Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tiste ki nosite pajkice cel dan, vsak dan, povejte mi

tiste ki nosite pajkice cel dan, vsak dan, povejte mi

S temi pajkicami so ene ponorelega, čeprav izgledajo v njih gnjusno, še posebej, če jim lezejo v rit. Za doma ali za v telovadnico so ok, ampak v službo?!?? Razen, če imate prek tuniko do kolen, pa petke. To je potem druga slika.

Odgovor na objavo uporabnika
exwaitress, 22.06.2022 ob 11:29

kako hudiča jih kombinirate? na kaj jih nosite? kaj obujete, kaj date čez, ali majice tlačite v pajkice ali nosite tunike ali kaj?

imam ogromno pajkic (lelosi) in zdaj sem zamenjala službo in jih ne znam primerno kombinirat. žal je taka služba da ne morem prit v tank topu, barvnih pajkicah in japonkah delat. bi pa še vedno pajkice nosila ker jih imam res ful, predvsem barvnih (črna s kombinacijo, modre,..)

ideje prosim, hvala.

 

Odvisno kje boste delala. V pisarni ali pa delo z strankami ni primerno, drugače so pa pajkice za sprehod, za šport in rekreacijo in za doma.

Stara sem 60 let, delam v pisarni. Nosim na pajkice ki so 3/4, morajo pa biti enobarvne, daljše oblekice do nadkoleni, tunike tudi obvezno daljše, zraven pa kombiniram teniske, ali športne sandale ki pa so obvezno spredaj vsaj malo zaprti, ali sandale z srednjo peto spredaj odprte in vse to obvezno samo takrat ko ni kakšnih sestankov in najavljenih poslovnih partnerjev. Takrat pa obvezno hlače do  nadgleznji, saj pajkice nikakor niso primerne.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam!

Eno so pajkice za športat in drugo pajkice za v službo…. in pri teh imam pravilo, da je rit vedno prekrita…. pa naj bo to tunika, daljša srajca, reklc…. zraven pa balerinke ali pa petke….različno.

Tele pisane oprijete pajkice in top majčke so za najstnice…. edino njim je to dovoljeno nositi, tako kot malim punčkam roza oblekice. Sama se odloči kdaj je čas da se začneš oblačiti bolj damsko.

Sori samo ce ravno ne delas v fitnesu al pa kksni športni prodajalni nimas kej nosit pajkic. To pa ja ni po poslovnem bontonu pa mi lahko kdorkoli reče karkoli. Pač resno? Drgač pa ce je več moskih od žensk v firmi se pa niti ne sekiraj moski prenesemo glih da ne vse. Kar se pa ti če ambicioznosti pa ti predlagam da zgoraj napisane stavke upoštevaš

S tem ko ste napisali da je sodelavcem všeč kako ste oblečena ste povedala vse o sebi,žal.

 

sej ti verjetn sam veš d si glup ko kurac , a ne?

Kakšne najlonke pa imate pod pajkicami? Jaz dokolenke, ampak me moti zgoraj rob, ki se vidi skozi.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 22.06.2022 ob 11:33

če imaš kolikor toliko spodobno službo, potem boš imela pajkice samo še za doma.

Not really … 😁 ce si programer, delaš v IT, imaš svetovno plačo pa lahko si vsak dan v pajkicah, ker itak niti v službo ne rabiš prit, če ti ni, vse lahko delaš od doma 🙂 Pa tudi, če prideš v pisarno je vsem vseeno, ker ne delaš z ljudmi. Tako, da komentar je neresničen.

Lelosi je firma za tekstil, pajkice so le produkt.
Zato so najboljše in so NAREJENE za službo & prosti čas.
NE za šport in za pod kavbojke. Če so ostale narejene za šport in za pod kavbojke, pa pač niso primerne za v službo.
Ampak v Lelosikah pa ziher lahko prideš kamorkoli kombiniraš karkoli in se predstavljaš sposobno kjerkoli.

lp

Odgovor na objavo uporabnika
mjav mjav, 26.06.2022 ob 11:51

Lelosi je firma za tekstil, pajkice so le produkt.
Zato so najboljše in so NAREJENE za službo & prosti čas.
NE za šport in za pod kavbojke. Če so ostale narejene za šport in za pod kavbojke, pa pač niso primerne za v službo.
Ampak v Lelosikah pa ziher lahko prideš kamorkoli kombiniraš karkoli in se predstavljaš sposobno kjerkoli.

lp

Da se “sposobno”naguziš v pajkicah, moraš tud izgledat temu primerno.😂

Ne nosim pajkic, ker si kupim rajši hlače in kavbojke z elastomerom. Pajkice pašejo res samo top postavnim dekletom, če športajo.

Jih ne, ker niso za v službo. Sploh pa si jih redko katera lahko privošči.. resnici na ljubo.. čeprav se vse vanje tlačijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Rafaela72, 26.06.2022 ob 07:29

Kakšne najlonke pa imate pod pajkicami? Jaz dokolenke, ampak me moti zgoraj rob, ki se vidi skozi.

Enkrat je ena pisala, da si hlačne nogavice odreže in take da pod pajkice. Ker jih pajkice lepo stisnejo ob nogo nič dol ne lezejo in rob se nič ne vidi, kakor pri dokolenkah ali samostoječkah.

 

Pa ti si ostala v letu 2000? Nihce ne nosi vec majic cez pajkice. Pa balerinke? Dajte malo pogledat okrog sebe kaj se nosi in se ne smesite s takim oblacenjem

 

 

Uf… Moje mnenje pa je totalni NE PAJKICAM. Nima veze kako postavo imaš, pajkice so za doma, za na sprehod oz. prosti čas. Meni je katastrofa, ko gledam ženske v pajkicah vedno in povsod. Dajte no… Malo stila in okusa pa vendar ja premorete.

Kaj hudiča se je premaknilo, da kar naenkrat najbolj ženske nasprotujejo pajkicam?😂 Še kako leto nazaj to ne bi bilo niti pod razno možno.

Jaz pa lahko le ponovim, niso vse pajkičarke slabe, ene so prav fukiš.☝️😁

Hvala bogu da zna še kdo jaj pametnega napisat!!!! Kaksno je to sploh vprašanje a so pajkice za v sluzbo?? Pajkice so za šport, poohodništvo in sprehode!! NIKOLI za v sluzbo pa tut ce se dela v baru…

Jaz osebno prisegam na pajkice Gravity ( https://gravitylabel.com/si/ ), ker imajo zares umirjene vzorce in odlično elastiko v pasu – če pokombiniram s srajčko jo super zadrži zataknjeno notri, drugače pa kakšna daljša tunika ali kaj podobnega. So tudi zares udobne. Najraje ponosim dolge ali capri, za prosti čas pa tudi kratke, če je zunaj vroče. Izpadejo lepo. Priporočam.

OMG kakšne debate debilnih kmetulj. Pri nas se norca delamo iz Lelosi kmetic. Pač tega normalne bejbe ne nosijo.

Lelosi crne kratke imam na moeju

Oblečem jih, ko čistimo čoln ali kaj podobnega.

Meni pa se zdi ful seksi ko vidim svojo mamo v pajkicah. Oblečene ima za v službo, za doma, za fitnes.

No sedaj je jasno zakaj na monu nonstop jokate da so vsi šihti za minimalca. Če hodite še na razgovore in očitno 24/7 po svetu v cunjah za doma ležat ali športat. Tako leni da se še priložnosti primerno ne zmorete obleči.

Pa za tistega ITjevca….delam v eni največjih slovenskih IT firm, nihče ne hodi v pajkicah v šiht. Ja če od doma delaš, ampak v firmo pa pač ne pridemo kot da smo na dopustu ali pa na šmarni gori. Večina odraslih ljudi razume da ni vse za povsod. In da se svet ne vrti okoli vas in vašega udobja. Nekdo, ki konstantno hoče bit “na udobnem” je res super delavec ja. Bo zagotovo naredil vse in še več kar je treba. Ker razume da življenje ni samo udobno ležanje na kavču.

Pajkice imam na sebi vedno in povsod. Zakaj? Ker se mi popolnoma prilegajo, ne lezejo dol pa še ok izgledajo. Tudi na razgovore sem šla v pajkicah in brez težav dobila službo pa ne za šankom. Opažam da temu stilu večinoma nasprotuje starejša generacija in zafrustrirani fovšljivi posamezniki. Se sicer strinjam da če maš +70 kil ni videt najbolj estetsko, ampak vsak ma pravico da se obleče po svoje kajneda? 😉 Tut meni marsikater model hlač ni všeč pa se zato ne zgražam, odpiram tem na forumih kako ljudje lahko to nosijo in ne razglabljam o tem sploh. So mi pa smešne te z lelosi ipd. a po drugi strani moram priznat da svaka čast njihovi marketing ekipi!

New Report

Close