Najdi forum

Tinder

A se res tam dobi sex kar tako. Poklikaš in čez 2 uri že hopa cupa?

Poskusi, zgubiti nimaš kaj. V najslabšem primeru boš na istem kot sedaj – brez sexa. Pa poročaj, kako je šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
agata189, 18.05.2022 ob 14:20

Poskusi, zgubiti nimaš kaj. V najslabšem primeru boš na istem kot sedaj – brez sexa. Pa poročaj, kako je šlo.

Bojda dobiš en kup spama potem, ko se tam registriraš.  Me pa res zanima. če  je res tako, kot se nekateri hvalijo.

Odvisno kaj si …. za ženske je top … izbira res ogromna

Kontra … je pa podn …

Lepe luštne prijetne takoj dobijo , ostanejo pa stare , debele in grde …

Zal

 

Jaz tudi tukaj opažam da je veliko manijakov, čeprov sem sam sex manijak, vendar sem samo odvisen od sexa ne pa filozof brez izkušenj… ampak ostajam neopažem ravno zaradi slednjih…z veseljem delim svojo sliko, ampak komu??? Če te zanima hopa cupa naredi mail in ti pošljem slike pa ne boš potrebovala nobenega tinderja…😉

Ja, sex na tinderju takoj dobiš če so ti všeč moški. Ženske se gor prijavljajo za iskanje partnerja.

Odgovor na objavo uporabnika
Takoj dobiš, 19.05.2022 ob 08:33

Ja, sex na tinderju takoj dobiš če so ti všeč moški. Ženske se gor prijavljajo za iskanje partnerja.

Pa je sploh kakšna izbira med ženskami, al so samo moški?

če znaš nakladat, dobiš seks takoj. garant naslednji dan. zgledat moraš kolikor toliko, malo popihat na dušo – ne pali, če ji rečeš kr direkt. preceni na kaj bo padla, ene padejo na besede, druge na to kakšen avto maš, tretje na to kaj delaš.

New Report

Close