Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tip ala Desi

Tip ala Desi

Je res, da ima ženo in tri otroke.? Da živi nekje na severu Nemčije? Internet prenese marsikaj.
Takega se je pokazal in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} monovcev mu verjame;)

Res je, res, ti nejeverni Tomaž. Sicer pa je on 100 let naprej od večine Monovcev.Redkokdo mu lahko sledi, kajti glava mu dela zelo dobro.Tudi v mišljenju in izražanju je zelo dober.V razredu leta nazaj – je moral zelo dobro blesteti.
Pohvalno je tudi , da ima večjo družino.Tako dobre gene je treba deliti naprej.Pa sigurno so punce lepotice.
Vse to pa prinaša med Monovce nemir in foušijo.
Roko na srce – tudi jaz večkrat ne razumem tistih njegovih zavitih in dolgih stavkov.Pa skenslam, če je prezapleteno.Važno, da razume sebe in svojo družino in da zna služiti denar.S tistim, v čemer je dober.

A to je tema monologov? Ker je čist v njegovem stilu…
Jej, jej, jej, Desi… Je res tako hudo, da moraš še vedno iskat pozornost na monu?
Si ne bi že enkrat končno našel strokovno pomoč?

Pa saj Destilerius ni tako napačen. Včasih ga romantika nese malce “postrani”, drugače je pa čisto prebavljiv.

On, Grda in Replika; včasih kloftajo žolčne, ampak večinoma pa prebavljivi.

On, Grda in Replika; včasih kloftajo žolčne, ampak večinoma pa prebavljivi.
[/quote]
Zakaj je treba replicirati meni in našteti še vse tisto kar ti ni všeč in česar ne razumeš?
Tema je o Destileriusu!


Zakaj je treba replicirati meni in našteti še vse tisto kar ti ni všeč in česar ne razumeš?
Tema je o Destileriusu!
[/quote]

Ma ti si pa tud tolk tečen dedec, da sreča, da te kera mara.Sigurno imaš s karakterjem vred 300 kil.

Latte macchiato s kardamomom in kokosovim mlekom bi te navdušilo 🙂
[/quote]

Ljube so mi bolj grnkaste, trpke kave. Kiselkaste mi ne ustrezajo najbolj. Tako s kardamomom nimam nekih izkušenj. Se kokosovo mleko lep speni?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Zakaj je treba replicirati meni in našteti še vse tisto kar ti ni všeč in česar ne razumeš?
Tema je o Destileriusu!
[/quote]

Vzemi si zgled pri Desiju, posrkaj en latte macchiato, boš takoj boljše volje za jutranje druženje.

Le postrezite si, ce vam ustreza… Kjer ni zavisti, je za vse dovolj.

[attachment=0]images.jpg[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa daj pusti mu njegovo veselje, saj ga ne rabiš brati!

Modra poteza!
…ker v vročici debate nepremišljeni vedno na plan privlečejo svoje najgloblje zavisti in strahove. 😉
Zna biti še hecno.

Zgolj kot opazka: Temu jaz ne bi nasedel. Vzbuja mi velik dvom, nejevero.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma ti si pa tud tolk tečen dedec, da sreča, da te kera mara.Sigurno imaš s karakterjem vred 300 kil.
[/quote]
325 pa17 dag!

Vzemi si zgled pri Desiju, posrkaj en latte macchiato, boš takoj boljše volje za jutranje druženje.
[/quote]
Naka, kofe mora biti črn in močan! Macchiato je za “pesnike”!

Hehe, jaz bi raje piškotek.


Naka, kofe mora biti črn in močan! Macchiato je za “pesnike”!
[/quote]

Ja nisam pjesnik slomljenog’ srca,
mirisnih polja i cvijetnoga maja.
Ja sam pjesnik, sto voli da prca,
meni inspiracija dolazi iz jaja.

Kaj taksnega ponavadi zelo prija:

[attachment=0]fildjan.jpg[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hehe, jaz bi raje piškotek.
[/quote]

Kako sem nevljuden. Naj mi bo oprosceno.

[attachment=0]cookies.jpg[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja nisam pjesnik slomljenog’ srca,
mirisnih polja i cvijetnoga maja.
Ja sam pjesnik, sto voli da prca,
meni inspiracija dolazi iz jaja.

Kaj taksnega ponavadi zelo prija:

fildjan.jpg
[/quote]
Zajebal si s Čorbo in kofetom!
Čorbe ne bom komentiral, kofe mora biti pa brez cukra!
Ampak, naj ti bo!


Naka, kofe mora biti črn in močan! Macchiato je za “pesnike”!
[/quote]

+1

Kako sem nevljuden. Naj mi bo oprosceno.

cookies.jpg
[/quote]

Mnogo bolje 😉

Iz sebe je naredil največ kar je lahko. Obstajajo torej boljši od njega in slabši.

Ijekavski dialekt mi je blizje, ceprav mi tudi ekavscina menda kar solidno gre. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dvomim.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ijekavski dialekt mi je blizje, ceprav mi tudi ekavscina menda kar solidno gre. 😉
[/quote]

🙂 , kaj naj ti rečem, naj bo po tvojem 🙂

New Report

Close