke. Sicer je pa se zdaj verjetno prikljucena na drzavne seske.

Ali ti tudi dobis placo, ce te ne vidijo v sluzbi.
[/quote]

Zaposlena je bila v policiji, ker je izpolnjevala vse pogoje kot vsi ostali naši športniki, ki so zaposleni na policiji, vojski ali pa carini v oddelku športnikov.
Ni zaposlena le Tina Trstenjak, ker čeprav izpolnjuje športne pogoje, ne izpolnjuje pogoja izobrazbe.


Njej bi že, ampakj otrok ni igrača ali predmet. Glede na to, da je bila in še vedno je javna osebnost in da se celo pred kamerami in javnostjo ni brzdala in kazala vso silno sociopatskost, požrešnost in samo ona, če ne takoj znorela do konca, potem vsa sreča tistemu otroku, ki se ji ne bo rodil in ubogi tisti, ki se bo. Ker tu pa ne more pomagat ves denar ne, ki si ga je nagrabila in si ga še bo.
[/quote]

Polarni to pa ni lepo od vas.

Kako je sedej? Je Maze noseča, ali ne?!

Who cares?!

Who cares?!
[/quote]

Pred korošicami ni nikoli mir :). Zato – kar tolaži se…..

Ma kaj se obregujete nad njo. Mislim, da lahko ima tudi ona sedaj svoj lajf, ko ni več na očeh vseh 2 mio slovencev.

Bilo je na neki žurki. Bili sta Tina in Tanja, pa neki gej pa še ene par Mačotov in potem je nekdo ugasnil luč.

Ustrezno dopišite nadaljevanje zgodbe!

A ti zastonj v službo hodiš.
[/quote]
Tudi ona dobi plačano službo samo, da jo na delovnem mestu nikoli ni, če ne veš je zaposlena v slovenski vojski in za to dobiva plačo in plačane dajatve, te še kaj zanima, vprašaj ne takole na pamet nabijat ker izpadeš bedak.

Polarni to pa ni lepo od vas.
[/quote]Zkaj? A sem jaz norel in smuške metal in bil nesramen in primitiven do ljudi ali je ona bila, vsem na očeh? A sem jaz tak, da bi si dal za evro v koleno vrtat ali je ona in je grabila in še kar grabi povsod, nikoli dovolj, edina vrednota je denar?

Zkaj? A sem jaz norel in smuške metal in bil nesramen in primitiven do ljudi ali je ona bila, vsem na očeh? A sem jaz tak, da bi si dal za evro v koleno vrtat ali je ona in je grabila in še kar grabi povsod, nikoli dovolj, edina vrednota je denar?
[/quote]

Sory no, ampak ti si en velik NIČ! A počneš v življenju še kaj drugega kot visš tule gor? A ti vsaj dobro plačajo?

Sory no, ampak ti si en velik NIČ! A počneš v življenju še kaj drugega kot visš tule gor? A ti vsaj dobro plačajo?
[/quote]Jp vsekaor, kot boš reklo da boš bolj veselo, kar pa ne vpliva na to, da je ta javna osebnost ves čas svojega smučanja kazala popolnoma sociopatski značaj, če bi imeli možnost videt, kako se je obnašala šele ves ostali čas, ko ni bila na tekmah, nam bi bilo še bolj jasno in sem prepričan, da bi se zgražala cela Slovenija.

Jp vsekaor, kot boš reklo da boš bolj veselo, kar pa ne vpliva na to, da je ta javna osebnost ves čas svojega smučanja kazala popolnoma sociopatski značaj, če bi imeli možnost videt, kako se je obnašala šele ves ostali čas, ko ni bila na tekmah, nam bi bilo še bolj jasno in sem prepričan, da bi se zgražala cela Slovenija.
[/quote]

Nimam besed za takšne kot si ti. daj že vzem zdravila in ne svinjaj tukaj!

Nimam besed za takšne kot si ti. daj že vzem zdravila in ne svinjaj tukaj!
[/quote]
Glej, a sem edini v tej temi, ki to vidi? Beri druge. V našem kraju ne poznam nikogar, ko je še smučala, da bi kaj lepega rekel o tej babi , ne glede na športne uspehe, ker je preveč pokazala, kako slaba oseba je. P smo videli le miniaturni delček njenega življenja, kaj bi šele bilo, če bi vse.

Zkaj? A sem jaz norel in smuške metal in bil nesramen in primitiven do ljudi ali je ona bila, vsem na očeh? A sem jaz tak, da bi si dal za evro v koleno vrtat ali je ona in je grabila in še kar grabi povsod, nikoli dovolj, edina vrednota je denar?
[/quote]

Polarni sij to ni res in vam oporekam …pa če tudi gredo palačinke z gobovo juho… po gobe :)))
Tina si je vedno vzela čas za otroke v Rehabilitacijskem centru Soča…..temu ne morete oporekati, ker tega morda ne veste, ni potrebe..vsi pač vidite njen uspeh pretopljen v denar…smučke naokoli….in lari fari….tokrat vam ne dam prav, čeprav si vi svoj prav vzamete…tokrat zgrešeno!

In še za pikico na i…karkoli je povezano in bo, z njeno nosečnostjo… polarni sij se vzdržite teme…ker otroke se ne vmešava….lp

Polarni sij to ni res in vam oporekam …pa če tudi gredo palačinke z gobovo juho… po gobe :)))
Tina si je vedno vzela čas za otroke v Rehabilitacijskem centru Soča…..temu ne morete oporekati, ker tega morda ne veste, ni potrebe..vsi pač vidite njen uspeh pretopljen v denar…smučke naokoli….in lari fari….tokrat vam ne dam prav, čeprav si vi svoj prav vzamete…tokrat zgrešeno!

In še za pikico na i…karkoli je povezano in bo, z njeno nosečnostjo… polarni sij se vzdržite teme…ker otroke se ne vmešava….lp
[/quote]

Aha, samo da bi jo morala videt, kaj je bilo potem v zakulisju, ko je že na cilju metala smuči in norela. Pa vsa njena gonja okoli denaraj. Da pa je bila vedno prijazna pred otroci ti pa verjamem, sociopati so tako vrhunski igralci, da se noben oskarjevec ne more primerjat z njimi.

Aha, samo da bi jo morala videt, kaj je bilo potem v zakulisju, ko je že na cilju metala smuči in norela. Pa vsa njena gonja okoli denaraj. Da pa je bila vedno prijazna pred otroci ti pa verjamem, sociopati so tako vrhunski igralci, da se noben oskarjevec ne more primerjat z njimi.
[/quote]

Ne Polarni si…z hromimi otroki pa ni šale…z otroki pa ni šale, te takoj prečitajo….zdravi ali bolni…iskreno otroško srce pač takoj prepozna iskrenost…..
Ampak ne bova o tem kajneda? :)))

kako pa kaj žabe?

Aha, samo da bi jo morala videt, kaj je bilo potem v zakulisju, ko je že na cilju metala smuči in norela. Pa vsa njena gonja okoli denaraj. Da pa je bila vedno prijazna pred otroci ti pa verjamem, sociopati so tako vrhunski igralci, da se noben oskarjevec ne more primerjat z njimi.
[/quote]

Se bipolarnost tudi šteje med sociopatijo?
Med patologijo vsekakor.

Se bipolarnost tudi šteje med sociopatijo?
Med patologijo vsekakor.
[/quote]
To diagnozo imaš? Imaš pravico še do več diagnoz, veš?

Ne Polarni si…z hromimi otroki pa ni šale…z otroki pa ni šale, te takoj prečitajo….zdravi ali bolni…iskreno otroško srce pač takoj prepozna iskrenost…..
Ampak ne bova o tem kajneda? :)))

kako pa kaj žabe?
[/quote]Eh…:-)

Eh…:-)
[/quote]

Kaaaj Eh:)))

Te žabe bodo kmalu princese….:)))


To diagnozo imaš? Imaš pravico še do več diagnoz, veš?
[/quote]

A tako!
Hud nevrotik.
Zanimivo, da vse tukajšnje nevrotike nikoli ne popljuvaš… In obratno.
Res ste bipolarna motnja, enkrat slinasti, drugič sikate strele.
Scarry.

A tako!
Hud nevrotik.
Zanimivo, da vse tukajšnje nevrotike nikoli ne popljuvaš… In obratno.
Res ste bipolarna motnja, enkrat slinasti, drugič sikate strele.
Scarry.
[/quote]Če ti je tako lažje in boš na ta račun lahko zaspalo, tudi prav. 🙂 Zakaj pa vikaš, vika indijka, ji hočeš podtaknit? 🙂 Tudi če bi ona to napisala , ji ne bi nič rekel ali zameril, v bistvu ne zamerim nikomur, nekateri se mi smilite, nekatere rad zaradi njihove neumnosti j. v glavo :-), nekateri imajo pa ta privilegij, da mi lahko rečejo karkoli in jim vseeno ne bom “polepšal dneva” z mojimi retoričnimi sposobnostmi in besednjakom, veš to?

New Report

Close