Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tiste ki nosite pajkice cel dan, vsak dan, povejte mi

tiste ki nosite pajkice cel dan, vsak dan, povejte mi

kako hudiča jih kombinirate? na kaj jih nosite? kaj obujete, kaj date čez, ali majice tlačite v pajkice ali nosite tunike ali kaj?

imam ogromno pajkic (lelosi) in zdaj sem zamenjala službo in jih ne znam primerno kombinirat. žal je taka služba da ne morem prit v tank topu, barvnih pajkicah in japonkah delat. bi pa še vedno pajkice nosila ker jih imam res ful, predvsem barvnih (črna s kombinacijo, modre,..)

ideje prosim, hvala.

 

če imaš kolikor toliko spodobno službo, potem boš imela pajkice samo še za doma.

Če nimaš debele riti in zavaljen trebuh jih kombiniraš kakor hočeš.

nova
Uredništvo priporoča

Ja,jaz jih nosim. Jaz vedno tunike. Vsekakor grejo pa lepe majcke s kratkimi rokavi tudi. Še posebaj rada imam spomladi da dam tricetrt pajkice pa sketchers bele air supergice pa majca spodaj (kaksna kul,lahko tud tunika) pa prešit brezrokavnik s kapuco. Podobno kot bunda puhovka samo da je brezrokavnik. Ta kombinacija je moja najljubsa. Pa jeseni isto. Vecinoma imam spodaj sketchers D’Lites superge. Mam dvoje,ene modre ene bele. Jeseni bi si rada vzela nove,ker so kodre že kar znucane.

 

Drgac pa vse majice s kratkimi rokavi grejo na pajkice,pa majice brez rokavov,ce mas dobro postavo tud topki fitness topi..

 

Samo prosim na pajkice nikoli ne dat svilene srajce,al pa srajce nasplosno,kaksne s križastim vzorcom še manj,ali pa razne jopce z gumbi so tud no go. In never,never,never na pajkice pa ne obut conversk (to absolutno ne gre) ali še huje škornjov z ravnimi podplati.

Pajkice nosim v prostem času, zdj poleti pa tud ne, so aktualnejše kratke hlače. Kombiniram pa odvisno od vremena. Lh kr športn modrc, lh pulover.. kkrkol.. pa nimam kričečih pajkic, bolj nevpadljive barv, tud lelosi, sam se da najdt😉

Prej sem delala kot natakarica skoraj 6 let, sedaj sem dobila službo v podjetju ki je sicer manjše ampak delam v marketingu, pač pisarniško delo od 8h do 16h, vidim pa da ni nekih dresscode-ov pri nas, punce pridejo tudi v hotkah (jeans kratke hlače) delat in v majici tank top…

Prej sem recimo imela črne pajkice z vzorcem, črno majčko, pa bele superge, spela sem si čop, maskaro pa lipglos; pa sem bila super za šankom, zdaj se mi zdi da se pa taka ne morem ravno prikazat, nimam pa pravzaprav nekih blazno primernih oblačil (resnih oblačil, kot so sakoji, blazerčki, obleke primerne dolžine oziroma kroja in barve,… sem pač mislila da bom za vedno ostala za šankom in nisem zapravljala za “neprimerna” oblačila, če veste kaj mislim).

 

 

Črne oz enobarvne pajkice se lahko lepo kombinirajo z daljšimi oversized srajcami, obutev pa espadrile, balerinke, sandali z ravnim podplatom ali bele superge. V vsakem primeru mora biti en zgornji del (majica, srajca, blazer) preko riti in oversized model. Drugače izgleda res staromodno… pajkice + kratka majica ali top je primerno samo za telovadbo, žal.

Če una nosi obleke za na plažo v parlament lahko tudi ti pisane pajkice za v službo … saj je svoboda HAHAHAHHAHA

Od zacetka mej raj kavbojke.ko se navadis pa pajke. Ce pravis da hodjo v hotkah lohk tud ti v pajkah.

Zgornji del v eni barvi ce mas pisane. V tisti pac kot mas pajke

Odgovor na objavo uporabnika
exwaitress, 22.06.2022 ob 11:45

Prej sem delala kot natakarica skoraj 6 let, sedaj sem dobila službo v podjetju ki je sicer manjše ampak delam v marketingu, pač pisarniško delo od 8h do 16h, vidim pa da ni nekih dresscode-ov pri nas, punce pridejo tudi v hotkah (jeans kratke hlače) delat in v majici tank top…

Prej sem recimo imela črne pajkice z vzorcem, črno majčko, pa bele superge, spela sem si čop, maskaro pa lipglos; pa sem bila super za šankom, zdaj se mi zdi da se pa taka ne morem ravno prikazat, nimam pa pravzaprav nekih blazno primernih oblačil (resnih oblačil, kot so sakoji, blazerčki, obleke primerne dolžine oziroma kroja in barve,… sem pač mislila da bom za vedno ostala za šankom in nisem zapravljala za “neprimerna” oblačila, če veste kaj mislim).

 

 

vzamem vse nazaj. Če hodijo sodelavke v službo v hotkah, potem imaš dve možnosti. Če si postavna, si nabij pajkice v rit, gor pa čimkrajšo majčko z joški na pladnju, da boš lahko konkurirala hotkam. Če pa nisi, pa investiraj nekaj denarja v spodobna casual oblačila in se izkaži pri delu, da boš lahko tudi tako napredovala.

Ne vem sicer kakšno službo imaš, ampak da jaz iščem oglaševalsko agencijo in mi na sestanek/predstavitev pridejo punce v hotkah ali pajkicah bi kar hitro zaključili. Vsaka stvar ima svoj prostor in čas. Služba pač ni plaža ali telovadnica. Tako kot ne greš v hribe v salonarjih tudi v službo ne hodiš v gojzarjih. Kdo te bo to resno jemal. V službo (sploh če delaš s strankami) hodiš v oblačilih ki ne vlečejo pozornost nase. Ker je to moteče. Lahko se sicer po trepalnicah mečete kako hočete biti v udobnem, pa da tudi drugi hodijo neprimerno oblečeni v službo, ampak če imate kakršnokoli ambicijo kaj doseči in si ustvariti neko ime potem pač ne hodiš v službo kot da delaš v fitnes centru ali v hooters. Lahko si lažete 27/7, ampak ljudje še vedno druge ljudi ki jih ne poznamo dobro na prvo žogo ocenimo po tem kako se predstavijo. Hočeš v službi izgledati kot kelnarca al kot resna zaposlena?

Oprosti ampak druge pajkice kot ČRNE ne pridejo v poštev za tako delovno mesto. Si ne predstavljam, da bi naša tajnica prišla v nekih roza pajkicah in kratki majčki, zataknjeni za pas pajkic, obute pa superge. Bi jo vprašala če ima dopust danes ali se ni imela časa preobleči ali kaj ji je?

Črne pajkice + srajčna oblekica, daljša barvna tunika (da pokrije zadnjico), daljša majčka, obute balerinke ali lepe sandale. To je to. Nobenih superg, nobenih kratkih majčk, nobenih barvastih pajkic.

Kakšnih 80% žensk/punc bi lahko pajkice gladko izpustile iz garderobe in naredile človeštvu uslugo.

Odgovor na objavo uporabnika
Hobotnica422, 22.06.2022 ob 11:36

Če nimaš debele riti in zavaljen trebuh jih kombiniraš kakor hočeš.


An take črnke
K majo ret za dve karjoli
Vsaka greha vredna je

Zaposlena v J.U. vsaj 2 krat tedensko v usnjenih pajkicah v službi. Se mi ne zdi nič narobe, sodelavcem pa verjetno tudi ne 😁😁😁

Naša administratorka je 3x na teden v nekih pisanih pajkicah, najbrž bodo te iste kot jih omenja avtorica, obuje japonke, superge, gor ima oblečene razne majčke… Prvi mesec smo jo gledali približno tako pisano, kot so njene pajkice… Zdaj čez eno leto, ne vidimo več kako je oblečena, ker vidimo vsi njeno sposobnost in kako je punca zavzeta za delo, kako natančna, ma ni da ni, ko gre na dopust, se kar jokcamo ker je ne bo. In enostavno si je ne predstavljamo več, da bi prišla v nekih elegantnih hlačah, oblekicah, petkah,… ker to ne bi bila ona. Nima sicer nekaj stika s strankami razen prek maila in telefona, ne vem kako bi bilo v tem primeru, ampak tudi naše stranke niso neki odvetniki in ne vem kdo, pač obrtniki, in pomoje bi jim bilo vseeno kako je nekdo oblečen, le da dobro opravi svoje delo.

Hočem povedat, da poskusi ostat zvesta sebi in svojemu stilu, odvisno v kakšnem okolju delaš – ampak če praviš da sodelavke pridejo v hotkah, potem verjetno nimate zapovedanega dresscodea.

ljudje zganjajo čisto preveč cirkusa zaradi tega, kako oni mislijo, da bi drugi morali biti oblečeni

Če ženske pridejo v hotkah in tank topih, lahko tudi ti čist komot oblečeš isto, kot si za šank. Razen, če se bojiš, da boš potem zgledala preveč nunsko glede na ostale.

Ampak kako zdrzite v pajkicah v poletni vrocini? Jaz potrebujem osvezilni prepih, da me ohladi, zato poleti nosim krila in obleke.

Nekako sem jih navajena, rada jih nosim vse leto, razen čez poletje jih nosim vsak dan. Če ti je všeč potrpis, pa tudi navadis se…..spodaj obleceš čim bolj mikro hlačke, pa ni nič prevroče.

 

Pajkice so sam za doma al pa za v telovadnico.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 23.06.2022 ob 14:50

Zaposlena v J.U. vsaj 2 krat tedensko v usnjenih pajkicah v službi. Se mi ne zdi nič narobe, sodelavcem pa verjetno tudi ne 😁😁😁

Uf, to morasš smrdet kot dap. Pod tistim usnjem koža sploh ne diha. Tako da vsak noramlen te gleda kot smrad, total zanemarjeno usmrajenko, ne seksi.☝😁

Odgovor na objavo uporabnika
Uhhjj, 23.06.2022 ob 16:30

Pajkice so sam za doma al pa za v telovadnico.

zauhhjj

Se strinjam.

Pisane pajkice za v sluzbo v marketingu? Resno?

Ce ze pajkice, potem crne, se bolje pa hlace ala pajkice.

In zdaj se na 30 stopinjah kuhas v pajkicah? 🤔

Dejstvo je, da “pajkice2 nadomeščajo štumfe, žabe, ki jih nosimo nekako v hladnejših mesecih.

 

Če delaš v skladišču  kot komisionarka voziš viličarja,  al pa delaš v proizvodnji, kjer imaš čez še zaščitno obleko, jasno lahko nabiješ na rit te neke Lelosi pajke, ki jih tako favorizirate.

 

Tudi če delaš v zaledni pisarni podjetja, kamor sicer hodijo stranke na “front šipo” kjer tebe ni, jasno ni problema. Ko pa delaš pred očmi strank ( če niso ravno stranke primitivne), pa jasno temne nepisane nešportne pajkice, če že lih ne morete jih zrolat dol s tazadnje tedensko.

Razen spet, če ne delaš v trgovini z gradbenim materialom, barvami, laki, keramiko, belo tehniko,  prooizvodno analiznem laboratoriju ipd. , pa da imaš preko še zaščitno haljo.

in za uno, ki omenja usnjene pajkice- verjetno misliš “taplastične” materiale , ki so raztegljivi,  ne pravo usnje, kot gaomenjaš…. Ker pravo usnje nikoli ne bo stalo popeto, kot te splastificirane pajkice.

 

New Report

Close