Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tinček

Tinček

K NAM !

Bemtiš, sem ravnokrat hotela napisat, da zdaj
grem pa res zakurit hišo, da nam bo toplo, ker
zna podmladek kmalu dvignit ritko izpod kovtra,
uf, mi je skor ušlo od strahu, bela cesta. Ne tko
vpit, zajček, sej pridemo nazaj, pridemo, pa pošpricamo!
Oki, sam zakurit grem, res no! Sam zakurit. Oki????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Če me pa nobeden več ne posluša , ko milo prosim !
No, pa zakuri in vrzi bajto u luft, jaz grem na cigaret in pridem nazaj .
He, he, kadim pa vseeno pa če sem še tko ” out ” …no pa še kaj bi tudi..

A veš , da imam podobne izkušnje
z bikcem in si mislim , kako
moraš včasih zvleči kaj iz njega ,
če ti sploh uspe ,
če sam ve , kaj bi trenutno
rad povedal ….
Drugače imam pa rada bikce ,
zelo . Pa ribce , pa rakce , pa ovnčke,
pa strelce , pa vodnarje tudi , pa .. vse .

Mariči ……… ((((((((::))))))))

… sem že skoraj pozabila na take znakce .
meni so všeč vsi , kazerih pomen morem razumet .

Eh, prijatelji, to je pa Primož dal nam za
Valentinčka:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=12&i=2578&t=2574

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehehehe , me je privabil tvoj odločen klicaj .
Ovnčki rabmo odločnost , res je , jel .

Ah ja, postavljeno pa je bilo tole vprašanje
od nikice:

“Saj je že forum TJAVENDAN za brezvezne reči, zakaj še eden?????”

nakar je Primož podal gornje pojasnilo.

Ej, PRIMOŽ, HVALA TI !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Povedala si resnico !
Odločnost , samozavest , sigurnost to rabimo…

Mariči , oprosti , nimam časa it iskat in
brat ,
danes bi rada vse hkrati , vse v paketu ,
pa vse naredila , pa mislim , spet
bom vse zamudila ….. ,
pa želim si prebrati tudi to
in …
Hvala Mariči .
?

… drgač so pa men všeč omarce z veliko predali ….

(((((::)))))

Predvsem …. sigurnost
v vse , kar nam kaj pomeni
jel ?
Več , ko nam pomeni , več sigurnosti
“zahtevamo” , pričakujemo …
Zajček , jaz ne morem nikamor .
Preveč dela se mi pa gravža ,
gravža , ker konca ne vidim .
Cmok

sicer nimam pojma zakaj gre pri vsem tem gravžanju, pa vseeno…. moram mal vmes vskočt :)))))

Bemti zdej bom še jaz začela kadiT1 Čisto resno!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj je prav . Kako kadit ? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Joj, ko bi le lahko aneda , vse skup spustila čez okno ( papirje ) , povedala pra krepkih in demonstratvino odšla iz službe , a ne no Niobi moja ?

Aha jest pa prebrala..lepo lepo:) Sam tist drugi del,sam da pišemo…mi ni všeč..Mi pišemo vse z namenom..in zlate so te naše besede…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no, ker glih ne vem kaj imajo omarice tu veze , me je pa skrohotal do amena, naj povem , da imam rada nizke omarice !

Moje srce …….
Eh , muck muj .

Lep sončen dan imate gor , vem .
Smučat bi šla , pa imate zihar gužvo .

Muca , lep dan ti želim

Juj kaj ti pa jaz vem,kolk je folka..ziher velik.Itak je vsako soboto in nedeljo bolje it peš nekam,ker z avtom nikamor ne prideš!!
Sploh zdej,ko so nastopile počitnice,zna bit res Noro gužve!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pušit cigarete a ne? Hmm sma kere bi ble zame aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uhh jest bi pa koj..Nioba dejva mal zamenjave narest ti k men v službo,jest k teb! A deal?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čak , saj jest tud iščem sebi primerno znamko :)))
bova že :)))))))))

Ma neeeeee uno znamko,jest bi tisto z ogorkom,k jo potem vržeš stran..ej resno mislim…Kadit bom začela..enkrat moraš kajne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oki ! :)))))))))))))))))))))
Najprej ga pokadiš in potem ugasneš :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čak tole mi boš pa pojasnila.
Ne strinjam se s tem , da bi se navadila kadit ti ! Vsaj cigaret ne , ostalo dovolim !

Ma jest govorim o cigaretih,pustmo zdej tiste stvari “prijetne”….Bom začela ja kadit!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj me pa skrbi !
Glej , zdaj ne kadiš pa vseeno nekako prenašaš vse .
Če boš začela kadit , ne bo nič bolje…vse bo isto…
Lepo te prosim , kajenje je zlo , katerega se težko ločiš ,če sploh se..
Ti pojasnim vso svinjarijo kajenja, muca , vse le to ne !!!!!!
Zame je to verjetno tudi konec . Zdravnica mi je rekla , da moram nehati kadit , jaz od nervoze še vedno . Igram se s svojim življenjem , a mislim na to , da se bom nehala. In to je težko…nehat..Zato nikoli niti ne začni !!!!!

New Report

Close