Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste ki imate tatuje in piercinge….

Tiste ki imate tatuje in piercinge….

aja, pa ni ne na pezdi, ne na riti!
haahaha


Ker je takšne stvari potrebno pisat, saj so vsi ti tetovirani počečkanci in zapiersani prešpikanci okolju in očem neprijazni. To je optično onesnaženje. Človek, ko hodi, pač mora gledat, da ne stopi na pasji drek, potem vidiš pa same take počečkane in prešpikane spake okol sebe.
[/quote]
LOL, ti bi druge učil, po drugi strani pa nisi sposoben tako preproste reči, kot je pogledati stran ali zamižati…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Rinka v nosu in iznakaženo lepo telo ženske z grafiti, ki so povrhu prav ostudnih barv je res nekaj neprebavljivega.
Nepismena plemena v afriki še razumem, da takšni hodijo pod soncem. V kulturnem civiliziranem svetu pa ne morem tega razumet, da se istovetijo s temi afriškimi
plemeni.

avtor bravo, evo moj podpis !

Dejte najprej razčistit razliko med plemenski mi tatuji in modno muho tatuji.
Pri plemenih je to tradicija tako kot pri nas narodna nosa. Pri modni muhi je pač samo modna muha.

Modna muha ali pa tradicionalna rinka v nosu. Rezultat je enak ! Grozno grdo!

ali

Kugla v čelu po nesreči ali pa načrtno. Rezultat je enak

Uf, še dobro, da nimam šans pri tebi, ker z govedom se res ne mislim več ukvarjat …

Modna muha ali pa tradicionalna rinka v nosu. Rezultat je enak ! Grozno grdo!

ali

Kugla v čelu po nesreči ali pa načrtno. Rezultat je enak
[/quote]
Ja lej enim je pa naša narodna nosa smešna in čudna. Ni na mestu da primerjaš recimo potetivirane maore in npr. Potetovirano Sosedovo mici. Prvo je stvar tradicije in duhovnosti drugo pa modna muha.
Tako da ne ni ista pašta.

Spezdite vsi s foruma doj! :)))

tetoviranci debili

Glede na avtorjev izbruh glede tatoojev in števila spolnih partnerjev, je očitno še nedolžen :)))))

Mene ne moti, če ima poceckano cespljico, me pa moti če ima spodaj Karavanke…
[/quote]

Kakšne Karavanke spodaj, kaj je pa to, nekaj novega, nisem še slišala?
[/quote]

To da je imela ženska dan odprtih vrat, razjahano muca…

Pri tej temi pa se lahko res narezis,od pezde do Karavank…
Tatuji…vsak po svoje-res pa je to ratalo strasno moderno med mladimi ib manj mladimi,odvisno kaj kdo ima,nekaterim pase in obratno,nekateri jih imajo za druge in obratno.

Poleg tega se pa dajte eni dedci ze odlocit,kaj bi radi,ker ce zelite druzino,otroke,npr.dva,tri,da ste pravi dedci in to,potem se pac morate skizi Karavanke vozit. Vsega clovek ne more imeti 😉

Saj je žalostno, da se en tako jezi. Ampak besedni izbor ima pa za umret smešen!


Evo, ko že govoriš o govedu. Ti si mu res zelo podobna.
[img]http://images.24ur.com/media/images/472xX/Sep2014/61492913.jpg?2706[/img]
[img]http://www.delo.si/assets/media/picture/20120606/Panorama__Delo_Foto-2012052.80.jpg?rev=1[/img]

Se strinjam s teboj ampak včeraj na banki je en uslužbenec mislil drugače. Je prišla mlada punca, roke tetovirane od začetkov prstov pa do ram, sploh nisi videl kože, v nosu pa rinka :-)))
Delavec pa, ki je vedno mrk in namrgoden, nikoli nobenega nasmeha, nobene odvečne besede, se je zdaj kar topil. Se smehljal, žlobudral, se cedil…. bljak ogabno, kako se nekateri moški ne znajo zadržati….

Glede na tvoj odziv, bi rekla, da si tudi ti v celoti popisana in preluknjana? In kakšno vezo ima s tem nedolžnost??
Saj vsak lahko dela s svojim telesom kar hoče, vsak pa lahko tudi jasno in glasno pove ali mu je to všeč ali mu ni.
Pri vsakodnevnih temah ala kaj boste danes kuhali, kako pogosto perete, kolikokrat si zamenjate hlačke…. pa nihče v luft ne skače, a ni to čudno??

Pa ja no ce ti pravim da je mentalno oslabljen ta tip
[/quote]
A zdaj boš ti men s tisto rinko na poscanem čampeljnu in počečkano ritjo, govorila, da sem jaz mentalno oslabljen?
Tolk maš tistih železnih rink na seb obešenih, da bo vate še strela treščla, dons k bodo nevihte.

Glede na tvoj odziv, bi rekla, da si tudi ti v celoti popisana in preluknjana? In kakšno vezo ima s tem nedolžnost??
Saj vsak lahko dela s svojim telesom kar hoče, vsak pa lahko tudi jasno in glasno pove ali mu je to všeč ali mu ni.
Pri vsakodnevnih temah ala kaj boste danes kuhali, kako pogosto perete, kolikokrat si zamenjate hlačke…. pa nihče v luft ne skače, a ni to čudno??
[/quote]

Če bi te malo manj motilo, da sem to napisala točno jaz, bi morda zmogla slediti temi v tej meri, da bi dojela, zakaj sem pisala o nedolžnosti :p
Ampak eni so pač nedolžni, drugi pa zarukani 🙂


Itak da bruhnem, ko zagledam tetovirano avšo, ki ji za povrh iz nosa visi železen obroč velik kot volan od avtobusa.
In če bi slekel tako, ki ji na flunči in rimpeljnu železne rinke dol visijo, bi najbrž res ostal nedolžen, saj to je isto, kot bi z lulkom po ketni tolkel.

New Report

Close