Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tistega lepega dne …

Tistega lepega dne …

Dober dan in lepo pozdravljeni, prijatelji.

Ni moč povedati, kako je lahko ena čisto navadna sobota
tudi ….. lepa sobota, sobota polna doživetij, polna lepot …

Lepa zato, ker ni bilo nobenega sobotnega čiščenja,
lepa zato, ker ni bilo sobotnega razmišljanja o tem, kaj
vse bi morala postoriti, kaj od tega bom postorila …….
lepa zato, ker sem se spet počutila kot ……. tistega lepega dne …….

Z možem sva jo mahnila na sobotno potepanje. Šla sva v Rakov Škocjan in nato dalje do Cerkniškega jezera in spoznavala svet in domovino. O vdihavanju svežega zraku, o sožitju v miru in tišini z oprano naravo, o lepotah temnega in malodane grozečega gozda v Rakovem Škocjanu in nato o divji lepoti Cerkniškega jezera, ki je vabilo v svoje hladne valove, o vsem tem ne bi mogla pisati danes, čeprav sem še vsa pod dojmom tega sobotnega izleta. Bilo je prečudovito in če kod od vas ne ve, kam bi, naj s odpravi na ogled teh lepot. Res je bilo prečudovito, zdaj pa sem pripravljena le na norenje z vami, če se komu z vami kaj nori … meni se nori, ker sem tako zelo spočita, da bodo nocoj gotovo še težave z menoj …..

En lep dober večer, seve….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija.. očitno si danes edina, ki se ti nori :))))) NO.. jest tud nisem zdejle preveč.. za norenje.. ker.. tuš bo naredil svoje… pol bo pa spet zajček lahko rekel, da sem s cukra, da moram tako zgodaj spat :))))

Lep večer Marija!

Jani

Lep večer tudi tebi Jani, zjutraj se pa spet
bereva; jutri zjuraj vas popeljem na pot svojih
najlepši spominov.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JANI ! ! ! ! !

Pa ne že spet it spat no. Oki, potem ne grem več nikoli s teboj, kot sem ti že rekla, ker hodiš spat s putkam in si iz sladkorja :))))

Lepo toplo noč ! Kaj čem drugega, ko pa spet hočeš samo spat :)))))))))

Vseeno ZTLC !

Dober večer Mariči .
Ker je bil to zate lep dan, poln lepih vtisov iz zasluženega izleta, ti zajček zato želi, še veliko tako lepih dni.

lepo..me veseli,da je vsaj nekdo užival….Muca je pa čistila pa prala pa.vlagala..pa kuhala..p.pa.pa.uh najhuj je pa to,da me želodček fejst buba..in je za mano ena neeprespana noč…mal je bolelo,mal je blo jokavo..evo..pa bo že tuki kmalu nedelja..upam,da bolj mirna in brez bolečinska..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, kaj si pa vlagala?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

zdej,je čas za sadje..češnjice….ostalo še pride…vsakega po malo..tko zaradi lepšega,vzameš v roke ko rabiš..to rada počnem..drugače sem pa dve runde kuhala domače marmeljadke..jagodke in češnje..kar super..jutri bom še sok!!Pa bo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ko smo imeli otroke taksne starosti kot ti, smo tud mi doma to poceli.. Zdaj pa nihce noce jest marmelade, niti kompotov …

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No jaz sem pa take sorte dečva,ki rada take stvari počne..pa tud če ne jedo..heheh Ampak resno,sem rekla letos,ko je problem kupiti tisto res dobro in domače..pa še ko neveš kaj vse sipajo not..da bom naredila sama te stvari.Sej ne da bi pretiraval..ampak je lepo vzeti s police kar rabiš in še ko veš,kako in kaj in od kod je…DOMAČE…..in DOBRO….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

RES JE KAR PRAVIS…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, in še bolj res je to, da lahko tako zadevico daš
tudi v dar, če si slučajno v stiski, ko si nekam na
hitro povabljena. Takega darila, narejenega s srcem
in dušo in doma, je in mora biti vesel in srečen vsak
normalen človek. Jaz veliko takih domačih reči dam potem starejši hčeri, kateri se učke naredijo prav okrogle in se ji tako zasvetijo, njen nasmeh pa prekirje sonce !

Tudi sama rada veliko stvari naredim doma in povem vam, ko kdaj komu dam kak kozarček ene ali druge reči, vem, da mi je hvaležen in velikokrat se mi zgodi, da me vprašajo za recept. In isto je pri meni: če mi prijateljica podari kak kozarec doma narejene reči, se mi kar …..zrola.

In še nekaj, muca, jaz vse reči dajem v male kozarce, v tiste polkilogramske ali v tiste od majoneze. Raje dva ali tri odprem, ko je to potrebno, sploh je to pri gobicah, kot pa, da se mi kozarec, ki ga odprem, potem mesec dni valja po hladnilniku. Preizkušeno dobra odočitev, verjemi!

Veliko veliko užitkov pri vlaganju, vsaj toliko, kot jih to delo naredi meni.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pri nas je samo ena stvar od vlozene ozimnice, ki se nikoli ne valja in je vedno premajhen kozarec.. To je paprika, ki jo prej mal opecemo, da se zmehca in jo gre vec v kozarec.. Njamsi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

O ti zajček ti… :))))) človk se mora pa tud kdaj naspat :)))))))))))

Lep dan pa cmoka!!!!

Uh, hahahah….

JANI !!!!

ZTLC ! ! !

aha..tudi jaz Marička,je bolj apetitlih…
Sem pa imela res eno tako idejo..ampak sem se prepozno domislila..Veš lepo je,če kozarček z barvami za steklo še lepo porišeš..potem pa notri rečimo marmeljadko dobro-domačopa napišeš,da bi bilo živlenje še naprej tako sladko in dobro kot tale vsebina…….Res lepo darilce..ampak kot sem rekla..ni časa trenutno še za slikanje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. uf muca, muca, mucasta, kakšno blazno, blazno,
blazno dobro idejo si mi dala. Ko te spet srečam, te
stisnem tako močno, da te bo bolelo, tako sem srečna,
tako sem vesela da te imam. Veš kaj bom jaz naredila:
imam prijateljico, ki uživa v risanju na steklo, na posebne
steklenic, na posebne oblike kozarčkov ipd. In prosila jo bom, da mi poslika nekja kozarčkov, nekaj malih kozarčkov (meni to pomeni “gajbo” , dve ali tri … hi, hi, hi, hi) in …. uf, muca, kako si ti zlata, ti in tovje ideje, res! Hvala, hvala in še enkrat hvala. Saj vem, da nisi mislila deliti ravno nasvetov in dobrih idej, ampak .. ne da bi ti to hotela, ti je uspelo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oja..jaz sem vedno za delitev idej….uuuu sej veš poklicna deformacija..mam še tega a lot na lageju…heheheh sam reci..mogoč pa kej potuhtam zanimivega…res rada delim ideje…pa tud kej novega izvem tako tud jest…Cmoka Marička.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha..no jaz bom letos tud mal paprik,pa kumarice-moja mami jih ima in jih vozi v eto..Tiste čist mičkene…..aja aha če bom upala sama v gozd,kajti uživam v gobarjenju..bom vložila še par gobic…
Hmm pa breskve uh breskvice…sam moram prej zvedet kje bi jih dobila..Včasih So jih na Četežu prodajali….ampak je že dolgo od tega..mogoče pa?Bomo mamico poprašali….
Glede vrta pa bomo videli,fižolček je že tako lep,..pa paradižnik…bomo vidli kolk bo feferončkov,pa paprik….
mal sem pa žalostna k špargeljčkov ni..šmrc šmrc….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cmoka tudi tebi Muca, ga res zaslužiš ….
in če mi uspe, bogme, če mi res uspe,
dobiš od mene en kozarec kakršnekoli
buzare, samo da bo porisan, tale kozarec,
resda!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hej zajček..sumljiv si mi..a je vroče tam pri vas?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Huj, vroče je pr men muci :)))))))))))))
se moram hladit………
danes razturam jaz za spremembo pa bajti z muzko……

Yesssssssssssssssssssss….dej še za en decibelek en boljna glas..heheheh yessss tak se radi….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo saj je že kriza…..ne slišm nič drugega…..
juj, u luft je neki :)))))))))))

New Report

Close