Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina Maze nas trpinči z svojim naglasom in “petjem”

Tina Maze nas trpinči z svojim naglasom in “petjem”

..is my decision – pravi Tina Maze

In prav ima!!!!

Sedaj si pa zamislite, da je bejba še v JS zaposlena…..:))))kao….pa ni čudno, da gre tako tem našim vrlim mončicam v nos……

P.S. Glede te dobrodelnosti pa samo nekaj: Kako veste, da ne donira? Bi morala to objaviti v vseh medijih ali vsakemu Slovencu poslati priporočeno pošto z odrezkom plačila ali kaj?

Jeb…. ga, dejansko vaša foušija nima meja. Leto nazaj ste jo pljuvali po dolgem in počez, ker ni bilo nekih uspehov, sedaj pa uspehi so, vam pa spet ni prav……dejansko drži tista, da rđavom k…in dlaka prepreka.

Meni pa je zanimivo, da vas motijo slovenska narečja-recimo pri Tini, potem niste mogli premelt Julijaninega iz gostilne…ker vam zvenijo kemčko? Halo, spakedrana ljubljanščina pa je super. Narečja so naše bogastvo. Fuj, zaplankanci


tole s konstruktivno in argumentirano kritiko ne bo držalo. ker sem prepričan da tudi če bi avtor lepo napisal/a naprimer “Tina Maze je super smučarka ampak malo me moti njen naglas”, bi se vseeno vsulo njenih pokornih ovčic ki bi dali še življenje za njo(?). ker je problem v tem da ne prenašate niti najmanjših kritik pa tudi če so napisane na nežaljiv način.
se pa dobro vidi da njeni podložniki dežurate 24/7 in popadete v minuti če kdo samo omeni kaj čez njo
lol, bebčki in pokorne ovčice, mislite da je njej kaj mar za vas?

Kje si kupil to čudo tehnike? 😀

Sej se ve, kdo je to napisal.
Lindsey Vonn.
Pa z guglom tranlejtala.[/quote]

Hehe, dobra 😉

Če mačku stopiš na rep, zacvili. Zakaj pa potem začnejo cvilit še vsi ostali mački pa ne vem. Je pa dejstvo da s(m)o slovenceljni narod skrajnosti. Po eni strani ste bolestno fouš vsakemu sosedu ki ima v garaži bavarca ali večjo hišo od vaše. Po eni strani se lahko pljuva čez vse počez, ampak ko pa nekomu zlezete v rit do želodca, pa nočete ven zaboga ne. In slednji primer je Tina Maze. Ali za vas obstaja še kaj vmes med “biti fouš” in “kovati nekoga v zvezde”?

@elaine
, ti se kar klanjaj Tinci, jaz pa se raje klanjam ljudem ki kaj naredijo za SKUPNO in ČLOVEŠKO dobro. In ne le za svoje dobro.

Ubrisana si, res. Ze cel teden pises cez trenutno in na daljsi rok najuspesnejso slovensko sportnico. Zakaj? Vprasaj se kaj te tako moti. Briga mene kako poje, govori,… bejba je vrhunska v tem kar dela in si cisto zasluzi ves denar, ki ga dobi. To je v bistvu vas problem, Slovencki, da imate nizko ceno. Da sinfate vse, ki dobijo cez 1000 eur neto, namesto, da bi bila to zahteva vseh nas. Ne. Slovencki uzivajo, da se zniza place npr. javnim usluzbencem, da bi ja imeli vsi drugi cim manj. Bolano. In bolani ste. Oz bolni, za vse dezurne forumske slavistke. Ko bos ti tako uspesna pri svojem delu kot Tina, se oglasi spet, do takrat pa nehaj bevskat, ker si pateticna in v vsej svoji bedi se neznansko zoprna.

Ne gledam več športa, ker je tu v igri samo denar. Pred leti so športniki tudi garali, pa ne samo za svoj žep. Sedaj hočejo biti nekateri športniki še lepotci, fotomodeli, pa še peli bi, skratka, univerzalni, samo, da bi čimveč denarja pobrali. Res pa je, da bogatejši nikoli nič ne donirajo – ali vsaj v večini primerov.
Tina naj torej smuča, gara, služi, me nič ne gane, posebno odkar sem slišala, da je izredno pohlepna po denarju.

Kako Slovenčice boli, če je ena boljša od njih. Sprijazni se, Tina je ena zelo uspešna punca, ki govori z zelo lepim koroškim naglasom. Ti pa si ena mala faušljiva Slovenčica, ki nosi po možnosti ponaredek LV torbice, se pači v ogabni žabarščini in si domišlja, da je fancy.

Briga me za to punco. Isto, ko jaz nje ne brigam.

Nekdo zgoraj je rekel da pišem že cel teden čez Tino, naj ti povem da tvoja idiotska sklepanja ne držijo. To je namreč šele moj prvi post na temo Tine.
In nekomu spodaj; nič si ne domišljam da sem fancy in ne nosim ne ponaredkov ne originalov. S povprečno plačo raje privoščim boljše cunje svojemu otroku kot da bi sama šminkirala naokoli. S tem zapisom kažeš samo na tvoje nizko duhovno stanje, saj ljudi gledaš le po tem ali nosijo originalne firme cunj.
Kar se pa naglasa tiče, če smo že pri tem, je ljubljanščina daleč bolj pravilna Slovenščina kot kmetavzarska koroščina. Če ne bi bil ravno Tina Maze in bi s takim naglasom začel cvilit v kakšnem ljubljanskem nakupovalnem centru, bi se ti vsi ljudje začeli smejat. Tudi ljubljanščina ni čisto pravilna in brez naglasa kot je npr kočevski naglas, je pa daleč bolj pravilna in apetitlih kot koroška komedija od naglasa. Pa vprašaj kakšnega slavista.
PS, pa še tole, za svoj prvi post sem porabila le 3 minute.

Od kod ti ideja, da ste žabarji merilo za normalnost?

vsi tisti iz vukojebin in ostale slovenije (izjema so spodnja Gorenjska in Obala), nej vam neki povem. šinfate čez nas žabarje, ampak dejstvo je da je Lublana glavno mesto Slo, kjer je vse; uprave, parlamenti, univerze, gledališča, skratka center SLO. mamo en full lep mest, enga najlepših v srednji Evropi, mamo fejst župana, mamo univerze, mamo največji UKC v državi, skratka vse v Lublani je naj naj. in vsak turist si od SLO zapomni v glavnem Lublano tko da ne bit preveč pametni kmetavzarji periferijski zagovedani

Soncka, Jalapena, Tina <3<3<3
Status ostalih – nespremenjen.
Nedoje*ane.
Pač.

In zdaj še bitka med lj in periferijo! To je možno samo pri retardirancih na tem forumu. Pa kje ste vi ljudje stali, ko so pamet talali?

Marjetica 6, bravo! Se povsem in v vsem strinjam s tabo. Ta Tina Maze je ena razvajena rit, ki misli, da si lahko vse dovoli.

Meni je bila slovenska smučarija všeč takrat, ko se m bila še majhna … To so bili časi Borisa Križaja, Mateje Svet in primoža Ulage in ostale druščine. Ko smo vsi zadrževali dih, če jim bo uspelo … Z njimi si se lahko poistovetil, takrat smo bili res iskreno veseli, ko se je zmagovalo ..

Tole danes je pa ..

Sploh ne spremljam več zadeve. Samo še money talk je v igri.

No comment.

Lidija

Kot da tega ne vemo.:)))

Hvala za razsvetljenje…ha ha ha

Evo, se ena. Oz. najbrz ista, ki pritrjuje sama sebi…

Razvajenka? Pri tem, da gara kot nora? Pa kej imate vi mozgane, resno?

Berem vas iz tujine in ne morem verjet kakšna gnojnica se izliva iz vas. Vas ni nič sram ? Mene bi bilo pred samo seboj. Punca je uspešna, borila se je za svoje pravice, da je prišla do treninga, ki ji ustreza, naredila je kompromis in zdaj blesti. Ker je pridna in delovna, ker ima čas vmes posneti še video, ker je kreativna in pozitivna. Na Smučarski zvezi je bila vedno borba za stolčke in vedno so najprej poskrbeli za dobro funkcionarjev, tekmovalci so bili vedno zapostavljeni. Tina se je postavila zase in uspelo ji je. Vi Slovenceljni pa vidite samo denar, njenega dela in uspehov pa ne. Sram vas bodi. In ja, zraven nje je napis Slovenija in je naredila več kot vse službe, ki so bogato plačane za razpoznavnost Slovenije po svetu. Ampak sedeti doma in lapati čez vse je pa najlažje. Ubogi mali ljudje.

Zdaj si naštela 3 luzerje..

aha, mravljica, eni smo:)))), pa čeprav pod kovtrom.)))

Banda neregistrirana…
Človek mora le na sex obrnit, da se ustavite z bolnimi nabijanji vsevprek.
To je edino področje, ki ga pač ne obvladate.

pa kaj ti misliš da si boga za jajca prijel če si registriran? glih tko si anonimen ker to da si na tem forumu registriran še ne pomen da si se identificiral s svojim pravim imenom in glih tko noben ne ve ne kje si ne kdo si. zato nehi že s tem, pač enim paše da smo neregistrirani in če tebi to ni všeč, me prav en klinc briga. in zdej če nisem registriran sem po tvojih merilih nedo.jeban al kako?
dej mal premisl kakšne klatiš
bedak

Zafrustrirani in nedojebani – obvoz!
Mrš!!!

New Report

Close