Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tipček v tangah

Tipček v tangah

Danes v Celju videla enega 30 letnega mladeniča, ki si je zavezoval vezalke in iznad hlač pokukale črne tangice:) Najprej se mi je zdelo zelo neokusno, potem pa malo gledam njega, malo razmišljam in pravzaprav mi je na koncu kar všeč bilo. Kaj mislite drugi, druge? Vam je všeč? In moški jih nosite kdaj?

verjetno gej

si lahko predstavljaš, da tebi pade neki v morje, reko bilo kaj, pa se nek atlet sleče da ne bo  ime lvseh cot mokrih pa bi imel tangice gor??  mislim?  daj lepo te prosim no.   dec mora bit na barait.  ne pa to. pa mrš peder pofukan. mrš pedofil. mrš golazn.

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 20.03.2024 ob 15:38

verjetno gej

si lahko predstavljaš, da tebi pade neki v morje, reko bilo kaj, pa se nek atlet sleče da ne bo  ime lvseh cot mokrih pa bi imel tangice gor??  mislim?  daj lepo te prosim no.   dec mora bit na barait.  ne pa to. pa mrš peder pofukan. mrš pedofil. mrš golazn.

Isto kot če bi tebe ena babica v tangicah reševala iz vode. Logike nimaš nobene. Imamo pa menda tudi ženske pravico, da si napašemo učke na seksi moških telesih?

Jaz imam 22 let, imam punco, moški me ne zanimajo, pa zelo rad Tange nosim. Zagotovo 2 krat tedensko, tako da mi merila

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc2002, 20.03.2024 ob 15:46

Jaz imam 22 let, imam punco, moški me ne zanimajo, pa zelo rad Tange nosim. Zagotovo 2 krat tedensko, tako da mi merila

Moški imate večkrat lepšo ritko, kot me ženske, pa vam potem tangice lepše pristajajo. Imaš ti izdelan telešček in ritko?

Če zdaj izbiramo, v kateri opremi naj bodo moške riti zapakirane, izbiram verzijo brez gat.

se strinjam:

Imam ja, reden tek in fitnes

Moj je pri 45 dobil svoje prve tangice. Sedaj jih že 6 let veselo nosi.

Tangice = “usrana spaga” 🤣

Heteroseksualnim moskim si je odvec rit dobro obrisat, a si predstavljas, da bi nosili tange? 😭😭😭

Ah dajte no, pretiravate….če bi boksarice nosil bi bil ok, ker pa imam rad tange je pa nekaj narobe z mano

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc2002, 20.03.2024 ob 17:24

Ah dajte no, pretiravate….če bi boksarice nosil bi bil ok, ker pa imam rad tange je pa nekaj narobe z mano

Seksi je.

Dobro je tisto,kar je komot….

pisateljica753: 

Končno ena 🙂

Moj je tapravi dedec in kaj takega ne bi nikoli navlekel nase. Če pa že bi po nevemkakšnem naključju, je pa instant ban od mene. To je res za take poženščene pedrčke.

Tiste gate, ki so komot so sexi. 100%.

“usrana spaga” pa nujno rabi BRIJANJE in pa velik volumen, da OBA jajcka padeta v tange.

@Štajerc2002 si brijes mednozje in RIT? Ti en jajcek visi ven iz tangic? Ko te prime srat med dnevom, kjer nimas dostopa do kopalnice, kako zgledajo tvoje “sexi” tangice?

In, daj mi se razlozi, kako zgleda tvoja kosmata rit v tangicah? Verjetno zelo “sexy”? 🤮

Ja, je nekaj narobe s tabo.

Pojdi k zdravniku in mu odkrito zaupaj: “Gospod doktor, jaz sem bolan. Sem sprevržen v glavi. Imam nenormalne želje. Počnem perverznosti. Želim, da mi pomagate pozdraviti mojo deviacijo.”

Potem bo bolje.

Spredaj vedno obrit, zadaj pa tudi občasno in nič ne visi iz tangice.

kaj hočeš da sm ovse lezbe  evo zate

ti si živo tele. ti si dokaz, kak oste babe glupe. glej kaj mi pišeš?  babica v tangiah?  1 je neokusno. 2 pa ženske nehajo nosti tangice pri okol 40 letih, vsa jtiste ki imajo  otroke,  zato ker imate/imajo inkontinenco.  ja?  babica bo mene reševala?? babica mene?  jaz sem 180cm pa imam 85 kg. hahahaha kako bo babica mene reševala?  hahaha   dobro zdaj pa  neki dodatnega o moških.    ok. ker vidim, da nimaš pojma.  verjetno pa nimaš ker si mlada.   tangice, al pa neko spedo gate, lahko nosijo, samo  suhceni geji in moški ki os izjemno suhi in imajo MICRO LULEK.   zakaj?!   zato ker jaz imam velik debu kurac.  in jaz ne morem nosit navadnih spedo kopalk, ne navadnih  gat, kam moli nekih tangic. ker nimam kam tiča dat.  ja?!   zato moški, ki imamo velik debu kurac, nosim al oprijete boksarke, ker ti drži tiča na miru ali pa kot je nekdo omenil, nimamo nič spodi. recimo poleti, doma, na morju. brez gat sploh.   tko je.   kar se pa tiče, da si ženske napasete oči. to ti pa dam prav. ker tudi moja žena pizdi že veliko let, da so vsi koledarji smao zgori brez. da se ne vidi tiča.  in na to, bi se sedja rad navezal na eno zadevo. v zagovor za moške.  ja, vidiš, zaot ker ženske po redo vidite kurca na slikah, plakatih, se vam  2 na mesec zmeša in pol se pofukate z najbolj napačnim. in tudi varate z temi, luzerji. ki pa dobro zgledajo. in tudi zanostie z njimi.  ja??  vidiš, mi moški pa imamo tako  potrebo po sexu vsak dan X 1000. JA?!  in skoz gledamo nage babe. povsod.  in pol se zgražate ženske, da moški varamo??!  malo razumevanja, odraslega prosim.  ker moški ne varamo sami seboj. ampak z ženskami. ja?   tolko malo v moški zagovor.    moški nem ore nosti tangic in ne speedo gat, če ima velik debu kurac.   ja??  zdaj veš.  zdaj pa nehaj bluzit.  pa ne ti meni predavat o neki bakici in kaj bi si ti pasla. ti imaš pizdo, pa ne moreš dobit 2 deca na dan da te pofukata?? ja kakšna nespsobnica pa si ti.

Moška rit sliši biti malo kosmata. Ful fajn se potem tange zaštrikajo v dlake…

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 20.03.2024 ob 18:16

Moška rit sliši biti malo kosmata. Ful fajn se potem tange zaštrikajo v dlake…

Psshtt! A bos TIH, baba frdamana!  🤣

Pupa glupa ali nisi vedela, da si ne brijejo samo geji ritk? Ampak tudi veliko navadnih fantov, saj punce rade pogledajo lepo moško ritko.

Odgovor na objavo uporabnika
hlebčki, 20.03.2024 ob 19:12

Pupa glupa ali nisi vedela, da si ne brijejo samo geji ritk? Ampak tudi veliko navadnih fantov, saj punce rade pogledajo lepo moško ritko.

Mucek, precej hlebčkov sem videla, sem že dolgo na svetu. One obrite imejte vi mladiči, zame je pravi moški pač kosmat.

Eh… To je smešno, kaki seksi 😂

Zakaj nisi preverila, če ima najlonke tudi oblečene, mislim samostoječe nogavice. Poznam kar nekaj moških, ki redno nosijo hlačne nogavice.

New Report

Close