Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tiste, ki zagovarjate islam

Tiste, ki zagovarjate islam

Poglejte si še mnenje o Islamu s strani Palestinca, nekdaj gorečega islamskega ekstremista, sina enega ustanovnih članov Hamasa:

Za to, kar govori, tvega svoje življenje.

Tisti, ki pišete, da ženskam tako paše, ste prebrale kdaj kakšno knjigo? Izpovedi žensk iz tistih držav? Ali izpovedi žensk, ki živijo tu v Evropi? Niste ne?
Jaz sem enih par…ampak vseeno preveč!
Prebrala pa sem Poročena pod prisilo, Cena življenja, (te imam doma), Živa zažgana, pa še kakšna bi se najdla, pa se zdaj ne spomnem.

Ne da ne morejo, nočejo.

Bistveni problem nerazumevanja islama je v tem, da mi mislimo, kako so muslimanke prikrajšane, ko ne smejo popka na ulici kazat, v resnici bi pa one same raje od sramu umrle, kot da bi napol nage šle ven.

.[/quote]

Če si celo življenje zakrit od glave do pet, potem ti je bit odkrit res nekaj najbolj zoprnega na tem svetu. Podobno kot je nam zoprno na plaži prvi dan, ko smo kar na enkrat v kopalkah pred vsemi ljudmi. Ampak ker vemo, da je to nekaj “normalnega” si s kopalkami kmalu ne delamo več težav, ženskam iz muslimanskega sveta pa je karkoli drugega kot biti zakrit v javnosti popolnoma nemogoče. Ker tega niso niti videle, niti doživele kot nekaj normalnega, niti niso imele priložnost izkusiti.

Zato mislim, da ni stvar v tem, da one ne bi hotele. Njim ni dana možnost, da bi že kot otroci gor rastle z našim načinom oblaćevanja, zato si ga tudi ne želijo. Ker jim je tuj in zbuja strah pred neznanim. Jaz sem enkrat potovala v eno teh držav, bila 1 mesec pokrita in ko sem se vrnila v državo, kjer to ni bilo več pričakovano, sem se počutila kar nekako “golo”… (pa sem imela ruto na glavi “samo” 1 mesec). Če bi jo celo življenje, je verjetno ne bi nikoli snela.

A tvoj način oblačenja je pa tako obsolutno pravilen, da misliš, da bi morali imet vsi otroci možnost z njim gor rast, da ne bi slučajno v odrasli dobi imeli drugačnih prepričanj in vrednot? Ti si normalna, one so pa čudne?

Kar pojdi si noge pobrit, na brazilsko depilacijo, zlij si cel lonček strupene kemične barve za lase na glavo, potem se pa stlači v tangice, ki ti bodo lezle v rit, sintetično bluzo in 8 cm štikle, ki ti bodo deformirale stopala, in v taki opravi muslimankam razlagaj, kakšno smolo imajo, da se ne smejo oblačit tako kot ti, ki se popolnoma po lastni želji in izbiri depiliraš, ličiš, barvaš lase, nosiš najlonke, štikle, tangice, neudobne kostime,… ker ti vsega tega seveda ne bi bilo treba počet, če ne bi hotela, ker družba na noben način ne pritiska nate glede določenega izgleda.

To, da ne pijejo alkohola drži le za nekatere – vse več jih posega po alkoholu!
Že če jih imaš v družini ti dajo vedeti, da so nekaj več…če jih samo “od daleč gledaš” še gre, sicer pa ni tako enostavno z njimi.

Jaz spoštujem njihovo kulturo in se prilagodim z obleko, če grem v muslimanske dežele, tudi, če bi živela tam, bi bilo podobno. Če grem v mošejo, si pokrijem lase.

Muslimani se pa nič ne prilagajajo, muslimanke obdržijo svojo nošo, čeprav je čudna v naših krajih. Tudi ko se priselijo k nam, se le počasi prilagajajo ali pa sploh ne, ustanavljajo svoje skupnosti, prave gete, kjer lahko živijo po svojih navadah in kamor drugi ljudje nimajo vstopa. To me najbolj moti in je neprijetno. Pa še njihov odnos da žensk – normalno oblečeno evropsko turistko imajo dobesedno za kurbo, ker se ji vidijo lasje in ramena in ker se pogovarja tudi z neznanimi moškimi. Ne vedo, da je to pri nas normalno.

Drugače pa imajo kar nekaj dobrih lastnosti, se strinjam.

Jedo svinjino, nič bat. Imela sem delavce, ki so se kar dobro oblizovali po njej, pili alkohol, še najraje pir in šnops.

V našem mestu je kar nekaj muslimank, ki se tlačijo v te njihove cote, da vzbujajo pozornost. Pravijo, da jih celo plačujejo, da se tako oblačijo. Že vedo zakaj!
Bojmo se islama, bojmo se naših kvazi “varuhov človekovih pravic”. Morala bi napisati “muslimanskih pravic”!

če je temu res tako, potem verjetno ne boš imela nič proti, če bo folk prosto hodil okoli z svastikah in oblečen kot v Gestapo uniforme. Saj je samo obleka.

mogoče ne poznam vsakega muslimana posebej, poznam pa njihovo vero in zgodovina Mohameda, ki je najboljši primer pravega muslimana je prekleto dobro opisana.

Saudova arabija ni noben ekstrem kar se islama tiče, v Saudovi arabiji je najčistejši in najbolj pristen islam, izkrivljen je v eno ali drugo smer povsod izven S. arabije.

Če mi gre kaj na jetra je, ko gre kdo v Maroko, Turčiji itd kot turist in se ima fajn, spozna par lokalnih prebivalcev in potem je isti moment strokovnjak ko se gre za njihovo vero in začne nabijat z hippie neumnostih.

Če te zanima kaj je narobe z Islamom si pač preberi Koran in Hadithe in potem nam razloži kako bomo po tvojem živeli vsi v sožitju, če:
-te njihova vera primerja z govedom,
-govori da nam je treba porezat vrate ko dobijo premoč na teritoriju,
-ko njihov prerok modruje da je bil zmagoslaven s terorizmom,
-ko ti sveta knjiga ukazuje da se ne družiš s kristjani ali židi, razen če ni to nujno da preživiš,
-ko ti hadith razlaga da ko prevladaš na teritoriju, da prisiliš nemuslimane da hodijo po robu ulice in da ne dovoliš nemuslimanom da gradijo višje hiše od muslimanov,
-ko je gladko malo zapisano da je ženska vredna pol toliko kot moški,
-ko je rečeno za žide da so predniki opic in svinj
-ko je rečeno da so nemuslimani najboljši od vseh ustvarjenih bitij in nemuslimani najslabši od vseh ustvarjenih bitij
-ko ti je premirje dovoljeno le v primeru, da izgubljaš in se ti zapoveduje da to premirje prekineš ko si opomoreš in ta boj nadaljuješ dokler islam ne vlada svetu
-ko so verniki razdeljeni s strani boga hierarhično in imajo največjo vrednost tisti, ki aktivno sodelujejo v vojaškem širjenju islama, najnižje pa rangirani tisti, ki ostajajo doma in ne naredijo nič.
-ko ti sveta knjiga svetuje, da če islamu nekaj koristi, da lahko lažeš in zavajaš nevernike

Saj vsi nacisti tudi niso metali žide v peči, vendar po tem ko je Hitler napisal Mein Kampf je bilo očitno da bodo židi končali v pečih. Vprašanje je bilo le kdo iz množice jih bo metal noter.

New Report

Close